تبلیغات
عرضه اولیه کریپتوکارنسی مفاهیم پایه

عرضه اولیه کریپتوکارنسی چیست؟ آموزش پیدا کردن عرضه اولیه کریپتوکارنسی

  • توسط zeinab
  • 12 دقیقه

اولین اقدامی که بعد از عرضه اولیه کریپتوکارنسی مارکت های دیحیتالی می توان کرد، درست کردن مدل تجاری و هم چنین بررسی چگونه استفاده کردن از فرآیند بلاک چین می باشد. استارتاپ هایی وجود دارند که بلافاصله بعد از عرضه اولین توکن ها برای دریافت سرمایه و هم چنین اجرا کردن پروژه های خود آن ها را مورد استفاده قرار می دهند. فرآیند هایی که ارائه اولیه موفقیت آمیزی را دارند اقدامی که باید انجام دهند این است که ارز خود را در صرافی ها قرار دهند.

بعد از ارائه اولین رمز ارز عملکرد ها اینگونه می باشد که شرکت با انتشار کاغذ سفید، توکن خود را به افراد خریدار با هزینه تعیین شده به فروش می رساند. در ادامه این مطلب قرار است به طور گسترده به مبحث عرضه اولیه کریپتوکارنسی بپردازیم و نکات قابل توجهی را ذکر می کنیم پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه شوید.

  • کریپتو چیست؟ پاسخ به سوالات متداول در مورد کریپتو تنها در این لینک پس کلیک کنید.

منظور از عرضه اولیه کریپتوکارنسی چیست؟

بعد از این که روش ارائه اولین رمز ها و زیاد شدن علاقه افراد به آن شکل گرفت، فرایند های فراوانی برای ایجاد توکن خود مبتنی بر شبکه بلاک چین ethereum شکل گرفت تا بتوانند ارز خود را ایجاد کنند و از این رو سرمایه بدست آورند. از این طریق می توانستند اهداف خود را به ثمر برسانند و هم چین بلاک چین خود را داشته باشند.

کوین هایی مانند ترون، بایننس و هم چنین ایاس ایجاد شده بر روی شبکه اتریوم می باشند و بعد از این که ارز خود را ارائه دادند و سرمایه اولیه را جذب کردند به پیشرفت شبکه خود پرداختند و هم چنین از این طریق بلاک چین خود را ایجاد کردند.

عرضه اولیه ارز دیجیتال رایگان

افراد مشتری می توانند ارائه های اولیه زیر 1 میلیون تومان را بی آنکه احتیاج به موجودی باشد خریداری کنند. اما ارائه هایی که بالا 1 میلیون تومان باشد دارای شرایط خاصی می باشند که یکی از آن شرایط شامل مشتری هایی است که در تایم خاص معاملاتشان به گردش در آمده است می باشد که این گردش معاملات به منظور مجموعه خرید فروش دارایی است.

کانال عرضه اولیه ارزهای دیجیتال

در حال حاضر کانال های زیادی برای عرضه های اولیه در تلگرام به وجود آمده است که کانال trader land و کانال کینگ ماینر جزو آن ها محسوب می شوند. پشتیبانی فوق العاده ای در این کانال ها برای سوالات کاربران وجود دارد و می توان گفت که ادمین های کانال های معرفی شده در ابتدا از شما در خواست پول نمی کنند و نمی توانند پیام های شما را در لحظه پاسخ دهند.

چگونه از عرضه اولیه ارز دیجیتال مطلع شویم؟

چگونه از عرضه اولیه ارز دیجیتال مطلع شویم؟

به طور کل برای به دست آوردن زمان دقیق یک عرضه باید کانال های مربوط به آن را دنبال کنید. جدا از آن اگر به فکر خرید عرضه قبل از ورود آن به بازار هستید، می توانید از سایت های معتبری همچون listico و iconow اتفاقات را زیر نظر بگیرید و برای خرید قبل از عرضه یا در ابتدا عرضه اقدام کنید. به یاد داشته باشید که تا به امروز سایت های معتبر فراوانی در این زمینه کار کرده اند.

زمان عرضه اولیه ارز دیجیتال چه زمانی است؟

زمان دقیقی برای عرضه های اولیه وجود ندارد و در زمان عرضه تفاوت هایی وجود دارد. به طور کل می توان گفت که شما می توانید با رصد سایت های مربوط به عرضه های اولیه، تحقیق بیشتری برای پروژه ها و زمان عرضه انجام دهید. به طور کل عرضه رایگان ارز دیجیتال در سایت های زیادی معرفی می شود.

جدول اطلاعات

به طور کلی ما در این بخش برخی از اطلاعات مهم در مقاله را برای شما به عنوان جدول گردآوری کرده ایم.

موضوععرضه اولیه کریپتوکارنسی
ویژگی ieo تامین مالی در پلتفرم صرافی، احراز هویت توسط صرافی انجام می شود.
ویژگی icoتامین مالی از طریق استارت آپ ها، تعدد فروش از طریق توسعه دهندگان
صرافی های مربوط به ieoبایننس، کوکوین، هات بیت
تفاوت هایIEO و ICO در چیست؟تامین مالی، تعهد فروش، احراز هویت
عرضه اولیه کریپتوکارنسی در صرافی های مختلف

عرضه اولیه کریپتوکارنسی در صرافی های مختلف

به طور کل IEO مربوط به صرافی ها می باشد و ما در این بخش برخی از صرافی هایی که از این روش استفاده می کنند را معرفی می کنیم. عرضه دیجیتال در صرافی های متفاوتی وجود دارد و می توان گفت که برخی از صرافی ها، ارز اولیه رایگان را پوشش می دهند. ما در این بخش برخی از صرافی ها را به شما معرفی خواهیم کرد و نحوه خرید ieo بازگو می کنیم چرا که IEO یا عرضه اولیه صرافی ها دارای ویژگی های زیادی است.

عرضه اولیه کریپتوکارنسی در بایننس

صرافی های زیادی برای پذیرش عرضه های اولیه دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال پذیرفتن آن ها در پلتفرم خود هستند. یکی از صرافی هایی که عرضه اولیه را پشتیبانی می کند، بایننس است و در پلتفرم بایننس لانچ پد(binance launchpad) این عملیات را انجام می دهد. در ژانویه سال 2019 bit torent بر روی پلتفرم بایننس لانچ قرار گرفت. در زمان 15 دقیقه حدود 7.2 میلیون دلار تامین مالی انجام شد. این اتفاق در عرضه های اولیه غیر قابل انکار است.

عرضه اولیه کریپتوکارنسی در کوکوین

یکی از صرافی هایی که پذیرش عرضه اولیه را دارد کوکوین است. این صرافی یکی از قدیمی ترین ها در بازار ارز دیجیتال می باشد و موفقیت های زیادی در راستا این امر به دست آورده است. مدیریت قرارداد های هوشمند در صرافی ها انجام می شود. این صرافی پلتفرم ieo را راه اندازی کرده است.

عرضه اولیه کریپتوکارنسی در هات بیت

هات بیت یکی از صرافی های معتبر است که پلتفرم عرضه اولیه را راه اندازی کرده است. صرافی ها با وجود این پلتفرم به برخی از ایده های خود پر و بال می دهند. برخی از تیم ها برای سرمایه گذاری اعتبارات را در نظر می گیرند و طبق مذاکرات آن ها را راضی به استفاده از پلتفرم می کنند.

این صرافی از تمام ایده هایی که پیشنهاد می شود استفاده نمی کند و تنها با روش های واقع بینانه و نقشه های مشخص شده برای پلتفرم های عرضه اولیه تصمیم می گیرد و در نهایت به طور کل می توان گفت این صرافی از روش IEO استفاده می کند.

عرضه اولیه کریپتوکارنسی در کوینکس

کوینکس یکی از صرافی های مهم در راستای پلتفرم های عرضه اولیه است. این صرافی به واسطه پلتفرمی که برای عرضه اولیه ایجاد کرده است، سرمایه گذاران زیادی را جذب خود کرده و این امر باعث شده به نسبت ایده هایی که برای این پلتفرم و میزان تامین مالی عرضه های اولیه، عملکرد خوبی را رقم بزند. این صرافی از روش ieo استفاده می کند.

عرضه اولیه صرافی (IEO) چیست و چه تفاوتی با ICO دارد؟

عرضه اولیه صرافی (IEO) چیست و چه تفاوتی با ICO دارد؟

اگر صاحب کسب و کار در حوزه ارزهای دیجیتالی هستید و می خواهید ارزی را برای انتشار انتخاب کنید، می توانید از دو روش این عملیات را انجام دهید. شما می توانید به واسطه سایت ارز مورد نظر خود برای ارائه آن اقدام کنید. شما می توانید به واسطه راه های ارتباطی مربوط به سایت ارز مورد نظر خود را منتشر کنید، روش دیگر را ico می گویند.

در روش دوم شما می توانید برای انتشار ارز خود مذاکره کنید و این تنها روشی است که شما می توانید از ارز خود حمایت کنید.

روش IEO چه روشی است؟

عرضه اولیه صرافی ها یا IEO عرضه توکن با کوین ها از طریق صرافی ها می باشد. فروش توکن ها از طریق صرافی ها امکان پذیر است و این امر برخی از هزینه ها را به شرکت های استارت آپ تحمیل می کند. هزینه های ذکر شده شامل پرداخت مبالغ مشخصی به صرافی های مورد نظر است و دلیل آن لیست کردن برخی از توکن ها در آن صرافی می باشد. به طور کلی برخی از توکن ها به صرافی ها واگذار می شود و این امر باعث می شود که در صرافی معاملاتی انجام شود.

ویژگی های ICO چیست؟

عرضه اولیه کریپتوکارنسی دارای دو نوع است که ما در این بخش به ICO می پردازیم. تامین مالی آن که به واسطه استارت آپ ها از طریق برخی از وب سایت های صادر کننده انجام می شود، یکی از ویژگی های آن است. تعهد فروش در این پلتفرم توسط توسعه دهندگان فروش انجام می شود و توسط استارت آپ برخی از قرارداد های هوشمند را مدیریت می کند.

سوالات متداول

استارتاپ های با عرضه اولیه چگونه عمل می کنند؟

به صورت کلی استارتاپ هایی وجود دارند که بعد از عرضه اولین توکن های موجود برای اینکه بتوانند سرمایه دریافت کنند و هم چنین به پروژه های خود بپردازند، آن ها را مورد استفاده قرار می دهند.

ویژگی های عرضه اولیه کریپتوکارنسی چیست؟

احراز هویت توسط صرافی انجام می شود و تعهد در فروش آن به واسطه یک صرافی دیجیتالی انجام می شود.

تفاوت IEO و ICO در چیست؟

تفاوت آن ها در تامین مالی، تعهد در فروش، بازرسی پیش از فروش، احراز هویت می باشد.

ویژگی های ICO چیست؟

توسط استارت آپ مدیریت قرارداد های هوشمند انجام می شود. احراز هویت در پروژه های مختلف متفاوت است.

تاریخچه ICO چیست؟

تمامی بلاک چین ها تا پایان سال 2017 از روش انتشار ICO استفاده می کردند. توکن ها به طور مستقیم بین افراد منتشر می شد و بعد از سال 2017 عرضه اولیه صرافی وارد شد.

مزایا IEO چیست؟

اعتماد، امنیت، آسان بودن مراحل تامین مالی، لیست شدن در صرافی مزایا این عرضه اولیه کریپتوکارنسی می باشد.

معایب IEO چیست؟

هزینه لیست شدن، محدودیت ها، نقطه شکست، تمرکز، سلب مالکیت معایب IEO است.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها