فانتوم آماده یک جهش اخبار آلت کوین ها

فانتوم آماده یک جهش، پاداش های فانتوم نظر کاربران را جلب کرده است

  • توسط siavash
  • 4 دقیقه

در این مقاله می خواهیم در مورد توکن فانتوم که آماده یک جهش بزرگ قیمتی می باشد صحبت کنیم. در ادامه این مقاله ما به شما در مورد تحلیل هایی که در مورد این توکن و قیمت هایی که در حال حاضر دارد توضیحاتی را خواهیم داد. پس برای کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر در این رابطه با ما در بیستکس تا انتها همراه باشید.

آیا فانتوم آماده یک جهش قیمتی می باشد؟

دلفی دیجیتال که یکی از استارتاپ‌ های تحقیقاتی فعال در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد روز 14 ژانویه که مصادف با 24 دی ماه می باشد در گزارشی به بررسی نوسانات قیمت 6 ماه اخیر توکن فانتوم در مقابل ارزهای اتریوم و تتر پرداخته است.

بر اساس این گزارش شما باید بدانید که نوسانات قیمتی فانتوم نشان می دهد که این توکن آماده یک جهش بزرگ قیمتی می باشد. این توکن در حال حاضر در آستانه شکستن یک مقاومت در نمودار قیمتی خودش می باشد. توجه داشته باشد که قیمت این توکن در هفته گذشته حدود 20 درصد رشد داشته است.

چرا فانتوم مورد توجه قرار گرفته است؟

فانتوم در توییتر خودش در روز 22 دی ماه اعلام کرد که ارزش کل سرمایه قفل شده در این شبکه حدود 10 میلیارد دلار می باشد. تحلیل گر بسیار سرشناسی به نام “گای” به بررسی این توکن پرداخته است.

او در کانال یوتیوب خودش به صورت واضح اعلام کرد که ارزش جدید بازار فانتوم باعث شده است تا سرمایه گذاران و افراد به خرید این توکن علاقه زیادی نشان بدهند و برای آن این ارزش قیمتی بالای فانتوم بسیار جذاب می باشد. این موضوع باعث شده است تا سرمایه گذاران متوجه شوند که فانتوم آماده یک جهش قیمتی بالا می باشد.

وی در ادامه صراحتا به حمایت از فانتوم پرداخت و افزود که عوامل بنیادین این پروژه نسبت به ارزهای دیجیتال دیگری که در بازار فعالیت گسترده ای دارد بسیار قوی تر می باشد.

“گای” گفته است که “اقتصاد توکنی فانتوم بسیار قوی و قدرتمند طراحی و اجرا شده است.” تمام توکن هایی که در این پروژه برای اهدا شدن در نظر گرفته شده بود پس از اهدا به سرمایه گذاران بزرگ و مشاوران اولیه این پروژه در تاریخ نوامبر 2021 یعنی حدود چند ماه پیش به پایان رسیده است.

فانتوم چگونه به کاربران خود پاداش می دهد؟

بر اساس گفته های تحلیل گر معروف بازار ارزهای دیجیتال یعنی “گای” تمام واحد های توکن فانتوم که در حال تولید شدن می باشد به عنوان پاداش سهام گذاری سرمایه داران در نظر گرفته شده اند. عرضه و اهدا کردن این واحد های جدید باعث می شود تا فشار فروش کمی را در بازار معاملاتی این توکن ایجاد کند.

این کار یعنی کاهش توکن های موجود در بازار برای عرضه به کاربران باعث می شود تا فانتوم آماده یک جهش قیمتی بزرگ تر باشد. این فشار کم با تقاضای کاربران و سرمایه گذاران فانتوم جبران خواهد شد. وی گفته است که نصف بیشتر توکن های فانتوم موجود که برای عرضه وجود داشتند تا به حال به کاربران و سرمایه گذاران عرض شده است. دیگر اخبار آلت کوین ها را از اینجا بخوانید.

سوالات متداول در مورد این سوال که آیا فانتوم آماده یک جهش است؟

فانتوم که آماده یک جهش قیمت می باشد در هفته گذشته چه مقدار رشد داشته است؟

در توکن در هفته گذشته بر اساس تحلیل دلفی دیجیتال حدود 20 درصد رشد داشته است.

چه چیزی باعث شده است که سرمایه گذاران به خرید توکن فانتوم علاقه زیادی نشان بدهند؟

سرمایه قفل شده این شبکه که حدود 10 میلیارد دلار می باشد موجب می شود تا این توکن در آستانه یک جهش قیمتی عظیم باشد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها