تبلیغات
سیستم متن باز استخراج بیت کوین اخبار ارزهای دیجیتال

بررسی پروژه سیستم متن باز استخراج بیت کوین زیر نظر شرکت جک دورسی

  • توسط siavash
  • 4 دقیقه

این بار می خواهیم برای شما در مورد سیستم متن باز استخراج بیت کوین صحبت کنیم. این پروژه در آینده از سوی یکی از شرکت های بزرگ آمریکایی قرار است به اجرا در بیاید. در این صورت شما می توانید با خرید این سیستم به راحتی برای خودتان بیت کوین را استخراج کرده و پول های زیادی را به جیب بزنید. برای این که بیشتر در این رابطه بدانید با ما تا انتها همراه باشید.

این پروژه توسط چه نهادی ارائه شده است؟

پروژه سیستم متن باز استخراج بیت کوین توسط نهادی به نام بلاک (BLOCK) در اختیار کاربران قرار گرفته است. مدیر این شرکت جک دورسی مدیر عامل پیشین توییتر می باشد. این شرکت با استخدام کردن یک تیم مهندسی برنامه نویسی جدید شروع به ساخت این سیستم متن باز کرده اند. شما باید بدانید که افراد می توانند تا با استفاده از این سیستم به راحتی بیت کوین خودش را تولید و استخراج کند. این سیستم تولید بیت کوین قرار است بسیار کامل و بدون هیچ عیب و ایرادی از نظر منتقدان باشد به همین دلیل مراحل ساخت آن زمان زیادی را برده است.

این سیستم متن باز استخراج بیت کوین چه امکاناتی ارائه می دهد؟

شما کاربر گرامی می توانید با استفاده از این سیستم به راحتی و با استفاده از کامپیوتر های خودتان بیت کوین را تولید کنید. افراد و مشاغل زیادی می توانند تا از این ابزار تولید بیت کوین استفاده کنند و سود های زیادی را از این طریق بدست بیاورند. یکی از امکانات این دستگاه تولید راحت و بدون دردسری می باشد که بقیه ابزار های تولید شده دارند.

در کنار برنامه نویسی این سیستم متن باز شما باید بدانید که دستگاه های اختصاصی و مخصوصی نیز باید برای این کار ایجاد شود. توجه داشته باشید که از دیگر امکانات این سیستم ارزیابی بلاک ها در چندین IP مختلف می باشد. همین چند قابلیتی که همراه با سیستم متن باز تولید بیت کوین ارائه می شود بسیار مهم و کاربردی است.

آیا تنها استخراج بیت کوین توسط این سیستم متن باز در دسترس است؟

در این رابطه باید بدانید همان طور که در بخش های قبلی نیز خدمتان عرض کردیم جک دورسی مدیر شرکت BLOCK که در حال ساخت دستگاه سیستم متن باز استخراج بیت کوین می باشد، است. این فرد یکی از طرفداران بسیار تعصبی و پر و پا قرص ارز دیجیتال بیت کوین می باشد. جک دورسی اعتقاد دارد که بیت کوین در آینده تبدیل به یکی از ابزارهای اصلی خرید و فروش کالا های مختلف می شود.

دستگاهی که شرکت این فرد در حال ساخت آن می باشد به همین دلیل تنها برای افراد بیت کوین را تولید می کند. به جز بیت کوین شما نمی توانید با استفاده از این دستگاه ارزهای دیجیتال دیگر را تولید کنید. به صورت انحصاری شرکت بلاک این دستگاه را به عنوان دستگاه متن باز تولید بیت کوین ساخته و طراحی کرده است. بیستکس دیگر اخبار مرتبط را در بخش اخبار بیت کوین به اطلاع شما خواهد رساند.

سوالات متداول

کدام شرکت در حال ساخت سیستم متن باز استخراج بیت کوین می باشد؟

نام این شرکت قبلا اسکوئر نام داشت اما در حال حاضر نامش بلاک می باشد.

با استفاده از این دستگاه تنها می توان بیت کوین را تولید کرد؟

با توجه به علاقه شدید مدیر این شرکت نسبت به بیت کوین تنها ارزی که می توان با این دستگاه تولید کرد بیت کوین می باشد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها