تبلیغات
تسلا داج کوین را پذیرفت اخبار آلت کوین ها

تسلا داج کوین را پذیرفت؛ حیله یا واقعیتی از ایلان ماسک

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

به صورت غیر قابل باور در روز 14 ژانویه ایلان ماسک مالک شرکت تسلا داج کوین را به عنوان روش پرداخت برای خرید از این شرکت پذیرفت.

داج کوین در اواسط سال 2013 به بازار ارزهای دیجیتالی معرفی شد. این کوین در ابتدا یک جوک کوین بود. جوک کوین به ارزهایی گفته می شود که هیچ پشتوانه ای ندارند و با یک شوخی آغاز می شوند.

داج کوین حاشیه های زیادی را تا به امروز دنبال کرده است. بازی با داج کوین توسط ایلان ماسک شاید بیشترین حاشیه درباره این جوک کوین باشد. البته در طول سال های متفاوت و با گذشت زمان بیان می شود که DodgeCoin دیگر میم کوین و یا جوک کوین نیست.

مردم زیادی داج کوین را در دست دارند لذا بیان می شود این کوین در حال حاضر تا حدی معتبر است. می توانید جدیدترین اخبار ارزهای دیجیتال مثل داج کوین را در بیستکس دنبال کنید.

چرا تسلا داج کوین را پذیرفت؟

چرا تسلا داج کوین را پذیرفت؟

در جواب مناسب به این سوال باید بیان شود که ایلان ماسک تا به حال رکب های زیادی به دنیای ارزهای دیجیتال زده است. او بارها ثابت کرده است که می تواند در افزایش و یا کاهش قیمت ها تاثیر گذار باشد.

عده ای بیان می کنند پذیرش DodgeCoin توسط تسلا یک حربه دیگر برای بازی با بازار بوده است. مغز متفکر شرکت تسلا ایلان ماسک می باشد؛ به همین دلیل هم تنها گذشت زمان می تواند مشخص کند ایلان ماسک این بار هم می خواد به بازار با داج کوین حقه بزند.

ایلان ماسک صاحب شرکت تسلا دلیل اینکه داج کوین را پذیرفت به قول معروف خودش “مردمی بودن داج کوین” می باشد. او بیان می کند؛ پخش بودن این ارز و در اختیار مردم بودن این ارز دلیل پذیرش آن می باشد.

آیا تسلا پیش از این ارز دیگری را برای پرداخت پذیرفته بود؟

ایلان ماسک بیان چند وقت قبل در طی حیله ای دیگر قیمت BitCoin را به همین صورت بازی داد. ایلان ماسک چند هفته بعد اعلام کرد که بیت کوین گزینه مناسبی برای شرکت تسلا نیست.

تسلا یک شرکت است که شعار آن انرژی پاک است. تسلا خودروهایی با انرژی خورشیدی تولید می کند. صاحب شرکت تسلا ایلان ماسک بیان کرد که بیت کوین به دلیل مصرف بالای انرژی برای تولید گزینه ای مناسب برای این شرکت نیست.

آیا امکان دارد پذیرش داج کوین توسط تسلا حیله دیگری باشد؟

آیا امکان دارد پذیرش داج کوین توسط تسلا حیله دیگری باشد؟

تسلا شرکت بسیار معتبری است و علاوه بر ایلان ماسک دارای هیئت مدیره نیز می باشد. ایلان ماسک در تویتر خود در 14 ژانویه نوشت “تسلا از پس داج کوین را به عنوان روش پرداخت می پذیرد” به نظر می رسد این تصمیم توسط هیئت مدیره نیز تایید شده است.

پس از اینکه تسلا داج کیون را پذیرفت چه اتفاقی افتاد؟

پس از اینکه ایلان ماسک صاحب شرکت تسلا در توییتر خود داج کوین را پذیرفت قیمت این ارز دیجیتالی 25% به یک باره بالا رفت. البته پس از گذشت یک روز DodgeCoin نتوانست خط مقاومتی 0.2$ را بشکند.

پیش بینی می شود پس از اضافه شدن درگاه مخصوص به داج کوین در سایت تسلا این خط مقاومتی شکسته شده و داج کوین 0.2$ را خواهد شکست. در بعضی موارد ترید های حرفه ای بیان می کنند؛ داج کوین می تواند تا 0.3$ را بشکند که این رکورد قیمتی جدیدی برای داج کوین خواهد بود.

سوالات متداول

آیا پذیرش داج کوین توسط تسلا حیله است؟

ایلان ماسک مالک شرکت بیت کوین طی توییت رسیمی در صفحه شخصی اش این موضوع را منتشر کرده اطلاعات کامل درباره این توییت به صورت مستند شده در مقاله موجود است.

آیا پذیرش این ارز توسط تسلا توانست خط مقاومتی 0.2$ Dodge Coin را بشکند؟

خیر، ولی پیش بینی می شود در صورت موثق بودن خبر این خط مقاومتی شکسته شود.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها