کاردانو باشو اخبار آلت کوین ها

مرحله چهارم کاردانو باشو آغاز شد

  • توسط siavash
  • 7 دقیقه

پس از مدت زمان بسیار زیاد بالاخره مرحله چهارم کاردانو باشو آغاز شد. مدت زیادی است که دوستداران ارز دیجیتالی منتظر استارت شدن مرحله چهارم پلن کاردانو بودند.

تیم کاردانو اعلام کرده پس از به پایان رسیدن مرحله باشو کاردانو مقیاس پذیری و سطح عملکرد و میزان انعطاف پذیری شبکه بسیار ارتقا پیدا خواهد کرد. توسعه دهنده ها همچنین بیان کردند پذیریش برنامه هایی با حجم تراکنش بالا امکان پذیر خواهد شد.

پلن کاردانو چند بخش می باشد؟

پلن کاردانو چند بخش می باشد؟

در صورت کلی کاردانو یک نقشه 5 مرحله ای در دسترس مشتریان خود قرار داده است. Cardano در حال حاضر در مرحله چهارم یعنی مرحله باشو کاردانو می باشد. در حال حاضر PlatFrom’s Core Smart Contract Capability Plutus کاردانو به صورت کامل فعال شده است. به اختصار به آن پلوتوس نیز می گویند. پلوتوس در مرحله سوم کاردانو یعنی گوگن و با زبان هاسکل توسعه یافته است. در ادامه تمام پلن ها را به صورت مختصر معرفی می کنیم.

  • بایرون Byron فاز سبز (پایه)
  • شلی Shelley فاز آبی (غیر متمرکز سازی)
  • گوگن Goguen فاز بنفش (قرارداد های هوشمند)
  • باشو Basho فاز زرد (مقیاس پذیری)
  • ولچر Voltaire فاز صورتی (حکومت)

مرحله باشو کاردانو شامل چه چیزی می باشد؟

این مرحله کاردانو که با نام باشو (Cardano Basho Plan) شناخته می شود؛ مرحله چهارم از برنامه 7 ساله کاردانو می باشد. توسعه دهندگان ADA بیان می کنند این پلن تاثیر بسیار زیادی در پیشرفت ارز Cardano خواهد داشت.

رنگ فاز چهارم زرد می باشد. فاز باشو کاردانو بر روی مقیاس پذیری تمرکز دارد. بیان می شود این فاز مخصوص بهینه سازی و قابلیت همکاری در شبکه می باشد. همچنین مرحله باشو ساید چین مخصوصی را ارائه می دهد. در این مرحله می توانید توکن ها را از بلاکچین های اصلی به زیر شاخه های خود واریز کنید.

آیا مرحله باشو کاردانو به صورت رسمی آغاز شده است؟

آیا مرحله باشو کاردانو به صورت رسمی آغاز شده است؟

با وجود اینکه مراحل قبلی کاردانو با اندکی تاخیر شروع شد و با کندی پیش رفت اما این مرحله به موقع آغاز شد. مدیر عامل کاردانو فردریک گرگارد با وجود اینکه بیان کرده است؛ نباید اعتبار را قربانی کیفیت کرد با این حال در انتهای این مرحله سرعت نیز شامل این مرحله خواهد شد.

اهداف این مرحله

این مرحله با مقیاس پذیری بالا عنوان راه حل های خارج و درون زنجیره ای ارائه شده است. تیم ADA برای قسمت راه حل های درون زنجیره ای اهداف زیر را برنامه ریزی کرده است.

افزایش اندازه Block

بلاک های کاردانو در حال حاضر 72 کیلو بایت حافظه دارد پیش بینی می شود در آینده این اندازه افزایش پیدا کند.

Input Endorsers

این هدف نظم انتشار بلوک ها را بهتر می کند؛ به این صورت تراکنش های بیشتری در مدت زمان کم تر پردازش می شود.

Input Endorsers

PipeLining

هدف این قسمت از مرحله چهارم یکپارچه سازی است. PipeLining می تواند بلاک های یکسان را در 5 ثانیه درست کند. یکپارچه سازی بیش از 95% بلاک ها را با این امکان ایجاد می کند و هدف آن قرار گرفتن در مقابل مقیاس پذیری می باشد.

اصلاح Plutus

اصلاح اسکیریپت های پلوتوس و بهبود پارامتر های حافظه و Cpu است. اصلاح توزیع نود نیز در مرحله باشو کاردانو مورد توجه قرار دارد.

شما می توانید سایر اخبار آلت کوین ها را از بیستکس دنبال کنید.

سوالات متداول کاردانو باشو

باشو کاردانو مرحله چندم پلن ADA می باشد؟

این مرحله، مرحله 4 کارداو می باشد. مراحل کاردانو عبارتند از: بایرون، شلی، گوگن، باشو و ولچر می باشد.

اهداف مرحله باشو کاردانو چه می باشند؟

در مقاله هر هدف به صورت کامل توضیح داده شده است. با این حال این اهداف یکپارچه سازی زنجیره داخلی عبارتند از: ،Block resizing، PipeLining، Input Endorsers و اصلاح Plutus می باشد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها