تله روند صعودی اتریوم اخبار اتریوم

تله روند صعودی اتریوم در کمین است؟

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

مدتی قبل ارز دیجیتال معروف اتریوم یک روند صعودی رو به بالا را شروع کرد. این روند صعودی اتریوم از نظر بسیاری از تحلیل گران و سرمایه گذاران یک تله می باشد. در ادامه ما بیشتر برای شما در این رابطه توضیح خواهیم داد.

چه چیزی نشان دهنده این است که روند صعودی اخیر اتریوم تله بوده است؟

چه چیزی نشان دهنده این است که روند صعودی اخیر اتریوم تله بوده است؟

اخیرا و در چند روز گذشته اتریوم مقاومت های قیمتی را شکسته و آن ها را پشت سر گذاشته است. با این حال وضعیت داده های درون زنجیره ای و همین طور بازارهای مشتقه برخلاف آن چیزی می باشد که به نظر می رسد.

این داده ها با توجه به وضعیت اصلی بازار بسیار ضد و نقیض می باشد. همین موارد نشان دهنده این است که اتریوم در مدت اخیر یک روند صعودی را شروع کرده است که بیشتر به یک تله شبیه می باشد.

حمایت کدام شرکت اخیرا بر روی بیت کوین و اتریوم اعلام شده است؟

در روز 7 ماه فوریه همین امسال یعنی 2022 یک شرکت کانادایی به نام کی پی ام جی (KPMG) اعلام حمایت خود را از دو ارز اصلی بازار سرمایه اعلام کرد. این شرکت کانادایی یکی از چهار شرکت مطرح و قدرتمند حسابرسی جهان می باشد. مدیران این شرکت به طور واضح اعلام کرده اند که روی ارزهای دیجیتال بیت کوین و اتریوم سرمایه گذاری های زیادی خواهند کرد.

چرا سرمایه گذاران روند صعودی اخیر اتریوم تا بالای 3 هزار دلار را تله می دانند؟

کارمزد نرخ تامین سرمایه چه می باشد؟

قبل از توضیح در مورد موضوع تله بودن روند صعودی اخیر اتریوم شما باید بدانید که در بازار قردادهای آتی همیشه حجم معاملات خرید و فروش با یکدیگر برابر می باشد اما با این حال میزان استفاده از اهرم های قیمتی در آن ها متفاوت است.

صرافی ها همواره در چنین معاملاتی از هر طرف معامله که از اهرم های استفاده بیشتری بکند مبلغی را دریافت کرده و به طرف مقابل می دهند. این کار یک حرکت بسیار جا افتاده در صرافی های معتبر می باشد. به این مبلغ در واقع کارمزد نرخ تامین سرمایه گفته می شود.

این کارمزد در اصل نشان دهنده مقدار ترس و هیجانی بوده است که معامله گران کوچک در معاملات داشته اند. اگر این اتفاق بیفتد و معامله گران کوچک یا خرد هیجان زده شوند امکان دارد تا نرخ تامین سرمایه به حدود 0.05 درصد می رسد. با توجه به این که بازار نزولی است و معامله گران به سوی این بازار متمایل شده اند؛ نرخ تامین سرمایه در حال حاضر با توجه به این وضعیت منفی می باشد. اما با توجه به این توضیحات در حال حاضر هیچ نشانه ای مبنی بر هیجان داشتن معامله گران کوچک در بازار وجود ندارد.

چرا سرمایه گذاران روند صعودی اخیر اتریوم تا بالای 3 هزار دلار را تله می دانند؟

با توجه به کم بودن حجم معاملات و پایین بودن نرخ تامین سرمایه در بازار این روزهای اخیر و همین طور استفاده زیاد از اپلیکیشن صرافی های غیر متمرکز توسط خریداران امکان تله بودن روند صعودی قیمت اتریوم از نظر همین سرمایه گذاران و خریداران وجود دارد.

این صعود قیمت در ارز دیجیتال اتریوم تا بالای 3,000 دلا بوده است. البته با توجه و بررسی شاخص های تراکنش های معاملات اتریوم و همین طور افزایش استفاده کاربران و خریداران از نرم افزار صرافی های غیر متمرکز سرمایه گذاران قوی این صعود قیمت تا بالای 3 هزار دلار به نوعی یک تله به نظر می رسد.

در غیر این صورت خریداران در صورت رشد واقعی قیمت و یک روند صعودی قوی وارد موقعیت های خرید با استفاده از اهرم های معاملاتی می شوند. سایر اخبار اتریوم را از اینجا بخوانید.

سوالات متداول

کدام شرکت معتبر قصد سرمایه گذاری بر روی اتریوم و بیت کوین را دارد؟

شرکت کی پی ام جی که یکی از شرکت های قوی حسابرسی جهانی متشکل از چهار شرکت ثروتمند می باشد قصد خود را مبنی بر سرمایه گذاری بر این ارزهای اصلی بازار اعلام کرده اند.

چرا سرمایه گذاران روند صعودی اخیر اتریوم تا بالای 3 هزار دلار را تله می دانند؟

معامله گران در حال حاضر از اهرم های معاملاتی استفاده نمی کنند همین موضوع بیان می کند که این افراد عقیده دارند که صعود اتریوم یک تله از سمت صرافی ها برای افزایش نرخ تامین سرمایه است که در حال حاضر منفی است. برای اطلاعات بیشتر در این رابطه به خبر مراجعه کنید.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها