تبلیغات
همکاری بایننس با خابی اخبار ارزهای دیجیتال

همکاری بایننس با خابی برای افزایش آگاهی در مورد وب 3

  • توسط mrcrypto
  • 4 دقیقه

صرافی بایننس برای افزایش آگاهی درباره وب 3، همکاری جدیدی را با خابی که چهره مشهور تیک‌ تاک و اینستاگرام است، آغاز کرده است. این چهره مشهور در فضای مجازی، به عنوان یک سفیر برای صرافی بایننس عمل می کند و درباره مفاهیم مختلف حوزه ارز دیجیتال به کاربرانش به شیوه خود، اطلاعات می دهد. خابی با همان شیوه تولید محتوای مشهور خود، ویدیو هایی برای از بین بردن تصورات غلط درباره وب 3 می سازد و تا به حال این ویدیو ها نتایج مثبتی را به همراه داشته اند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره همکاری بایننس با خابی همراه ما باشید.

آیا همکاری بایننس با خابی حقیقت دارد؟

آیا همکاری بایننس با خابی حقیقت دارد؟

بعد از انتشار خبر همکاری صرافی ببا Khaby سوالات بسیاری در ذهن مخاطبان شکل گرفت که یکی از رایج ترین آن ها، صحت همکاری Khaby Lame با صرافی بایننس بود. اما بر اساس اطلاعات موجود، مشخص شده است که همکاری این صرافی با خابی حقیقت دارد.

صرافی بایننس به کوین تلگراف گفت که خابی لیم با سبک تولید محتوای خود، ویدیوهایی ایجاد خواهد کرد که تصورات غلط در مورد وب 3 را اصلاح کند. بر اساس گفته های جیمز راثول، یکی از مدیران صرافی ارز دیجیتال بایننس، خابی لیم قابلیت و توانایی اصلاح تصورات مردم درباره وب 3 را داشته و می توانید به پذیرش Web3 کمک به سزایی کند.

با وجود به تعاریف مهم و کاربردی در مورد وب 3 و اطلاعات نادرست موجود در میان مردم جهان، حضور خابی لیم برای کمک به از بین بردن برخی از افسانه‌ ها در این فضا کاملا ضروری و مهم است. همکاری با صرافی بایننس، با کاری که خابی اغلب اوقات انجام می‌ دهد، همسو است که باعث خواهد شد کار های پیچیده، آسان‌ تر و سرگرم‌ کننده‌ بنظر برسند. خابی گفته است که فالوور ها و دنبال کنندگانش را مانند خانواده خود می داند و همیشه به دنبال چالش های جدید و مطالب جالب برای به اشتراک گذاشتن با آن ها است.

آینده همکاری بایننس با خابی چگونه است؟

آینده همکاری بایننس با خابی چگونه است؟

خابی در تیک تاک به شهرت رسید و در حال حاضر 142میلیون دنبال کننده دارد. او ویدیو های طنز و خنده‌ دار تولید می‌ کند که کار ها را بسیار ساده‌ تر از آن چه دیگر افراد انجام می دهند، نمایش می دهد.

این تیک تاکر مشهور، علاوه بر ایجاد محتوا در مورد وب 3 و از بین بردن افسانه‌ های اشتباه، مجموعه‌ های توکن غیر قابل تعویض را نیز با صرافی بایننس ایجاد می‌ کند تا تعامل با طرفداران خود را افزایش دهد.

ورود خابی لیم به صرافی بایننس به دنبال تلاش های این شرکت برای همکاری با افراد مشهور است.

با توجه به طرفدارانی که خابی در سرتاسر دنیا دارد و شیوه خاص ارائه محتوا هایش، احتمال همکاری ادامه دار بایننس و Khaby Lame وجود دارد.

سوالات متداول

خابی لیم چند دنبال کننده دارد؟

142 میلیون فالوور

هدف از همکاری بایننس با خابی چیست؟

هدف از همکاری بایننس با خابی، ایجاد محتوا در مورد وب 3 و از بین بردن تصورات اشتباه درباره در حوزه ارز های دیجیتال است.

خابی در ویدیوهایش چه کاری انجام می دهد؟

کار های پیچیده را آسان‌ و سرگرم‌ کننده‌ نشان می دهد.

امتیاز دهید
mrcrypto

mrcrypto

پژمان کوه سنگی تریدر و متخصص تولید محتوا ارزهای دیجیتال هستم. در بیستکس همراه شما خواهم بود. صفحه من را دنبال کنید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها