تبلیغات
بایننس در قزاقستان اخبار ارزهای دیجیتال

آغاز فعالیت بایننس در قزاقستان

صرافی بایننس که نامی آشنا در عرضه ارزهای دیجیتال و کریپتو می باشند با ایجاد شعبه جدید در قزاقستان قرار است به توسعه کار خود بپردازد و در ادامه این رونمایی از بایننس در کشور قزاقستان موضوعاتی مورد توجه قرار می گیرند از جمله صدور مجوز آن ها و یا این که شروع به کار این صرافی از چه تاریخی خواهد بود؟ به طور کامل آن ها را برای شما بازگو خواهیم کرد. در نتیجه تا پایان این مقاله همراه سایت بیستکس باشید.

صادر شدن مجوز فعالیت بایننس در قزاقستان

این مجوز برای بایننس بر اساس بیانیه ای در 24 مرداد صادر شد اما تنها یک مجوز اولیه بود که تا صادر شدن مجوز اصلی راه طولانی ای پیش روی صرافی بایننس است. اداره خدمات مالی آستانه یا همان AFSA اجازه ای برای راه اندازی تسهیلات دارایی دیجیتال و ارائه حضانت در مرکز مالی بین المللی را داده است.

صادر شدن مجوز فعالیت بایننس در قزاقستان

این فعالیت از چه تاریخی امکان پذیر است؟

AFSA که اولین و بزرگ ترین رگولاتوری در کشور قزاقستان است همچنین تنها مرکز تایید صلاحیت در قزاقستان هم می باشد این روند این گونه است که در ابتدا باید انجام این فعالیت را مورد بررسی قرار دهد و در ادامه این تاییدیه بایستی تمامی اطلاعات این درخواست چون اسناد، امضا ها، هزینه ها و… را در اختیار قزاقستان تحویل دهند تا AFSA به ادامه پژوهش های خود برسد تا درسترسی لازم برای شروع فعالیت را به بایننس بدهد و از آن جایی که انجام این فرآیند کمی طولانی بوده و وابسته به شرایط است نمی توان زمان دقیقی را برای شروع به کار این صرافی در قزاستان مشخص کرد.

نظر نورخات کوشیموف در مورد فعالیت بایننس در قزاقستان

نورخات کوشیموف که مدیر عامل AFSA طبق یک اعلامه رسمی نظر خود را در رابطه با صدور مجوز اولیه بایننس و مسائلی این گونه اعلام کرد و این چنین گفت که:

سرمایه گذاران بزرگی در دنیای کریپتو ها وجود دارند که به دنبال چنین بازار هایی برای انتقالات خود هستند. بایننس که تمامی خواسته های آن ها چون امنیت بالا، قوانین و مقررات روشن و همچنین مدیریت بسیار قدرتمندی دارد بهترین گزینه می باشد و قطعا هر بازاری به استاندارد های بالا در عملکرد نظارتی دست پیدا کند مانند بایننس محبوب می شود! او نیز گفت این ها همه الزامات یک صرافی هستند و اکوسیستمی که افراد بتوانند در آن با خیالی آسوده به انتقالات خود بپردازند چرا باید توسعه پیدا نکند؟ ما معتقدیم که بایننس اکوسیستم پر جنب و جوشی است و نباید راکت بماند.

نورخات کوشیموف با تمامی این تمجید و تعریف ها به گونه ای رضایت خود را از این حرکت نشان داد و گفت منتظر موفقیت و توسعه یابی های بزرگ تر این صرافی است.

سوالات متداول

بایننس چیست؟

بایننس صرافی آنلاین در زمینه ارزهای دیجیتال است که از قابلیت های زیاد و مفیدی برخوردار است.

مجوز اولیه فعالیت بایننس در قزاقستان در چه تاریخی صادر شد؟

این مجوز برای بایننس بر اساس بیانیه ای در 24 مرداد صادر شد اما تنها یک مجوز اولیه بود.

صادر شدن مجوز فعالیت بایننس در قزاقستان حقیقت دارد؟

بله حقیقت دارد.

5/5 - (1 امتیاز)
fatemeh dhi

fatemeh dhi

فاطمه دهباشی دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد هستم و از سال ۱۴۰۱ در بخش اخبار ارزهای دیجیتال بیستکس فعالیت خودم را آغاز کرده ام.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها