تبلیغات
سقوط دوباره بیت کوین اخبار ارزهای دیجیتال

سقوط دوباره بیت کوین در سال جدید میلادی – آیا صعودی در کار است؟

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

این بار می خواهیم برای شما در مورد سقوط دوباره بیت کوین صحبت کنیم. باید بدانید که بیت کوین محبوب ترین ارز دیجیتال در بازار سرمایه می باشد. این ارز دارای معاملات زیادی می باشد و پایه و اساس قیمت آلت کوین های مختلف به قیمت این کوین بستگی دارد. با ما بیستکس همراه باشید در این رابطه بیشتر برایتان توضیح دهیم.

وضعیت بیت کوین چگونه است؟

وضعیت بیت کوین چگونه است؟

در روز گذشته همانند چند هفته قبل سقوط دوباره بیت کوین شروع شده است. این ارز پس از این که در هفته های اخیر روی قیمت حدود 42 هزار دلار ثابت بوده است اما در روز گذشته دوباره روند قیمتی این کوین نزولی بوده است.

باید بدانید که این ارز در روز گذشته قیمت حدودی 41 هزار را داشته است. این قیمتی که در حال حاضر بیت کوین دارد نشان دهنده این است که این ارز در حال سقوط می باشد.

دلیل سقوط دوباره بیت کوین در سال 2022 چیست؟

کارشناسان زیادی در مورد قیمت نزولی بیت کوین در سال جدید یعنی 2022 نظرات خودشان را اعلام کرده اند. اما با بررسی نمودارهای قیمتی این ارز دیجیتال شما باید بدانید در حال حاضر این ارز روی قیمت 43 هزار دلار مقاومتی بسیار قوی را دارد.

به همین دلیل زمانی که تا انتهای سال قبل در حال رشد بود وقتی در اوایل سال جدید در حال رسیدن به قیمت 43 هزار دلار بود به دلیل مقاومت قوی که روی این قیمت دارد سقوط دوباره بیت کوین محسوس بوده است.

امواج چهار گانه بیت کوین

امواج چهار گانه بیت کوین

مایکل ون دپوپ که تحلیل گر سایت کوین تلگراف می باشد نمودارهای بیت کوین را تحلیل کرده است. بر اساس گزارشاتی که وی منتشر کرده است باید بدانید که بیت کوین دارای یک چرخه چهار ساله برای رشد قیمتی می باشد. اما این بار و در چرخه چهار ساله ای که در حال حاضر در سال آخر آن می باشد کمی دیر تر از چرخه های دیگر رشد خودش را شروع می کند.

وی در ادامه افزود که به دلیل تأثیر متغیرهای کلان اقتصادی این رشد قیمت در چرخه ای که در حال وجود دارد کمی طولانی تر از چرخه های قبلی این ارز دیجیتال محبوب می باشد.

یک سری نمودار هایی را ون دپوپ در توییتر خودش منتشر کرده است که مهم ترین نمودار که برای کاربران این ارز بسیار مهم می باشد نمودار چرخه چهار ساله بیت کوین می باشد. شما باید بدانید که این ارز به احتمال زیاد دوباره رشد خودش را در انتهای چرخه چهار ساله شروع خواهد کرد.

سوالات متداول

آیا بیت کوین پس از سقوط دوباره صعود خواهد کرد؟

در مورد این که پس از سقوط دوباره بیت کوین آیا دوباره این ارز دیجیتال صعودی خواهد شد باید بدانید که به احتمال زیاد همین طور می باشد. بسیاری از تحلیل گران امیدوار هستند که بیت کوین پس از سقوط که به زیر قیمت 42 هزار دلار رسیده است دوباره روندش صعودی خواهد شد.

به احتمال زیاد بیت کوین در چند ماه آینده و پس از یک موج نزولی که دارد وارد یک موج بلند صعودی خواهد شد. البته باید بدانید که پس از این موج صعودی که با افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین مواجه خواهیم بود دوباره با یک موج نزولی قیمت این ارز پایین خواهد آمد.

در نهایت باید بگوییم اخبار بیت کوین را می توانید از اینجا دنبال کنید.

سوالات متداول

پس از سقوط دوباره بیت کوین قیمت این ارز در حال حاضر چقدر است؟

قیمت بیت کوین در بازار سرمایه در حال حاضر یعنی در روز 29 دی ماه به 41,250 دلار رسیده است.

روند قیمتی بیت کوین دوباره صعودی خواهد شد؟

بر اساس تحلیل نمودار های قیمتی این ارز توسط کارشناسان و تحلیل گران بازار سرمایه این ارز دوباره در چند هفته آینده روند صعودی خود را پیش می گیرد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها