تبلیغات
ضرر سرمایه گذاران کوتاه مدت بیت کوین اخبار ارزهای دیجیتال

ضرر سرمایه گذاران کوتاه مدت بیت کوین

  • توسط siavash
  • 4 دقیقه

در این مقاله و این بار می خواهیم برای شما عزیزان در مورد ضرر سرمایه گذاران کوتاه مدت بیت کوین توضیحاتی را بدهیم. باید بدانید که با ریزش قیمت این ارز دیجیتال محبوب و معروف افراد زیادی ضررهای سنگینی را متحمل شدند. در این باره در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد؛ با ما در اخبار ارزهای دیجیتال بیستکس همراه باشید.

آیا سرمایه گذاران کوتاه مدت بیت کوین ضرر زیادی را متحمل شده اند؟

آیا سرمایه گذاران کوتاه مدت بیت کوین ضرر زیادی را متحمل شده اند؟

در جریان سقوط اخیر ارز دیجیتال بیت کوین سرمایه گذاران کوتاه مدت بیت کوین و دیگر ارزهای معروف زیان های زیادی را متحمل شده اند. بر اساس گزارشی از کریپتو پوتیتو سرمایه گذارانی که کمتر از یک ماه ارز دیجیتال بیت کوین را در کیف پول دیجیتال خودشان هولد می کردند؛ زمانی که این ارز سقوط 10 هزار دلاری خود را تجربه کرده است در کمتر از یک هفته و سریعا موجودی کیف پول خود را کاهش داده و بیت کوین های خودشان را فروخته اند. این افراد تصور می کردند که با این کار از متحمل شدن ضررهای بیشتر جلوگیری خواهند کرد.

این سرمایه گذاران کوتاه مدت بیت کوین، برای جلوگیری از ضرر بیشتر چه کار باید انجام می دادند؟

برای جلوگیری از ضرر افرادی که بیت کوین را در کیف پول های خودشان داشته اند باید این ارز را به مدت طولانی هولد می کردند. با توجه به این که بیت کوین بدترین اصلاح قیمت تاریخ خود را مدتی گذشته متحمل شد. این افراد بهتر بود تا به جای فروش بیت کوین ها آن را هولد می کردند. با این که در حال حاضر نیز این ارز رشد خودش را شروع نکرده اما بازم تحلیل گران احتمال زیادی به رشد و روند صعودی این ارز دیجیتال معروف می دهند.

این ارز دیجیتال یعنی بیت کوین در آینده رشدی باور نکردنی خواهد داشت و سودهای زیادی را به دارندگان خودش خواهد داد. بر اساس گفته ها و تحلیل افراد معروف و اقتصاد دانان بازار سرمایه بیت کوین در آینده ای نزدیک حتی از سقف قبلی خود را می شکند و قیمتی تاریخی را از خود به جای خواهد گذاشت. در این زمان سرمایه گذاران کوتاه مدت که مدتی پس از سقوط این ارز دیجیتال بیت کوین های خود را فروخته اند پشیمانی زیادی را برای آن ها در بر خواهد داشت.

خرید بیت کوین در کف بازار را می توان به عنوان ضرر سرمایه گذاران کوتاه مدت بیت کوین در نظر گرفت؟

خرید بیت کوین در کف بازار را می توان به عنوان ضرر سرمایه گذاران کوتاه مدت بیت کوین در نظر گرفت؟

افرادی که در حال حاضر این ارز را در کیف پول های خودشان ندارند باید بدانند که بهترین موقعیت و زمان برای خرید بیت کوین در حال حاضر می باشد. ضرر سرمایه گذاران کوتاه مدت بیت کوین تا حدی می تواند جبران شود. افراد و سرمایه گذارانی در حال حاضر هستند که در حال خرید این ارز دیجیتال در کف قیمت که یعنی در حال حاضر است می باشند.

باید بدانید که در جریان سقوط اخیر بیت کوین نهنگ ها و دولت السالوادور از دسته گروه هایی بوده اند که خریدهای زیادی را انجام داده اند. السالوادور به عنوان اولین کشوری می باشد که بیت کوین را به عنوان ارز رسمی خودش پذیرفته است. حمایت این دولت از بیت کوین می تواند یکی از عوامل رشد قیمت این ارز در آینده می باشد.

سوالات متداول

ضرر سرمایه گذاران کوتاه مدت بیت کوین در جریان ریزش قیمت آن چقدر می باشد؟

این ارز در روز 30 ژانویه یعنی مدتی قبل روی قیمت 43 هزار دلار قرار داشت. پس از یک هفته با ریزشی 10 هزار دلاری به 33 هزار دلار رسید.

سرمایه گذارانی که بیت کوین را کمتر از 1 ماه نگه می دارند تا چند درصد متحمل ضرر می شوند؟

این افراد تا 36 درصد ضرر می کنند.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها