تبلیغات
مقاومت کلیدی بیت کوین اخبار ارزهای دیجیتال

مقاومت کلیدی بیت کوین، در صورت شکست خط مقاومتی چه اتفاقی برای بیت کوین رخ خواهد داد؟

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

این بار می خواهیم برای شما در مورد چگونگی روند صعودی و نزولی و همین طور در مورد مقاومت های کلیدی بیت کوین برای شما کاربران محترم بیستکس توضیح دهیم. با توجه به ریزش بازار رمز ارز در هفته های اخیر می توانید تا انتهای این مقاله برای این که در مورد این ارز و روند قیمتی آن بیشتر بدانید با ما همراه باشید.

برای ادامه دار بودن روند صعودی بیت کوین چه شرایطی لازم است؟

برای ادامه دار بودن روند صعودی بیت کوین چه شرایطی لازم است؟

بیت کوین در دو روز گذشته رشد خوبی را داشته است. این ارز دیجیتال روند صعودی خود را از روی قیمت 36 هزار دلار آغاز کرده است. شما باید بدانید که بیت کوین در روز های اخیر موفق شد تا بالای حمایت 35 هزار دلاری قرار بگیرد.

پس از آن این ارز توانست تا شکست مقاومت 36 هزار دلاری روند صعودی خودش را شروع کند. در ارز برای این که بتواند روند صعودی خود در بازار ارزهای دیجیتال را ادامه بدهد نیاز دارد تا مقاومت کلیدی 38 هزار دلاری بیت کوین را بشکند. اگر این اتفاق بیفتد قیمت این ارز تا مقاومت بعدی به صورت صعودی رشد خواهد کرد.

نزولی شدن دوباره بازار در چه صورت اتفاق خواهد افتاد؟

اگر خریداران در عبور از مقاومت کلیدی 38 هزار و 200 دلار بیت کوین موفق نباشند امکان دوباره نزولی شدن بازار بسیار زیاد می باشد. دوباره پس از ریزش قیمت این ارز دیجیتال محبوب تا حدود 36 هزار دلار اتفاق خواهد افتاد. اگر به خاطر داشته باشید در بخش خدمتتان عرض کردیم که حمایت کلیدی این ارز در این محدوده قیمتی روی 36 هزار و 800 دلار می باشد.

حمایت ها و مقاومت های کلیدی بیت کوین بر روی چه قیمت هایی می باشند؟

حمایت ها و مقاومت های کلیدی بیت کوین بر روی چه قیمت هایی می باشند؟

از اصلی ترین حمایت های کلیدی بیت کوین باید به محدوده قیمت 36 هزار دلار اشاره کنیم. این حمایت بر اساس فیبوناچی قوی نمی باشد.

پس از این حمایت یک حمایت کلیدی دیگر برای این ارز بر روی قیمت 35 هزار و 400 دلار وجود دارد. معمولا این خط حمایتی قیمت شکسته نخواهد شد و احتمال این کار بسیار پایین می باشد.

با این وجود شما باید بدانید که در صورت رد شدن از این خط حمایتی امکان ریزش قیمت تا 30 هزار دلار نیز وجود خواهد داشت.

در مورد خطوط مقاومتی کلیدی بیت کوین که در حال حاضر پیش روی قیمت این ارز می باشند نیز باید خدمتتان عرض کنیم که یک حمایت کوچک که تاثیر کمی را نیز دارد بر روی 37 هزار و 400 دلار وجود دارد.

به احتمال قوی اگر کاربران و خریداران این ارز بتوانند تا از خط مقاومتی 37 هزار دلار رد بشوند و روند صعودی را ادامه بدهند به خط مقاومتی دیگر بر خواهد خورد.

خط مقاومتی بعدی در روند قیمت بیت کوین بر روی 38 هزار می باشد. این خط مقاومت بسیار تاثیر گذار می باشد. پس از این که قیمت این ارز بتواند خط 38 هزار دلاری نیز بشکند به خط مقاومت بعدی یعنی 38 هزار و 200 دلار می رسد.

با تصور این که قیمت بیت کوین بتواند این مقاومت کلیدی را نیز بشکند امکان بالا رفتن و صعودی بودن روند قیمتی این ارز تا 41 هزار دلار وجود خواهد داشت.

سوالات متداول

در چه صورت امکان ریزش دوباره قیمت این ارز دیجیتال وجود دارد؟

در صورتی که نتواند تا از مقاومت 38 هزار رد شود.

قوی ترین خط مقاومت کلیدی بیت کوین روی چه قیمیتی می باشد؟

بر اساس فیبوناچی نمودار قیمتی این ارز قوی ترین خط مقاومتی 38 هزار و 200 دلار می باشد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها