تبلیغات
احتمال قریب الوقوع ریزش بیت کوین اخبار ارزهای دیجیتال

احتمال قریب الوقوع ریزش بیت کوین | بخریم یا فروشیم؟

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

این بار می خواهیم برای شما عزیزان در مورد روند قیمتی و نوسانات اخیر و همین طور احتمال قریب الوقوع ریزش بیت کوین توضیح دهیم. این ارز دیجیتال محبوب از چند روز پیش یک روند صعودی را شروع کرده بود و حال تغییراتی داشته است. با اخبار ارز دیجیتال بیستکس تا انتهای این مقاله همراه باشید تا بیشتر و کامل تر در این رابطه بدانید.

با توجه به احتمال قریب الوقوع ریزش قیمتی بیت کوین این ارز تا چه قیمتی سقوط می کند؟

با توجه به احتمال قریب الوقوع ریزش قیمتی بیت کوین این ارز تا چه قیمتی سقوط می کند؟

روند صعودی بیت کوین در چند روز گذشته توانست تا مقاومت های قیمتی 44 هزار و 45 هزار دلار را بشکند. اما در حال حاضر و امروز بیت کوین در حال اصلاح جهش های قیمتی خود در چند روز گذشته می باشد. شما باید به این موضوع توجه داشته باشید که به احتمالی قیمت این ارز در چند روز آینده پایین خواهد آمد.

بر اساس تحلیل ها و بررسی هایی که ما بر روی نمودار قیمتی این ارز داشته ایم به احتمال قریب الوقوع ریزش بیت کوین تا قیمت 42,500 دلار خواهد بود.

روند بیت کوین از آخر هفته گذشته تا الان چگونه بوده است؟

گزارشی را نیوز بی تی سی منتشر کرده است که در آن روند صعودی این ارز دیجیتال محبوب از روزهای پایانی هفته گذشته آغاز شد.

طی این حرکت صعودی خریداران و سرمایه گذاران موفق به شکستن مقاومت 44,000 و 44,500 شدند. قیمت بیت کوین در یک مقطع زمانی حتی توانست مقاومت 45 هزار دلاری را نیز بشکند.

پس از قرار گرفتن قیمت در بالاترین سطح خود در چند روز اخیر یعنی 45,500 روند نزولی بازار پس از احتمال قریب الوقوع ریزش بیت کوین شروع شد. در جریان این روند نزولی نیز در ابتدای امر حمایت 44 هزار دلاری از دست رفت. پس از آن یک حمایت دیگر در محدوده 43,300 دلار وجود داشت که آن نیز در روند نزولی این چند روز شکسته شد.

حمایت قیمتی خوبی از سوی سرمایه گذاران پس از شکسته شدن آخرین حمایت وجود داشت. در حال حاضر قیمت این ارز محبوب و پر طرفدار 43,500 دلار می باشد.

عبور از کدام مقاومت قیمتی می تواند پس از احتمال قریب وقوع ریزش بیت کوین جرقه ای برای یک روند صعودی باشد؟

عبور از کدام مقاومت قیمتی می تواند پس از احتمال قریب وقوع ریزش بیت کوین جرقه ای برای یک روند صعودی باشد؟

اگر شما تایم فریم یا همان نمای زمانی یک ساعته بازار بیت کوین را مشاهده کنید متوجه خواهید شد که یک مقاومت بسیار خوب بر روی قیمت 44 هزار وجود دارد. این مقاومت بسیار قوی می باشد اما عبور از آن می تواند بسیار عالی باشد. به احتمال زیاد رد شدن و شکستن مقاومت قیمتی 44 هزار دلار می تواند به عنوان جرقه ای برای آغاز یک روند صعودی تازه و قدرتمند در ارز دیجیتال بیت کوین باشد.

کدام قیمت ها در محدوده قیمتی حال حاضر به عنوان حمایت کلیدی و کدام قیمت ها به عنوان مقاومت کلیدی می باشند؟

پس از احتمال قریب الوقوع ریزش قیمتی بیت کوین تا 42,500 دلار حمایت های کلیدی مهم پیش رو 42,500 و 42,800 می باشد. این در حالی است که مقاومت های کلیدی و مهم این ارز دیجیتال بر روی قیمت های 44,000 و 44,450 و 45,000 دلار می باشد.

سوالات متداول

بالاترین قیمت سطح روزانه بیت کوین در مدت اخیر چقدر بوده است؟

بالاترین قیمت سطح روزانه بیت کوین حدود 45,500 دلار بوده است.

پایین ترین قیمت در صورت از دست رفتن حمایت های قیمتی بیت کوین چقدر می باشد؟

41,200 پایین ترین قیمتی می باشد که در صورت از دست رفتن آخرین حمایت های قیمتی بیت کوین می باشد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها