تبلیغات
نظر بزرگ ترین سرمایه گذار بیت کوین درباره بازار نزولی اخبار ارزهای دیجیتال

نظر بزرگ ترین سرمایه گذار بیت کوین درباره بازار نزولی

  • توسط siavash
  • 4 دقیقه

می خواهیم برای شما در مورد صحبت ها و نظر مایکل سیلور بزرگ ترین سرمایه گذار بیت کوین و مدیر عامل مجموعه مایکرو استراتژی درباره بازار نزولی قیمت بیت کوین توضیحاتی را عرض کنیم. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره با ما تا انتها همراه باشید. برای اخبار بیشتر درباره بیت کوین، می توانید صفحه اخبار ارزهای دیجیتالی بیستکس را دنبال نمایید.

نظر بزرگترین سرمایه گذار بیت کوین درباره وضعیت بازار

نظر بزرگترین سرمایه گذار بیت کوین درباره وضعیت بازار

مایکل سیلور بزرگ ترین سرمایه گذار بیت کوین در سال های اخیر بوده است. وی که بنیان گذار و رییس هیئت مدیره و همین طور مدیر عامل شرکت مایکرو استراتژی می باشد؛ در این باره گفته است که بهترین نقطه برای ورود کسانی که تا به حال بیت کوین نخریده اند شرایط و قیمت حال حاضر بیت کوین می باشد.

آیا مایکرواستراتژی بزرگ ترین سرمایه گذار بیت کوین است؟

مایکرو استراتژی در روز 11 اگوست سال 2020 یعنی در 21 مرداد 99 اعلام کرده است؛ 21 هزار 454 عدد بیت کوین را با پرداخت 250 میلیون دلار خریداری کرده است. این شرکت گفته است که بیت کوین اصلی ترین دارایی خزانه این شرکت می باشد.

پس از انجام این کار مایکرو استراتژی به نگهداری و انباشت کردن این ارز دیجیتال پرداخته است. مدیر عامل این شرکت نیز پس از این اتفاقات یکی از حامیان اصلی بیت کوین تبدیل شده است. این شرکت بزرگ و معروف در حال حاضر دارای 124 هزار و 391 عدد بیت کوین می باشد. ارزش دارایی بیت کوین های این شرکت با توجه به قیمت حال حاضر بیت کوین حدود 4.37 میلیارد دلار می باشد.

مصاحبه مایکل سیلور درباره بازار نزولی

مصاحبه مایکل سیلور درباره بازار نزولی

نظر مایکل سیلور که متوجه شدیم بزرگ ترین سرمایه گذار بیت کوین می باشد درباره روند و بازار نزولی این ارز نیز قابل توجه می باشد. سیلور طی یک مصاحبه با یکی از مجریان اصلی شبکه “بلومبرگ” یعنی “امیلی چانگ” نظرات خود را اعلام کرده است. در ادامه دو دلیل اصلی نزولی شدن بازار ارزهای دیجیتال طی صحبت های این فرد را برای شما ارائه خواهیم کرد.

قاطع‌ نبودن نهادهای نظارتی

وی طی این مصاحبه گفته است که “من فکر می کنم به طور کلی محرک های زیادی در این رابطه وجود دارد. اگر به کل روند اکوسیستمی بازار ارزهای دیجیتال نگاهی دقیق تر بندازیم متوجه خواهیم شد که قاطع نبودن نهادهای نظارتی به ویژه درباره قانون گذاری استیبل کوین ها و ارزهای دیجیتال و این موضوع که می توان آن ها را به عنوان اوراق بهادار اصلی در نظر گرفت روی بازار تاثیر گذاشته است. این موضوع باعث اضطراب در بین سرمایه گذاران شده است.”

استفاده از اهرم‌ های معاملاتی

او در ادامه این محبث افزود “میزان استفاده از اهرم های معاملاتی نیز جدا از بحث آمریکا در این بازار زیاد می باشد. صرافی های دیجیتال زیادی وجود دارد که سرمایه گذاران در آن ها می توانند با استفاده از اهرم های 20 برابری فعالیت کنند. این صرافی ها دارای توکن های زیادی می باشند. شما با مقایسه صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارزهای دیجیتال متوجه خواهید شد که در نمونه های غیر متمرکز سرمایه گذاران به اهرم های بالاتر 20 برابری نیز دسترسی دارند. این موضوع یقینا دومین عامل اصلی نوسانات اخیر بازار جهانی رمز ارز می باشد.”

سوالات متداول نظر سرمایه گذار بیت کوین درباره بازار نزولی

نظر کلی بزرگ ترین سرمایه گذار بیت کوین درباره روند نزولی بازار رمزارز چه می باشد؟

بر اساس نظرات مایکل سیلور قیمت حال حاضر بیت کوین در بازار بهترین نقطه ورود برای افراد می باشد.

میزان سرمایه خزانه شرکت مایکرو استراتژی چقدر می باشد؟

این شرکت در خزانه خودش در حال حاضر 124 هزار و 391 عدد بیت کوین دارد که معادل با 4.37 میلیارد دلار می باشد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها