تبلیغات
سبد نهنگ های ارز دیجیتال اخبار ارزهای دیجیتال

سبد نهنگ های ارز دیجیتال چیست؟‌ + کمپانی هایی که سبد مهم دارند

  • توسط behrouz
  • 3 دقیقه

در این مقاله خبری قصد بر این داریم تا راجب سبد نهنگ های ارز دیجیتال سخن گفته و اندکی دیدگاه شما را نسبت به آنان باز تر کنیم پس در ادامه همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید تا اندکی وارد دنیای نهنگ های ارز دیجیتال شویم‌.

منظور از سبد نهنگ های ارز دیجیتال چیست؟

منظور از سبد نهنگ های ارز دیجیتال چیست؟

در ابتدا بد نیست تا دیدگاهی داشته باشیم راجب این بحث که بدانیم که دقیقا منظور از آن چیست. در جهان ارزهای دیجیتال همیشه سرمایه داران بزرگی وجود دارند که در صدد این هستند تا توسط سرمایه گذاری در پروژه ارزهای دیجیتال، پول مشتری هایشان را افرایش دهند که در همین راستا می توان گفت که شرکت هایی هستند که با بکارگیری سبدهایشان این عملیات را انجام داده و این کار را انجام می دهند. در ادامه این موارد به صورت کامل به شما معرفی خواهد تا با آنان آشنایی پیدا کنید.

سبد نهنگ های ارز دیجیتال کدامند؟

سبد نهنگ های ارز دیجیتال کدامند؟

حال در ادامه سبد نهنگ‌ های ارز دیجیتال را به همراه کمپانی های ارائه دهنده آنان را به شما معرفی خواهیم کرد تا با آنان آشنایی پیدا کنید. این سبد ها عبارتند از:

  • کمپانی Pantera capital: از شرکت های ارائه دهنده سبد های سرمایه گذاری می توان به این مورد اشاره کرد که با یک سرچ ساده می توانید به اطلاعات آن دسترسی پیدا کنید.
  • کمپانی fbg capital: از دیگر شرکت ها می توان این شرکت را نام برد که به راحتی نمی توان سبد های آن را مشاهده کرد ولی اطلاعاتی در صفحه اول آن موجود است.
  • کمپانی alameda research: این شرکت به یکی از معتبر ترین افراد دنیای ارزهای دیجیتال قرار داشته و قادر هستید تا ۴۰ ارزی که این شرکت در سبد هایش دارد را مشاهده کنید.
  • کمپانی coinbase ventures: این سبد به صرافی ارز دیجیتال کوین بیس تعلق داشته و یکی از مهم ترین ویژگی های این مورد این است که ارزهایی که در این سبد قرار دارند دارای احتمال بیشتری برای لیست شدن در صرافی کوین بیس هستند که دارای تأثیر خوبی بر روی قیمت ارزها است.
  • کمپانی polychain capital: در انتها می توان این کمپانی را نام برد که دارای ۱۷ ارز در سبد خودش بوده و با سرچ نام آن در اینترنت می توانید به اطلاعات بیشتری دست پیدا کنید.

سوالات متداول

سبد نهنگ های ارز دیجیتال چیست؟

برخی از شرکت ها توسط سرمایه گذاری در پروژه های ارزهای دیجیتال سرمایه مشتریان را افزایش می دهند که در مقاله به صورت کامل راجب آن صحبت شد.

سبد نهنگ های ارز دیجیتال کدامند؟

در مقاله در مورد این سبد ها و کمپانی هایشان صحبت شد که می توانید آنان را مطالعه کنید.

اطلاعات کمپانی هایی که این سبدها را ارائه می دهند از کجا دریافت کنیم؟

به راحتی با یک سرچ در اینترنت می توانید به این اطلاعات دست پیدا کرده و وارد سایت آنان شوید و پس از ورود اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

امتیاز دهید
behrouz

behrouz

فوق لیسانس کامپیوتر متخصص SEO و بهینه سازی وب سایت هستم. فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده و در سال ۱۴۰۱ به تیم بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها