تبلیغات
سهام گذاری دوج کوین اخبار آلت کوین ها

سهام گذاری دوج کوین | ثور چین به سرمایه گذاران دوج سود می دهد!

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

در این مقاله می خواهیم به صورت مفید و مختصر در مورد سهام گذاری دوج کوین در بازار جهانی رمز ارز صحبت کنیم. این ارز یک میم کوین می باشد که صرفا چند سال قبل تنها برای سرگرمی ایجاد شده است. این ارز اما حالا تبدیل به یکی از بهترین ارزها در بازار سرمایه شده است. با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد این ارز برایتان توضیح دهیم.

سهام گذاری دوج کوین در شبکه ثور چین به چه صورت است؟

سهام گذاری دوج کوین در شبکه ثور چین به چه صورت است؟

در ابتدا شما باید بدانید که شبکه ثور چین (Thorchain) یک استخر نقدینگی و صرافی غیر متمرکز دارد. این شبکه مدتی قبل پشتیبانی خودش از ارز دیجیتال دوج کوین را آغاز کرده است. حال شما باید بدانید که سهام داران دوج کوین می توانند تا با مشارکت در تامین نقدینگی استخرهای این شبکه سودهای سهم گذاری دوج کوین را دریافت کنند.

آیا امکان معامله مستقیم دوج کوین های سهام گذاری شده با بقیه کوین ها وجود دارد؟

با پشتیبانی شبکه ثور چین کاربران و سرمایه گذاران دوج کوین می توانند تا ارز های سهام گذاری خودشان را بدون نیاز به صرافی های متمرکز با ارزهایی مانند بیت کوین و اتریوم و لایت کوین را به صورت مستقیم معامله کنند.

همچنین با استفاده از ارزهای دیجیتال برتر دیگر نیز که در شبکه ثور چین وجود دارند می توان دوج کوین را به صورت مستقیم معامله کرد.

تفاوت مهمی که شبکه ثور چین با دیگر صرافی های غیر متمرکز دارد این است که شما می توانید بدون نیاز به توکن های نماینده بیت کوین و اتریوم که “رپد بیت کوین” و “رپد اتریوم” نام دارد و به صورت کاملا مستقیم ارز دوج کوین را معامله کنید.

آیا شبکه ثور چین امنیت کافی برای سرمایه گذاری را دارد؟

آیا شبکه ثور چین امنیت کافی برای سرمایه گذاری را دارد؟

پروژه شبکه ثور چین کار خود را در اوایل سال 2021 یعنی در ماه آوریل شروع کرده است. پس از مدتی و چند ماه پس از شروع فعالیت این شبکه در ماه ژوئیه این شبکه چندین بار توسط هکرهای حرفه ای هک شد. به همین دلیل مورد انتقاد کارشناسان و تحلیل گران دنیای سرمایه قرار گرفت.

این شبکه صدمات زیادی را به دلیل هک هایی که روی آن صورت گرفت دید. در حال حاضر اما شرایط این شبکه و توکن های مربوط به آن بهبود یافته است. با این حال شما باید توجه داشته باشید که به صورت 100 درصدی نمی توان به این شبکه برای تامین امنیت سرمایه گذارانی که سهام گذاری روی دوج کوین کرده اند اعتماد کرد.

آیا دوج کوین آینده دارد؟

دوج کوین یک ارز دیجیتال می باشد که به عنوان یک “شت کوین” در ابتدا وارد بازار سرمایه شد. اکثر کارشناسان و تحلیل گران بازار رمز ارز گمان می کردند که این ارز پس از مدتی پامپ کردن و سود دادن به سرمایه گذاران خودش از دور خارج می شود.

اما زمانی که این ارز افزایش قیمت خود را انجام داد با پشتیبانی بسیار خوبی از طرف ایلان ماسک که مدیر عامل شرکت خودرو سازی تسلا و همین طور ثروت مندترین مرد دنیا می باشد رو به رو شد.

بر طبق گفته های ایلان ماسک این ارز در آینده روزهای خوبی را در پیش دارد. شما باید بدانید که دوج کوین در حال حاضر در رتبه بندی ارزهای دیجیتال در جایگاه یازدهم می باشد.

  • در نهایت پیشنهاد بیستکس به شما مطالعه مقاله بررسی دوج الون مارس می باشد.

سوالات متداول

چگونه سرمایه داران می توانند در سهام گذاری دوج کوین شرکت کنند؟

با مشارکت در تامین نقدینگی استخر های شبکه ثور چین می توانند این کار را انجام دهند.

ایلان ماسک حمایت خود از این ارز دیجیتال را چگونه اعلام کرده است؟

شما باید بدانید که ایلان ماسک مقدار زیادی از این ارز را خریداری کرده و در مورد آن صحبت هایی مفیدی را انجام داده است.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها