خروج از بازار بیت کوین اخبار ارزهای دیجیتال

دلایل تمایل به خروج از بازار بیت کوین در فوریه 2022

  • توسط siavash
  • 4 دقیقه

فکر رسیدن به محدوده خروج از بازار بیت کوین توسط کاربران و سرمایه داران با توجه به نزدیک شدن قیمت این ارز دیجیتال به 40 هزار دلار بوده است. انتظار می رود در آینده قیمت بیت کوین تا نزدیکی 40 هزار دلار سقوط کند. حال با توجه به این تفکری که سرمایه داران برای خروج دارند در این باره به بحث خواهیم پرداخت. اخبار بیت کوین را از بیستکس بخوانید.

در زمان قرار گرفتن در محدوه خروج از بازار بیت کوین، با افزایش نرخ بهره بانکی چه اتفاقی می افتد؟

در زمان قرار گرفتن در محدوه خروج از بازار بیت کوین، با افزایش نرخ بهره بانکی چه اتفاقی می افتد؟

موضوع سقوطی که بیت کوین در چند روز اخیر داشته و به محدوده 40 هزار دلار نزدیک شده است نشان دهنده این است که بار دیگر حمایت 40 هزار دلاری تعیین کننده قیمت این ارز دیجیتال می باشد. سرمایه گذاران تصور می کنند که این زمان بهترین وقتی است که می توانند از بازار بیت کوین خارج شوند تا از متحمل شدن ضررهای آینده جلوگیری کنند.

با توجه به گزارش کوین تلگراف این روند قیمتی بیت کوین بسیاری از سرمایه داران را را درگیر کرده است. نگرانی هایی که درباره افزایش تورم و وضعیت اقتصادی در جهان در بین فعالان و سرمایه گذاران وجود دارد. این افراد انتظار دارند تا با این وضعیت و افزایش نرخ بهره بانکی در ایالات متحده آمریکا آسیب بسیار بیشتری به بازار سرمایه وارد شود.

تغییرات قیمتی بیت کوین در هفته گذشته به چه شکلی بوده است؟

در هفته گذشته بیت کوین از محدوه قیمتی 37 هزار دلار یک رشد 20 درصدی داشت. این ارز دیجیتال در انتهای این هفته به حدود 43 هزار دلار رسیده است. در حال حاضر قیمت بیت کوین در بازار رمزارز 42,414 دلار می باشد. گزارش یک تحلیل گر ناشناس در مورد بازار در مورد چگونگی نزولی یا صعودی شدن روند توضیح می داد. طبق این گزارش در صورتی که در سطح حمایتی 40 هزار دلار قیمت این ارز حمایت شود تا حدود 48 هزار رشد و جهش می کند. اما در صورتی که این ارز دیجیتال حمایت را از دست بدهد قیمتش بالای 37 هزار دلار قرار می گیرد. همین مورد باعث شده است تا سرمایه گذاران بیشتر به مسئله نزدیک شدن به محدوه خروج از بازار بیت کوین معتقد شوند.

تمال زیاد به خرید بیت کوین به چه دلیلی است؟

تمال زیاد به خرید بیت کوین به چه دلیلی است؟

طبق تحقیقاتی که موسسه دلفی دیجیتال داشته است معامله گران بیت را با طمع و خشم بسیار زیادی خریداری می کنند. در این تحقیقات بیان شده است که علت این تمایل زیاد به خرید بیت کوین توسط خریداران و سرمایه داران رشد 12 هزار دلاری بیت کوین در حدود یک هفته پیش و 15 بهمن می باشد.

در کدام ناحیه از روند نزولی معامله گران به فکر خروج از بازار بیت کوین افتاده اند؟

قیمت بیت کوین کم کم به در حال نزدیک شدن به یک مقاومت می باشد. با توجه به این موضوع که آرام آرام قیمت بیت کوین در حال نزدیک شدن به این مقاومت خاص می باشد تحلیل گران موسسه دلفی دیجیتال توضیح داده اند؛ که این ناحیه از نظر کاربران و سرمایه داران و تمامی فعالان در بازار سرمایه می توان سقف کانال بیت کوین باشد.

با توجه به این مسئله و به دلیل این که در این ناحیه چندین مقاومت به یک دیگر برخورد کرده اند و همین طور بالا بودن سرعت روند نزولی انتظار زیادی می روند که در این محدوه معامله گران به فکر خروج از بازار بیت کوین که در فوریه 2022 می باشد بیفتند.

سوالات متداول

با نزدیک شدن قیمت به چه عددی سرمایه گذاران به فکر خروج از بازار بیت کوین افتادند؟

قیمت این ارز محبوب در حال نزدیک شدن به مقاومت 40 هزار دلاری می باشد.

در ابتدای روند صعودی بیتک کوین این ارز چند درصد رشد کرد؟

در ابتدا هفته قبل بیت کوین حدود 20 درصد رشد کرد و از قیمت 37 هزار دلار روند صعودی خود را شروع کرد. البته به نظر می رسد این الگو مجدد شکسته شده است.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها