تبلیغات
پیش بینی آرک اینوست اخبار ارزهای دیجیتال

پیش بینی آرک اینوست، آینده ارزهای دیجیتال در سال 2030

  • توسط siavash
  • 6 دقیقه

در این مقاله می خواهیم تا در مورد پیش بینی های شرکت آرک اینوست در مورد ارزش بازار جهانی سرمایه و ارزهای دیجیتال مختلف آن را در چندین سال آینده توضیح دهیم. مشخص است این یکی از موضوعات مهمی می باشد که معامله گران باید آن را بدانند.

  • برای اطلاعات بیشتر درباره ارزهای دیجیتالی می توانید بیستکس را دنبال نمایید.
پیش بینی آرک اینوست درباره قیمت اتریوم و بیت کوین چیست؟

پیش بینی آرک اینوست درباره قیمت اتریوم و بیت کوین چیست؟

به گزارش کوین تلگراف مدیر عامل شرکت آرک اینوست یعنی کتی وودز، ارزش بازار اتریوم در ده سال اخیر را حدود 20 تریلیون دلار حدس زده است. اگر این موضوع درست باشد قیمت هر اتریوم به 170 تا 180 هزار دلار خواهد رسید. این یکی از عجیب ترین پیش بینی هایی بوده است که در مورد قیمت بازارهای ارزهای دیجیتال مهم گفته شده است.

در رابطه با پیش بینی آرک اینوست در مورد قیمت بیت کوین نیز باید به عرضتان برسانیم که تخمین زده شده قیمت هر بیت کوین از حدود 1 میلیون دلار خواهد گذشت. این قیمت نیازمند رشدی بسیار خوب حداقل تا ده سال آینده می باشد. در صورتی که این اتفاق بیفتد تمام معامله گران این ارز ثروتمند خواهند شد.

تحقق پیش بینی آرک اینوست به چه عواملی بستگی دارد؟

قبل از هر چیزی شما باید بدانید که آرک اینوست یک شرکت مدیریت دارایی آمریکایی می باشد که فعالیت گسترده ای در بازار جهانی سرمایه دارد و همین طور تمرکز زیادی را نیز بر روی حوزه فناوری ها نیز دارد. توجه داشته باشید دارایی های تحت مدیریت این شرکت در حال حاضر بیش از 12 میلیارد دلار می باشد.

بر اساس تحقیقات و پیش بینی هایی که که آرک اینوست منتشر کرده است؛ ارزش بازار اتریوم به کلی در حال افزایش می باشد. این ارزش در گرو رشد از نظر کارایی و بهینگی می باشد. رشد این بازار در دو سال اخیر درگرو رشد اقتصاد دیفای می باشد.

از نظر آرک اینوست پروژه های Defi برای آینده مناسب هستند؟

در ادامه موضوع پیش بینی آرک اینوست شما باید نظر این شرکت را در مورد پروژه ها و همکاری در حوزه دیفای در آینده را نیز بدانید. طبق گزارش سالانه این شرکت دیفای می تواند تا هزینه های واسطه گری و همین طور ریسک این کار را به حداقل برساند. فعالیت در این حوزه موجب شفافیت و همین طور خدمات مالی بیشتر می باشد.

از نظر آرک اینوست پروژه های Defi برای آینده مناسب هستند؟

پیش بینی آرک اینوست درباره ورش معاملاتی سنتی چیست ؟

در ادامه طبق گزارش سالانه آرک اینوست قراردادهای هوشمند و همین طور برنامه های غیر متمرکزی که اتریوم دارد قادر است تا تمام بازارهای سنتی مالی را از پیش روی خودش بردارد. بانک ها و بیمه ها و صرافی ها و شرکت های مالی و بازارهای مشتقه و … همگی در بستر اتریوم حضور دارند.

بر اساس پیش بینی که آرک اینوست داشته است در یک سال اخیر کسب و کارهایی که از طریق دیفای فعالیت داشته اند از نظر درآمد به ازای یک کارمند از 88 تا 8 میلیون دلار بیشتر از کسب و کارهای سنتی درآمد کسب کرده اند.

این پیش بینی بر چه اساسی است؟

تحلیل گران آرک اینوست 8 معیار کلی را برای پیش بینی های خودشان در رابطه با بازار سرمایه در نظر گرفته اند. بر اساس آن ها این افراد قیمت ارزهای دیجیتال مختلف را حدس می زنند.

پیش بینی درباره مصرف انرژی استخراج ارز های دیجیتال

محققانی که در حوزه مصرف انرژی فعالیت می کنند بر این باور هستند که استخراج ارز دیجیتال بیت کوین به سوی تولید برق از طریق منابع تجدید ناپذیر و بدون کربن می باشد.

بر اساس گزارش پیش بینی شرکت آرک اینوست توسعه دهنگان انرژی می توانند تا با افزایش استخراج بیت کوین به برنامه های خودشان حجم بازار انرژی های تجدید پذیر را هم افزایش دهند.

سوالات متداول

طبق پیش بینی های آرک اینوست قیمت هر بیت کوین در ده سال اخیر چقدر می باشد؟

طبق این گزارش قیمت بیت کوین در سال 2030 به حدود 1.36 میلیون دلار خواهد رسید.

دارایی های تحت مدیریت آرک اینوست چقدر است؟

دارایی های زیر نظر مدیریت این شرکت حدود 12.43 میلیارد دلار می باشد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها