تبلیغات
معاملات فارکس در شبکه پالیگان اخبار ارزهای دیجیتال

معاملات فارکس در شبکه پالیگان، فارکس DeFi خواهد شد!

  • توسط siavash
  • 7 دقیقه

معاملات در فارکس که یکی از بزرگ ترین بازارهای جهان می باشد؛ قرار است توسط یکی از پروتکل ها در شبکه پالیگان را با اکوسیستمی با دیفای ادغام و تلفیق کند.

در این مقاله بیستکس به طور کامل در مورد این موضوع و معاملاتی موجب درگیر شدن کاربران فارکس می باشد صحبت خواهیم کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه با ما تا انتها همراه باشید.

پروتکل اونومی چه تاثیر در حضور معاملات فارکس در شبکه پالیگان خواهد داشت؟

پروتکل اونومی چه تاثیر در حضور معاملات فارکس در شبکه پالیگان خواهد داشت؟

تلفیق فارکس با دیفای توسط پالیگان به کاربران این شبکه امکانات و قابلیت های خوبی را می دهد. این کاربران می توانند با استفاده از استیبل کوین های ساخته شده در اونومی به انجام و فعالیت در معاملات فارکس و پرداخت و تسویه حساب کردن وجوهات و همین طور وام دهی و مشارکت در فرصت های برداشت سود بپردازند.

راهکار شبکه پالیگان برای رفع مشکل مقیاس پذیری اتریوم به چه هدفی منجر شده است؟

راهکارهای همه جانبه این شبکه برای رفع مشکل مقیاس پذیری اتریوم موجب شده است که کارایی این پلتفرم نسبت به قبل بهتر و کامل تر شود.

این راهکارها موجب شده است که کاربرد استیبل کوین هایی که بر اساس اونومی را در اکوسیستم برنامه های غیر متمرکز افزایش می دهد.

  • این استیبل کوین ها که راه حل شبکه پالیگان می باشد “دنومز” نام دارد.

استیبل کوین‌ های دنومز چگونه باعث تلفیق فارکس و دیفای پالیگان خواهند شد؟

این استیبل کوین معروف که برای تلفیق معاملات فارکس و دیفای در شبکه پالیگان به وجود آمده اند در بخش ذخایر این پروتکل با نام اورس ایجاد می شوند.

کاربران این شبکه می توانند تا با قفل کردن توکن بومی اونومی به عنوان وثیقه برای ارزهای فیاتی که در معاملات فارکس به آن ها نیاز دارند استیبل کوین هایی را ایجاد کنند.

ماشین مجازی اتریوم

ماشین مجازی اتریوم

ماشین مجازی ارز دیجیتال اتریوم آرورا نام دارد. اونومی خبر داده است که می خواهد یک پل میان زنجیره ای دیگر بین شبکه اصلی خود و پلتفرم سازگار با آرورا را ایجاد کند.

  • این پلتفرم آرورا در شبکه “نیر پروتکل” ساخته خواهد شد.

چه دسترسی را کیف پول غیر امانی اونومی به کاربران می دهد؟

کیف پول غیر امانی اونومی به کاربران اجازه می دهد تا به صورت یک پارچه دارایی های خود را مدیریت و دریافت و ارسال کنند. قابلیت های زیادی در کیف پول غیر امانی اونومی برای کاربران شبکه پالیگان وجود دارد.

با استفاده از این قابلیت ها و امکاناتی که وجود دارد این افراد می توانند تا به سادگی هر چه تمام تر NFT هایی که در بلاک چین های مختلف موجود می باشند؛ را به طور کامل تحت کنترل خودشان داشته باشند.

تلفیق فارکس با دیفای مورد پسند کاربران این بازار جهانی خواهد بود؟

ترکیب شدن بازار معاملات جهانی فارکس با سیستم دیفای توسط شبکه پالیگان تحول عظیمی را در این حوزه به وجود آورده است. این تحول عظیم و بزرگ در حوزه ارزهای دیجیتالی باعث شده است تا علاقه مندان و کاربرانی که در این حوزه مشغول به فعالیت می باشند با آن بسیار درگیر شوند.

توجه کنید که این موضوع بر روی رفتارهای معاملاتی کاربران در زمینه فارکس تغییرات زیادی را ایجاد خواهد کرد.

سوالات متداول معاملات فارکس در شبکه پالیگان

دسترسی هایی که کیف پول غیر امانی اونومی به کاربران می دهند چیست؟

به کاربران این اجازه داده می شود تا به صورت یک پارچه دارایی های خود را مدیریت و ارسال و دریافت کنند.

واکنش کاربران نسبت به تلفیق شدن معاملات فارکس با سیستم دیفای در شبکه پالیگان چه بوده است؟

کاربران با این موضوع بسیار درگیر می باشند و در روند معاملاتی خود تغییر ایجاد کرده اند.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها