تبلیغات
عملکرد خوب استیبل کوین ها اخبار ارزهای دیجیتال

عملکرد خوب استیبل کوین ها در سال 2022

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

با توجه به بازار بد و آشفته ای که این روزها رمزارزهای دیجیتال دارند عملکرد بسیار خوب استیبل کوین ها باعث شده است تا کاربران تا حدی خیالشان از بابت سرمایه هایشان راحت شود. در ادامه این مقاله به توضیح در مورد این موضوع خواهیم پرداخت.

با توجه به عملکرد خوب استیبل کوین وضعیت بازار چگونه می باشد؟

با توجه به عملکرد خوب استیبل کوین وضعیت بازار چگونه می باشد؟

در ماه ژانویه (دی) 2022 استیبل کوین ها بیشترین سوددهی را در بین تمامی ارزهای دیجیتال بازار داشته اند. با این وجود ارزش و قدرت دلار در بازار بسیار زیاد شده است. با این وجود بخشی از سرمایه گذاران و معامله کنندگان به تبدیل ارزها و دارایی های خودشان به استیبل کوین هایی می باشند که بیشترین حد سود را در بازار داده اند.

سرمایه گذاران چگونه توانستند تا از بازار بد کوین ها جان سالم به در ببرند؟

از نظر میزان سوددهی در بازار این روزهای ارزهای دیجیتال در میان ارزهایی که ارزش بازار آن ها بیش از 10 میلیارد دلار می باشد، 4 توکن برتر در ماه ژانویه استیبل کوین ها می باشند. سرمایه گذاران که در دارایی های خود این استیبل کوین ها را داشته اند توانسته اند تا با هولد کردن و نگه داشتن این استیبل کوین در کیف پول های خودشان حتی در بدترین روزهای بازار نیز جان سالم به در ببرند.

باید بدانید که کاربران و سرمایه گذاران بازار سرمایه توانسته اند تا در روزهایی که حتی ارزش بیت کوین 17 درصد پایین آمده و روندی نزولی داشته است با هولد کردن استیبل کوین ها ضرری را متحمل نشوند.

کدام استیبل کوین ها در بازار روند صعودی و بدون ضرر داشته اند؟

کدام استیبل کوین ها در بازار روند صعودی و بدون ضرر داشته اند؟

شما باید بدانید که در این روزهای بازار ارزهای دیجیتال مانند تتر، یو اس دی کوین، USD و همین طور استیبل کوین شبکه ترا به ترتیب حدود 0.02 و 0.03 و 0.14 درصد افزایش قیمت داشته اند. این استیبل کوین ها توانسته اند تا در این مدت ارزش سرمایه معامله کنندگان خود را حفظ کنند. شما این موضوع را باید در مورد بازار بدانید که حتی ارز دیجیتال محبوب اتریوم چیزی حدود 25 درصد ریزش قیمتی داشته است.

چرا بازدهی و عملکرد خوب استیبل کوین ها برای سرمایه داران اهمیت دارد؟

شما باید بدانید که در بازار آشفته و بد و ریزشی این روزهای رمزارز بیت کوین حدود 40 درصد و اتریوم حدود 25 درصد ریزش قیمت شدید داشته اند. با توجه به این موارد که حتی معروف ترین و محبوب ترین ارزهای دیجیتال در بین سرمایه گذاران و معامله گران نیز افت و ریزش قیمتی داشته اند عملکرد بسیار خوب استیبل کوین برای سرمایه داران حائز اهمیت زیادی شده است.

چرا دلار در مقایسه با سایر ارزهای ملی دارای جذابیت بیشتری می باشد؟

توجه داشته باشید که فدرال رزرو دولت جو بایدن نرخ بهره بانکی را به سه مرحله افزایش داده است. با این وجود باید بدانید که در هر نوبت نرخ بهره بانکی از 0 به 0.25 درصد افزایش پیدا می کند. با توجه به سیاست های انقباضی پولی فدرال رزرو، سرمایه گذاری با درآمدی ثابت در ایالات متحده آمریکا برای معامله گران بسیار جذاب و عالی می باشد. اخبار ارز دیجیتال را از بیستکس دنبال کنید.

سوالات متداول

کدام استیبل کوین ها عملکرد خوبی داشته اند؟

تتر و یو اس دی کوین و USD یا همان دلار عملکردی بسیار خوب در این بازار بد داشته اند.

از استیبل کوین ها برای چه هدفی می تواند استفاده کرد؟

از این ارزها می توان به ‌عنوان دارایی‌ های مولد برای ایجاد بازدهی ‌های جذاب استفاده کرد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها