تبلیغات
سرمایه گذاری گوگل در شرکت های بلاک چینی اخبار ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاری گوگل در شرکت های بلاک چین

گوگل که خود شرکت آمریکایی فعال در حوضه فناوری و اطلاعات است امروزه تصمیم به سرمایه گذاری بر روی دیگر شرکت ها انجام داده است اما این شرکت ها دارای یک تفاوت اساسی با دیگران هستند! قرار است در ادامه به سرمایه گذاری گوگل در شرکت ها بلاک چین بپردازیم.

 سرمایه گذاری گوگل در شرکت های blockchain در سال ۲۰۲۲

سرمایه گذاری گوگل در صنعت بلاک چین

این سرمایه گذاری از طرف شرکت اصلی و مادر گوگل انجام شده است که طبق اعلامیه های انتشار یافته از شرکت آلفابت همان شرکت اصلی گوگل گفته شده است این سرمایه گذاری ها آغاز شده و به نظر با موفقیت همراه خواهد بود. این اعلامیه در سپتامبر 2021 انتشار پیدا کرد و در ژوئن 2022 به مرحله انجام رسید.

گوگل در کدام شرکت های بلاک چین سرمایه گذاری کرده است؟

این سرمایه گذاری در شرکت هایی چون چهار شرکت بلاک چینی از جمله پلتفرم ذخیره دارایی دیجیتال Fireblocks، شرکت بازی Web3 Dapper Labs، ابزار زیر ساخت بیت کوین ولتاژ و شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Digital Currency Group انجام شد که هر یک از این شرکت ها ویژگی قابل توجهی داشته اند و این ویژگی از آن ها موجب این انتخاب گوگل شده است!

قیمت سرمایه گذاری گوگل در شرکت های blockchain

قیمت سرمایه گذاری google در شرکت های blockchain

قیمت این سرمایه گذاری به طور تدریجی بوده که شرکت گوگل بیش از 1.5 میلیارد دلار برای خرید سهام این شرکت ها شروع به کارکرده است. گوگل با این مقدار از سرمایه گذاری در 17 آگوست تبدیل به بزرگ ترین شرکت سهام دار در شرکت های بلاک چینی شد البته این رکود کمی بعد با ورود شرکت مدیریت دارایی BlackRock که 1.17 میلیارد دلار سرمایه گذاری کرد و یا حتی شرکت سرمایه گذاری بانکداری Morgan Stanley که 1.11 میلیارد دلار سرمایه گذاری کرد شکست اما باز این رقم بالا سهام گوگل بود که باعث شد این سرمایه گذاری بسیار سر زبان ها افتاده است حتی این خرید سهام از طرف شرکت گوگل باعث هجوم کاربران زیاد برا خریداری سهم شده است که به دلیل تقاضای زیاد ارزش سهام هم بیشتر شده است. با توجه به کارکرد های هر دوره از سرمایه گذاری به این نتیجه رسیده ایم که تا کنون این شرکت بیش از 6 میلیون دلار رسیده است!

در پایان باید گفت که به بلاک چین بسیار اشاره شد و اگر بلاک چین توجه شما را جلب کرده است پیشنهاد می کنیم تا برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات کاربرد بلاک چین و امنیت بلاک چین را بخوانید. همچنین شما می توانید جدیدترین اخبار ارزهای دیجیتال را از بیستکس دنبال کنید.

سوالات متداول

گوگل بر روی چه شرکت هایی سرمایه گذاری کرده است؟

شرکت هایی از جمله پلتفرم ذخیره دارایی دیجیتال Fireblocks، شرکت بازی Web3 Dapper Labs، ابزار زیرساخت بیت کوین ولتاژ و شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Digital Currency Group

این سرمایه گذاری به چه صورت شکل گرفته است؟

قیمت این سرمایه گذاری به طور تدریجی بوده که شرکت گوگل بیش از 1.5 میلیارد دلار برای خرید سهام این شرکت ها شروع به کارکرده است.

آیا سرمایه گذاری google در شرکت های blockchain حقیقت دارد؟

بله حقیقت دارد.

4.5/5 - (2 امتیاز)
fatemeh dhi

fatemeh dhi

فاطمه دهباشی دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد هستم و از سال ۱۴۰۱ در بخش اخبار ارزهای دیجیتال بیستکس فعالیت خودم را آغاز کرده ام.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها