تبلیغات
افزایش حجم مبادلات بیت کوین اوکراین اخبار ارزهای دیجیتال

افزایش حجم مبادلات بیت کوین اوکراین

  • توسط siavash
  • 4 دقیقه

با وجود درگیری هایی که در منطقه شمال شرقی اروپا و بین روسیه و اوکراین به وجود آمده است ارزهای دیجیتال نوسانات زیادی داشته اند. با این وجود اما حجم مبادلات ارز بیت کوین در صرافی های اوکراین افزایش قابل توجهی داشته است. با جدیدترین اخبار ارزهای دیجیتال همراه باشید.

معامله بیت کوین در صرافی کیونا بر روی چه قیمتی انجام می شود؟

حجم مبادلات بیت کوین در صرافی های اوکراین چقدر افزایش داشته است؟

در ابتدا شما باید بدانید که ارز ملی کشور اوکراین با یک سقوط بی سابقه به پایین ترین سطح در تاریخ خودش رسید. حال توجه داشته باشید که بزرگ ترین و اصلی ترین صرافی ارزهای دیجیتال در اوکراین “کیونا” نام دارد. این صرافی بسیار با سابقه و قدیمی می باشد که خبر از بالا رفتن تعداد حجم مبادلات و خرید و فروش بیت کوین داد.

داده هایی که از سوی صرافی های بزرگ اوکراین منتشر شده است نشان می دهد که حجم معامله بیت کوین و دیگر آلت کوین های مهم در بازار مانند اتریوم و ریپل و شیبا اینو و … تا حد زیادی افزایش داشته است. بر اساس این آمار در روز پنجشنبه 24 فوریه سال 2022 میلادی حجم ارزهای دیجیتالی که در صرافی کیونا معامله شده است با رشدی 3 برابری به بیش از 4 میلیون دلار رسیده است. میزان ارزش کل ارزهای دیجیتال در این صرافی رشد عجیبی داشته است و در طول مدت 3 روز ارزش آن از 1 میلون دلار به 4.1 میلیون دلار افزایش پیدا کرده است.

وضعیت ارزهای دو کشور اوکراین و روسیه با توجه به درگیری ها چه می باشد؟

ارزهای فیات هر کشور به ارزهای ملی آن کشور و یا پول رایج مردم در آن کشور مورد نظر می باشد. پس از شروع نزاع و جنگ بین این دو کشور ارزهای فیات هر دو کشور نوساناتی را داشت. روبل که پول ملی کشور روسیه می باشد در چند روز گذشته سقوط بسیار شدیدی را متحمل شده است. در عین حال گریونای اوکراین نیز با روند نزولی بسیار سختی مواجه شده است. این مبلغ پایین ترین سطح تاریخی قیمت این ارز فیات می باشد. در حال حاضر هر دلار آمریکا معادل 30 گریونای اوکراین می باشد.

معامله بیت کوین در صرافی کیونا بر روی چه قیمتی انجام می شود؟

هر چند که با توجه به اوضاع جنگی در کشور اوکراین وضعیت رسمی قیمت ها در صرافی کیونا واضح نمی باشد. اما چیزی که مشخص است بالا رفتن قیمت بیت کوین نسبت به ارزهای دیگر در این صرافی می باشد. در صرافی دیگری در کشور اوکراین به نام “بیت استمپ” مبادله بین بیت کوین و دلار بر روی قیمت 38,300 دلار می باشد. با این حال و با توجه به این قیمت در صرافی کیونا قیمت بیت کوین به صورت دلاری بیش از 40,000 دلار می باشد. در انتها باید بدانید که در صرافی کیونا جفت ارز بیت کوین/تتر به قیمت 37,800 مبادله می شود.

حجم مبادلات بیت کوین در صرافی های اوکراین چقدر افزایش داشته است؟

با وجود افزایش حجم معاملات بیت کوین در اوکراین بانک مرکزی این شور چه واکنشی نشان داده است؟

به دلیل این یک سری محدودیت هایی از سوی دولت اوکراین برای ارزهای اصلی و پول رایج کشور وضع شده است، استفاده کردن از بیت کوین توجیه خوبی دارد. با این حال بانک مرکزی اوکراین قوانینی را برای میزان سقف برداشت از حساب های بانکی در شبانه روز را تعیین کرده است. سقف برداشت پول رایج این کشور از بانک های اوکراین میزان 100,000 گریونا که معادل حدود 3,353 دلار می باشد. قانون ممنوعیت خرید و فروش و همین طور معامله ارزهای دیجیتال مختلف نیز در این کشور تا اطلاع ثانوی وضع شده است.

سوالات متداول

حجم مبادلات بیت کوین در اوکراین چقدر شده است؟

حجم مبادلات بیت کوین در صرافی کیونا به عنوان بهترین صرافی ارزهای دیجیتال در اوکراین به بیش از 4 میلیون دلار رسیده است.

سقف برداشت پول از بانک های اوکراین در شبانه روز چقدر می باشد؟

طبق تصمیم بانک مرکزی اوکراین هر شهروند می تواند تا تنها 100,000 گریونا اوکراین را در 24 ساعت برداشت کند.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها