راه اندازی نود اتریوم در آرژانتین اخبار ارزهای دیجیتال

راه اندازی نود اتریوم در آرژانتین

راه اندازی نود اتریوم در آرژانتین خبر جدیدی است که امروزه در رسانه ها انتشار پیدا کرده است. همان طور که می دانید رمز ارز ها دارای یک بلاک چین هستند که معاملات و نقل انتقالات خود را در آن ثبت می کنند اما بلاک چین ها هم نیاز به دستگاه ها و سیستم هایی دارند که به کمک آن ها به کار خود بپردازند. یکی از این سیستم ها نود بلاک چین است.

آرژانتین اولین کشوری که نود اتریوم را راه اندازی کرده است.

آرژانتین اولین کشوری که نود اتریوم را راه اندازی کرده است

فعال سازی نود اتریوم در کشور آرژانتین ایده ای بود که شرکت امنیت سایبری کلودفلر تصمیم به اجرای آن گرفت که اولین قدم این ماجرا انتقال مکانیزم اجماع اتریوم به اثبات سهام (PoS) است که با تکمیل این پروژه به گونه ای نود اتریوم لانچ خواهد شد.

هدف از این پروژه بهره وری از انرژی وجود، مدیریت ثبات و سرعت شبکه است که موجب افزایش سرعت مکانیزم اثبات سهام هم می شود. کلودفلر گفته است انجام لانچ سازی نود اتریوم اقداماتی در راستای بهتر زیستن و همچنین کمک به محیط زیست هم می باشد چرا که بعد موفقیت این پروژه اینترنت بهتری به مردم ارائه می شود!

در حال حاضر کلودفلر در حال بررسی نسل جدید از وب 3 است تا برای این پروژه از آن استفاده کند و شرکت اتریوم اولین شرکتی بود که پیشرو این حرکت شد.

نود اتریوم

این پروژه در چه سالی استارت زده می شود؟

پروژه راه اندازی نود اتریوم در آرژانتین در حال بررسی های اولیه است ولی طبق اطلاعات ارائه شده انتقال اتریوم به مکانیزم اجماع PoS در سه ماهه سوم یا اوایل سه ماهه چهارم پروژه صورت می گیرد.

در پایان باید گفت که در مقاله بسیار در مورد بلاک چین صحبت شد که اگر این بحث توجه شما را جلب کرده است برای شناخت بیشتر پیشنهاد می کنیم تا مقالات کاربرد بلاک چین و امنیت بلاک چین را بخوانید.

سوالات متداول

پروژه راه اندازی نود اتریوم در چه سالی استارت زده می شود؟

در حال حاضر این پروژه در حال بررسی های اولیه است.

اولین بار کدام کشور و کدام شرکت پیشتاز راه اندازی نود اتریوم شد؟

فعال سازی نود اتریوم در کشور آرژانتین ایده ای بود که شرکت امنیت سایبری کلودفلر تصمیم به اجرای ان گرفت در نتیجه اولین کشور آرژانتین و اولین شرکت کلودفلر بوده است.

راه اندازی نود اتریوم در آرژانتین حقیقت دارد؟

بله حقیقت دارد.

5/5 - (2 امتیاز)
fatemeh dhi

fatemeh dhi

فاطمه دهباشی دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد هستم و از سال ۱۴۰۱ در بخش اخبار ارزهای دیجیتال بیستکس فعالیت خودم را آغاز کرده ام.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها