تبلیغات
دارایی های گروه متا اخبار ارزهای دیجیتال

دارایی های گروه متا، شکست یا پیروزی مارک زاکربرگ

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

در این مقاله ما می خواهیم برای شما در مورد دارایی هایی که گروه متا صحبت کنیم. این گروه متا که همان فیس بوک سابق می باشد یک پروژه عظیم برای رونمایی از ارز دیجیتال دییم را راه اندازی کرده که به احتمال زیاد با شکست مواجه شده است. در این مقاله برای شما بیشتر در این باره توضیح خواهیم داد. همراه بیستکس باشید.

آیا رییس گروه متا مارک زاکربرگ قصد فروش ارزهای دیجیتال خود را دارد؟

آیا رییس گروه متا مارک زاکربرگ قصد فروش ارزهای دیجیتال خود را دارد؟

چندین منبع ناشناس این موضوع را اعلام کرده اند که شرکت متا یا همان فیس بوک سابق به دنبال فروش اموال و مالکیت معنوی ارز دیجیتال خود یعنی دییم می باشد تا بتواند پول سرمایه گذاران را پس بدهد. به گزارش بلومبرگ منبعی ناشناس اعلام کرده است که انجمن دییم به گروه پلتفرم های شرکت متا آن را رهبری می کند به دنبال فروش دارایی های این پروژه می باشد تا بتواند پول سرمایه گذاران را برگرداند.

چرا متا قصد فروش ارزهای دیجیتال خود را دارند؟

بر اساس گزارش بلومبرگ به نقل قول از یک منبع ناشناس این گروه حتی با بانکدارهای بزرگ در حوزه سرمایه گذاری برای فروش مالکیت معنوی دییم صحبت کرده است. این گروه حتی قصد دارد تا به توسعه دهندگان این پروژه کمک کند تا جای جدیدی را برای کار کردن پیدا کنند. شما باید بدانید که بازگرداندن پول ها و سرمایه گذاری هایی که افراد بر روی این پروژه انجام داده اند گروه متا مجبور به فروش مالکیت معنوی دارایی ها و ارزهای دیجیتال خودش می باشد.

انجمن لیبرا در ابتدا به دنبال پیاده سازی چه پروژه ای بوده است؟

مارک زاکربرگ که مدیر عامل گروه متا می باشد انجمن لیبرا را به وجود آورده است. این انجمن در حدود یک سال قبل و در دسامبر 2020 نام تجاری خود را به دییم تغییر داد. این پروژه در ابتدا با هدف رونمایی از یک استیبل کوین که با مجموعه ای از ارزهای فیات حمایت می شد شکل گرفت. هدف اصلی این ارز این بود که در سراسر جهان برای انجام معاملات استفاده شود.

چرا پروژه دییم متوقف شد؟

چرا پروژه دییم متوقف شد؟

پس از این که هدف اصلی این پروژه یعنی استفاده از این ارز برای معاملات در سراسر جهان برای قانون گذاران کشور های مختلف رونمایی شد افراد زیادی با آن مخالفت کردند. قانون گذاران از تیم دییم درخواست کرد تا زمانی که بتوانند آن را بهتر درک کنند مجموعه ای از قوانین نظارتی روی این استیبل کوین را فراهم کند. تیم دییم که پروژه ای از سوی گروه متا قبل از فروش دارایی های ارز دیجیتال خودش می باشد، با درخواست قانون گذاران باید اطمینان حاصل کند که با توجه به توسعه این ارز دیجیتال هیچ خطری برای ثبات مالی اقتصاد کشورها ایجاد نکند. با توجه به این موارد پروژه دییم متوقف شد.

آیا کیف پول دییم در دسترس می باشد؟

یکی از زیر مجموعه های اصلی گروه متا که پس از فروش دارایی های دیجیتال خودش به دنبال پروژه های جدید می باشد، تیم نووی (NOVI) نام دارد. این تیم به دنبال ساخت یک کیف پول سازگار با دییم می باشد. این تیم در پاییز امسال خبر از ایجاد این پروژه با مشارکت مجموعه پکسوس خبر داد. اما همین پروژه کوچک تیم نووی که زیر مجموعه گروه متا می باشد نیز مورد پذیرش قانون گذاران واقع نشد.

سوالات متداول

هدف اصلی پروژه دییم چه بوده است؟

استفاده از ارز دیجیتال دییم برای انجام معاملات در تمام جهان هدف اصلی این پروژه بوده است.

گروه متا به چه دلیل قصد فروش دارایی های خود را دارد؟

این گروه برای پس دادن پول های سرمایه گذاران در حال فروش دارایی ها و مالکیت معنوی ارزهای دیجیتال خودش می باشد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها