تبلیغات
افزایش ماهانه آدرس جدید به شبکه اتریوم اخبار اتریوم

افزایش ماهانه آدرس جدید به شبکه اتریوم

  • توسط siavash
  • 4 دقیقه

ماهانه آدرس های جدید شبکه ارز دیجیتال اتریوم به صورت بسیار زیادی افزایش پیدا می کند. این افزایش و یا حتی کاهش آدرس های جدید در شبکه اتریوم موضوع بسیار مهمی برای صحبت می باشد.

افزایش آدرس جدید به شبکه اتریوم به صورت ماهانه چه تعدادی می باشد؟

افزایش آدرس جدید به شبکه اتریوم به صورت ماهانه چه تعدادی می باشد؟

با وجود این که تراکنش با اتریوم دارای هزینه های زیادی می باشد و شبکه های بسیار بهتری برای جایگزین شدن به جای این شبکه وجود دارد اما با این حال هر ماه چیزی حدود 1.5 میلیون آدرس جدید به شبکه بلاک چین این ارز دیجیتال معروف اضافه می شود.

در حال حاضر تعداد کل آدرس هایی که به شبکه اتریوم متصل هستند 70.4 میلیون می باشد. با وجود این تعداد بالا اما در حال حاضر نسبت آدرس های فعال به آدرس های غیر فعال در این شبکه رو به کاهش می باشد. مشکل دیگر نیز کاهش تعداد نهنگ های مفید در این ارز دیجیتال می باشد.

چه تعداد آدرس دارای اتریوم هولد شده می باشند؟

یک شرکت تحقیقاتی به نام شرکت Intotheblock در روز 15 فوریه تحقیقاتی که در زمبنه شبکه اتریوم داشته است و آن را در توییتر خود با دیگران به اشتراک گذاشته است. طبق توییتر این شرکت “اتریوم رشد بسیار خوبی را در مدت اخیر داشته است و به صورت ماهانه آدرس های جدید به شبکه اتریوم افزایش پیدا کرده است. یک روش بسیار خوب برای درک میزان پذیرشی که اتریوم دارد بررسی کردن تعداد آدرس هایی می باشد که این ارز دیجیتال را در اختیار دارند. در حال حاضر چیزی حدود 70.4 میلیون آدرس این ارز را به صورت هولد شده در کیف پول خود دارند.

نرخ افزایش ماهیانه آدرس شبکه اتریوم چقدر می باشد؟

نرخ افزایش ماهیانه آدرس شبکه اتریوم چقدر می باشد؟

با توجه به گزارش های سایت کوین تلگراف در سال 2021 حدود 18.3 میلیون آدرس جدید وارد شبکه اتریوم شده است. نرخ رشد ماهیانه ای که آدرس های جدید در شبکه اتریوم دارند 1.53 میلیون می باشد. با وجود این تعداد بسیار بالا به صورت ماهانه اما رقابت در بین شبکه های مختلف بسیار زیاد شده است. این موضوع نشان دهنده محبوبیت زیاد اتریوم می باشد.

دلیل ثابت ماندن میانگین تراکنش های اتریوم در چند ماه گذشته چه چیزی است؟

بر اساس بررسی های انحام شده بر روی داده های سایت Ycharts با وجود افزایش تعداد آدرس های جدید شبکه اتریوم به صورت ماهانه اما میانگین تراکنش های روزانه این شبکه از اواسط ماه دسامبر سال 2021 به صورت عجیبی بر روی عدد 1.2 میلیون ثابت باقی مانده است.

دلیل این ثابت ماندن میانگین تراکنش های این شبکه در سه ماه گذشته می تواند کارمزدهای بالای اتریوم برای انجام تراکنش ها و همین طور جایگزین هایی که به جای این شبکه با کارمزد پایین تر و سرعت بالاتر در روند تراکنش می باشد. این جایگزین های در قالب شبکه های لایه دوم و زنجیره های جانبی فعالیت می کنند. جدیدترین اخبار ارزهای دیجیتال را در بیستکس بخوانید.

سوالات متداول

میانگین تراکنش های روزانه این شبکه بر روی چه عددی ثابت مانده است؟

حدود 1.2 میلیون تراکنش به صورت روزانه تعدادی می باشد در چند ماه اخیر برای میانگین تراکنش های این شبکه وجود دارد.

در حالی که آدرس های جدید شبکه اتریوم در حال افزایش است، نرخ رشد ماهیانه این آدرس های جدید چقدر می باشد؟

در حال حاضر نرخ رشد آدرس های جدید این شبکه 1.53 میلیون آدرس می باشد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها