تبلیغات
نام جدید اسمارت چین و بایننس چین اخبار ارزهای دیجیتال

نام جدید اسمارت چین و بایننس چین

  • توسط siavash
  • 6 دقیقه

شرکت بایننس در روز 17 فوریه 2022 به صورت رسمی اعلام کردند که از این پس دو شبکه جهانی بایننس چین و بایننس اسمارت چین طبق یک اکوسیستم و نام واحد فعالیت خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید.

نام جدید بایننس چین و اسمارت چین چه می باشد؟

نام جدید بایننس چین و اسمارت چین چه می باشد؟

براساس تحقیقات سایت کوین تلگراف از این به بعد شبکه مبتنی بر قرارداد های هوشمند بایننس اسمارت چین در کنار شبکه جهانی بایننس چین با یک اسم واحد فعالیت خواهند کرد. شرکت و صرافی بایننس که عهده دار هر دو شبکه می باشد قصد داشته است تا یک ارتباطی جدید با کاربران و سرمایه داران را از این طریق استفاده کند.

این شرکت یک توکن بومی جدید با نام “بایننس کوین BNB” را نیز ایجاد کرده اند. نام این اکوسیستم واحد و جدید این صرافی بین المللی “بی ان بی چین” می باشد.

جامعه بی ان بی از چه صندوقی پشتیبانی مالی دریافت خواهد کرد؟

بی ان بی چین تمام ابزار های توسعه خود را با چه نامی ارائه می کند؟

با پشتیبانی شرکت بایننس قرار است تا بی ان بی چین که نام جدید اسمارت چین و بایننس چین می باشد، یک سری قابلیت های جدید و هوشمند را به شبکه خودش اضافه کند. این شبکه جهانی بیشتر بر روی توسعه فناوری جدید “وب 3.0” فعالیت خواهد کرد.

این شبکه یعنی بی ان بی چین تمام ابزار های توسعه وب 3.0 را با نام جدید متافای (MetaFi) ارائه می کند. متافای که یک پیشرفت بسیار عالی در این حوزه می باشد، قرار است تا توسعه دهندگان پروژه های متاورسی مختلف و معروف مانند گیم فای (GameFi) و سوشال فای (SocialFi) را در کنار یک دیگر جمع کند.

بی ان بی چین قرار است تا قابلیت های کاربردی و ابزار هایی را که برای توسعه نرم افزار مورد استفاده قرار می گیرند را در اختیار کاربران قرار دهد.

جامعه بی ان بی از چه صندوقی پشتیبانی مالی دریافت خواهد کرد؟

طبق گفته یکی از مسئولان ارشد اکوسیستم بی ان بی چین این اکوسیستم قرار است تا از یک صندوق با پشتوانه مالی 1 میلیارد دلاری حمایت مالی دریافت کند. بی ان بی چین که همان طور که می دانید نام جدید اسمارت چین و بایننس چین می باشد قرار است تا به سرمایه داران و تحلیل گران و مشاوران برجسته بازار سرمایه و ارزهای دیجیتال معرفی شود.

تغییر نام جدید اسمارت چین و بایننس چین می تواند چه نشانه ای داشته باشد؟

شاید بدانید که اسمارت بایننس چین در گذشته به دلیل سرعت بالای تراکنش ها و همین طور هزینه کم و آسان بودن عملیان معامله مورد استفاده در پروژه های NFT و همین طور توسعه دهندگان دیفای قرار گرفته است. این تغییر نام جدید دو شبکه بسیار خوب جهانی می تواند تا نشانه ای برای دور جدید برنامه های بایننس باشد. این برنامه توسعه محور می تواند تا ترکیب دیفای و واقعیت مجازی در دنیای متاورس ها باشد.

تغییر نام جدید اسمارت چین و بایننس چین می تواند چه نشانه ای داشته باشد؟

سوالات متداول

جامعه ای که با نام جدید بایننس چین و اسمارت چین فعالیت می کند چگونه پشتیبانی مالی می شود؟

از طریق یک صندوق به ارزش یک میلیارد دلار حمایت مالی خواهد شد.

بایننس اسمارت چین به چه عنوانی ساخته شد؟

این شبکه به عنوان جایگزین برای بلاک چین اتریوم ساخته شده است.

تغییر نام جدید اسمارت چین و بایننس چین می تواند چه نشانه ای داشته باشد؟

این تغییر نام جدید دو شبکه بسیار خوب جهانی می تواند تا نشانه ای برای دور جدید برنامه های بایننس باشد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها