تبلیغات
ارائه استیبل کوین آمریکایی اخبار ارزهای دیجیتال

ارائه استیبل کوین آمریکایی به پیشنهاد کنسرسیوم بانک های آمریکایی

  • توسط siavash
  • 7 دقیقه

بانک های آمرکایی قصد دارند تا استیبل کوین هایی آمریکایی را به عنوان مرجع برای معامله ارائه کنند. این عمل بانک های آمریکا برای شفاف سازی درباره ماهیت کوین ها معادل منتشر شده غیر قابل رهگیری است.

این موضوع در حد پیشنهاد است و امروز برای اولین بار مورد بررسی رسمی قرار گرفته است. این عمل بانک های آمریکایی می توان نگرانی های که درباره کوین ها می باشد را به صورت کامل برطرف کند.

استیبل کوین آمریکایی ارائه شده چه نام دارد؟

استیبل کوین آمریکایی ارائه شده چه نام دارد؟

بانک های آمریکایی قصد دارند تا استیبل کوین آمریکایی USDF را به عنوان جایگزین ارائه کنند. این عمل می تواند بسیاری از نگرانی های ناشی از مشخص نبودن ماهیت و نداشتن پشتوانه کوین ها را برطرف کند.

این کوین زیر نظر چه نهادی قرار می گیرد؟

استیبل کوین ارائه شده USDF توسط شرکت بیمه سپرده فدرال که به اختصار با نام (FDIC) حمایت خواهد شد. این شرکت تشکیل شده از اتحادیه های زیادی می باشد. همچنین بیمه سپرده فدرال از تنظیم کننده های صنعت آمریکا می باشد. به گفته این سازمان “کوین USDF به نگرانی هایی که مصرف کنندگان و عدم نظارت بر استیبل کوین های غیر بانکی را برطرف خواهد کرد”.

کنسرسیوم USDF استیبل کوین آمریکایی ارائه شده چه مجموعه هایی می باشد؟

به صورت کلی اعضای این کنسرسیوم اعلام کرده اند که قصد دارند سرمایه گذار و عضو قبول کنند. با این حال در حال حاظر اعضای این کنسرسیوم عبارتند از:

  • New York Community Bank
  • FirstBank
  • Sterling National Bank

چرا استیبل کوین ها مورد توجه این کنسرسیوم قرار گرفته اند؟

استیبل کوین ها به دلیل وابستگی به دارایی ها با سرنوشت مشخص بیشتر مورد توجه معامله گران قرار گرفته است. استیبل کوین ها می توانند نگرانی های که نسبت به کوین ها با ماهیت نامشخص هستند را از بین ببرد چرا که این کوین ها به وضوح دارای پشتوانه هستند.

آیا استیبل کوین ارائه شده آمریکایی USDF می تواند جایگزین USDT شود؟

طبق آمار USDF می تواند جایگزین USC Coin Circle شود. این در حالی است که USDT نزدیک به 170 میلیارد دلار از سهم بازار را در اختیار دارد. بیان می شود USDF جایگزین USDC با ارزش سهم نزدیک به 45 میلیارد دلار نیز خواهد شد. این در حالی است کهUSDT و USDC به ترتیب 79 میلیارد و 3 میلیارد دلار از گردش بازار در روز را در اختیار دارند.

استیبل کوین آمریکایی USDF بر روی چه بلاک چینی خواهد بود؟

طبق بیانیات کنسرسیوم USDF استیبل کوین ارائه شده آمریکایی بر روی بلاک چین Provenance و به صورت 1:1 خواهد بود.

دیگر اخبار ارزهای دیجیتال را همواره از بیستکس دنبال کنید. بیستکس همواره اخبار ارز دیجیتال را به صورت لحظه ای پوشش می دهد.

سوالات متداول

استیبل کوین آمریکایی ارائه شده چه نام دارد؟

استیبل کوین ارائه شده توسط کنسرسیوم USDF نام دارد.

آیا USDF جایگزین USDT خواهد شد؟

در مقاله به صورت کامل در این باره بحث شده است؛ با این حال طبق گفته کنسرسیوم USDF جایگزین USDT خواهد شد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها