تبلیغات
رونق بازار NFT اخبار ارزهای دیجیتال

بررسی رونق بازار NFT و پلتفرم های آینده دار آن

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

در هفته گذشته اتفاقات زیادی در بازار توکن های غیر مثلی یا همان NFT افتاده است. در ادامه برای شما در رابطه با رونق و البته توقف بازارهای NFT بر روی پلتفرم های مختلف توضیحاتی را عرض خواهیم کرد. همراه بیستکس باشید.

پس از رونق بازار توکن های غیر مثلی یا همان NFT در پلتفرم اوپن سی چه اتفاقی افتاد؟

پس از رونق بازار توکن های غیر مثلی یا همان NFT در پلتفرم اوپن سی چه اتفاقی افتاد؟

طبق گزارشی که سایت کوین تلگراف منتشر کرده است در هفته گذشته بازار خرید و فروش و NFT، پلتفرم اوپن سی رونق زیادی داشته است. این پلتفرم در هفته گذشته حدود 1.3 میلیارد دلار معامله داشته است. با بررسی های بیشتری سایت کوین تلگراف انجام داده است شما باید بدانید، با این که فروش بسیار خوبی را این پلتفرم در بازار توکن های غیر مثلی داشته است اما حدود 30 درصد کاربران روزانه این پلتفرم کاهش یافته اند.

نزدیک ترین رقیب اوپن سی کدام پلتفرم می باشد؟

در بازار خرید و فروش NFT نزدیک ترین رقیبی که پلتفرم اوپن سی با آن رو به رو می باشد، لوکس ریر نام دارد. ارزش معاملاتی که پلتفرم Looks Rare در طی هفته گذشته داشته است حدود 3.49 میلیارد دلار می باشد. اما موضوعی که باعث شده است تا این پلتفرم نیز درصدی از کاربران خود را از دست بدهد معاملات ساختگی در این بازار می باشد. به دلیل همین بحث مربوط به معاملات ساختگی در پلتفرم لوکس ریر حدود 3 درصد از کاربران این پلتفرم از دست رفته اند.

آینده دار ترین پلتفرم بازار با توجه به رونق بازار NFT در هفته گذشته کدام می باشد؟

آینده دار ترین پلتفرم بازار با توجه به رونق بازار NFT در هفته گذشته کدام می باشد؟

کارافیورو یک پلتفرم در بازار جهانی NFT می باشد که حدود 10 روز پیش تازه فعالیت خود را شروع کرده است. این پلتفرم تا کنون قیمت متوسط 4 اتریوم خود را توانسته است حفظ کند و سقوط نکند. سرمایه گذاران و اعضای اصلی این پلتفرم بسیار امیدوار هستند که به زودی میانگین قیمتی این پروژه افزایش پیدا کند. البته این موضوع را شما باید بدانید که اخیرا و در چند روز گذشته متوسط قیمت فروش روزانه در این مجموعه اندکی افزایش پیدا کرده است.

با توجه به بررسی هایی که ما بر روی این مجموعه و پلتفرم انجام داده ایم به نظر می رسد که روند رو به رشد بسیار خوبی را در آینده نه چندان دور تجربه کند. کارافیورو توانسته است تا نام خود را به عنوان یکی از آینده دارترین پلتفرم ها در بازار NFT مطرح کند. دلیل این مطرح شدن کارافیورو با توجه به رونق بازار NFT حجم فروش 44.8 میلیارد دلاری آن می باشد.

کدام پلتفرم با توجه به رونق بازار NFT رتبه اول را کسب کرده است؟

مجموعه NFT و یا همان پلتفرم هیپ پرایم در هفته گذشته بسیار موفق ظاهر شده است. این مجموعه یعنی Hape Prime در این مدت توانست تا با ارائه کردن میمون های سه بعدی خودش بسیار موفق ظاهر شود و در رتبه اول از نظر حجم معاملاتی در بازار توکن های غیر مثلی در هفته گذشته قرار بگیرد. این پروژه موفق در هفته گذشته توانسته است تا با خرید و فروش حدود 13.6 میلیارد دلاری بر روی معاملاتی که سرمایه گذاران انجام می دهند اثرات زیادی را بگذارد.

سوالات متداول

سومین پروژه پر فروش در روند رونق بازار NFT کدام پلتفرم می باشد؟

در هفته گذشته کلون‌ ایکس سومین پروژه پر فروش بازارهای NFT بوده است.

حجم معاملات کارافیورو چقدر می باشد؟

کارافیورو در هفته گذشته حدود 44.8 میلیارد دلار خرید و فروش شده است.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها