تبلیغات
استخراج یک بلاک بیت کوین اخبار ارزهای دیجیتال

انقلاب ماینر های خانگی، یک ماینر بیت کوین با 126 تراهش یک بلاک استخراج کرد

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

برای اولین بار یک ماینر توانست با استخراج یک بلاک بیت کوین آن هم تنها با 126 تراهش رکورد استخراج را جا به جا کرد. تصور می شود این ماینر یک ماینر بسیار کوچک می باشد. این حجم از حل معادلات برای این ماینر از سمت استخر Solo Ck با استقبال مواجه شد.

امکان استخراج یک بلاک بیت کوین با 120 تراهش وجود ندارد!

امکان استخراج یک بلاک بیت کوین با 126 تراهش وجود ندارد!

امکان استخراج یک بلاک بیت کوین با 126 تراهش وجود ندارد؛ البته این موضوع امکان ناپذیر نیست اما معادلاتی که ماینر ها برای استخراج باید حل کنند بسیار پیچیده می باشد. همین پیچیدگی فوق العاده این موضوع را غیر ممکن جلوه می دهد.

استخراج این بلاک بیت کویت با چه ماینری انجام شده است؟

استخراج شدن یک بلاک کار آسانی نمی باشد. اصولا این عمل توسط ماینرهای پیشرفته انجام می شود. البته درباره این ماینر بیان می شود که پیش بینی می شود که یک دستگاه خانگی است. بیان می شود که این ماینر یک یا دو دستگاه است. این دستگاه با 126 تراهش در ثانیه توانست این بلاک را استخراج کند.

Dr. Con Kolivas که به بیان خودش یکی از متخصیصن و ادمین های وبسایت استخر Solo CK می باشد در یک توییت در 11 ژانویه (21 دی) بیان کرد این دستگاه با تنها 0.000072 هش ریت این بلاک را استخراج کرده است. تراهش بر ثانیه کلی شبکه بیت کوین 175 اگزابایت می باشد. این موضوع نشان می دهد این ماینر کوچک با در دست داشتن حجم کوچکی از شبکه استخراج بیت کوین این یک بلوک را استخراج کرده است.

  • توجه : اگر می خواهید بدانید بیت کوین چگونه استخراج می شود کلیک کنید. تیم ما اطلاعات کاملی در این مقاله برای شما آورده است. همچنین از دسته بندی استخراج بیستکس می توانید به دنیای اطلاعات استخراج ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشید.
سیستم این ماینر خانگی قوی می باشد؟

سیستم این ماینر خانگی قوی می باشد؟

تصور می شود استخراج این بلاک با چند دستگاه Antminer S19 انجام شده است. البته پیش بینی می شود این ماینر با 5 یا 6 انت ماینر S19 این معادلات پیشرفته را حل کرده است.

واکنش سولو سی کی به استخراج این بلاک چگونه بود؟

همان طور که بیان شد این ماینر خانگی با تنها 126 تراهش یک بلاک کامل بیت کوین را استخراج کرده است. Solo Ck به عنوان پاداش به این ماینر علاوه بر یک بلوک استخراج شده 6.2 بیت کوین نیز پاداش پرداخت کرد. حل این معادلات پیشرفته با این ماینر اتفاقی است که زیاد شاهد آن نیستیم. سولو سی کی بیان کرد تنها یک بار دیگر یک ماینر خانگی با این حجم از تراکنش موفق به استخراج یک بلاک شده بود. با دیگر اخبار بیت کوین از بیستکس همراه باشید.

سوالات متداول

استخراج یک بلاک با چه ماینری انجام شده است؟

استخراج این بلاک بیت کوین توسط یک ماینر خانگی با حجم کمی از تراهش انجام شده است.

این موضوع که این ماینر خانگی است درست است؟

طبق بررسی های انجام شده به نظر می رسد این ماینر خانگی است. در مقاله به این موضوع پرداخته شده است.

این ماینر بلاک بیت کوین را با چند تراهش استخراج کرده است؟

نکته جالب این که ماینر خانگی مذکور تنها با 126 تراهش این یک بلاک بیت کوین را استخراج کرده است.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها