تبلیغات
سقوط سولانا اخبار آلت کوین ها

سقوط سولانا با تکمیل الگوی سرشانه و تاثیر فدرال رزرو بر آن

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

ارز دیجیتال سولانا یکی از ارز های بسیار خوب می باشد که با سقوط قیمتی مواجه بوده است. این ارز در چند روز گذشته همانند اکثر ارز های دیجیتال بازار رمز ارز با افت قیمتی شدیدی مواجه بوده است.

با توجه به این موارد حال می خواهیم روند قیمتی این ارز را برایتان بررسی کنیم. پس تا انتها با ما باشید

  • همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید اخبار مربوط به فدرال رزرو را در بیستکس دنبال کنید.
چرا بیان می شود سولانا در حال سقوط است؟

چرا بیان می شود سولانا در حال سقوط است؟

قیمت سولانا در حال حاضر سقوطی بسیار شدید را در حال تجربه کردن می باشد. با توجه به این که این ارز در حال حاضر به خط حمایتی خودش رسیده است پایین ترین قیمتی که تا به حال داشته است را امکان دارد که تجربه کند.

در نمای روزانه نمودار قیمتی این ارز شما متوجه یک نمودار “سر و شانه” خواهید شد. توجه داشته باشید که در حال حاضر قیمت این ارز در انتهای روند شانه قرار دارد و همین موضوع نشان دهنده سقوط این ارز دیجیتال می باشد.

در صورت کامل شدن الگوی سرشانه سولانا چقدر سقوط خواهد کرد؟

همان طور که خدمتتان عرض کردیم سولانا دارای یک نمودار سر و شانه می باشد. در برج شهریور که با ماه سپتامبر سال 2021 مصادف می باشد این ارز در قله شانه خود و قیمت بسیار خوب 217 دلار قرار داشته است.

پس از آن در قعر شانه نمودار به قیمت 134 دلار نزول پیدا کرد. در ادامه روند سر و شانه این ارز توانسته است تا در ماه های انتهایی سال 2021 یعنی در ماه نوامبر به اوج قله قیمتی خود یعنی 260 دلار برسد. این قیمت بالاترین قیمتی بوده است که این ارز داشته است و بر اساس نمودار در قله سر قرار دارد.

قیمت این ارز هفته گذشته دوباره به قیمت 134 دلار رسید و پایین ترین قیمت حمایتی خودش رسید. پس از گذشت مدتی و در روز های اخیر این ارز حمایت قیمتی خودش را شکست به پایین ترین سطح قیمتی خود در سال 2022 یعنی حدود 87 دلار رسید.

سولانا امکان دارد تا در آتی افت قیمتی و سقوطی 45 درصدی را داشته باشد و تا قیمت 70 دلار پایین بیاید.

سقوط سولانا و فدرال رزرو چه ربطی به یک دیگر دارند؟

سقوط سولانا و فدرال رزرو چه ربطی به یک دیگر دارند؟

کارشناسان زیادی معتقدند که به طور کلی دلیل اصلی نزولی بودن بازار جهانی سرمایه های دیجیتال در مدت اخیر سیاست های فدرال رزرو آمریکا برای کاهش سرعت خرید 120 میلیون دلار اوراق بهادار در ماه و افزایش سه‌ مرحله‌ ای نرخ بهره بانکی در سال 2022 می باشد.

البته این موضوع را باید به خاطر داشته باشید که سیاست های پولی انبساطی بانک مرکزی آمریکا در ماه های گذشته کمک بسیار زیادی به جهش ارزشی بازار ارزهای دیجیتال کرده است. توجه داشته باشید که با توجه به این سیاست ها از مارس 2020 یا همان اسفند 98 ارزش بازار از 128 میلیارد دلار به 3 تریلیون دلار در ماه نوامبر 2021 یعنی آبان همین امسال رسیده است.

اما هم اکنون سیاست های پولی انقباضی در آمریکا باعث شده است تا کل بازار رمز ارزها روندی نزولی را داشته باشد.

این سیاست ها باعث شده است تا سرمایه‌ گذاران فعالیت خود را در بازار هایی که پیش از این رشد قابل‌ توجهی داشته‌ اند، محدودتر کنند. با توجه به این تفاسیر اگر بازار ارزهای دیجیتال ریزش های خود را ادامه دهد سولانا با سقوطی تاریخی مواجه خواهد شد و تا قیمت 70 دلار پایین خواهد آمد.

سوالات متداول

سقوط سولانا تا چه قیمتی ادامه خواهد داشت؟

با توجه به روند نزولی قیمت این ارز ممکن است تا به 70 دلار برسد.

دلیل اصلی ریزش های بازار ارزهای دیجیتال و سولانا چه می باشد؟

سیاست های انقباضی بانک مرکزی آمریکا دلیل اصلی این مورد می باشد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها