تبلیغات
معاون ارشد جدید CoinBase اخبار ارزهای دیجیتال

معاون ارشد جدید CoinBase کیست؟

  • توسط siavash
  • 4 دقیقه

شرکت و صرافی Coinbase یک معاون ارشد جدید را برای سیاست های نظارتی جهانی به مجموعه خود اضافه خواهد کرد. این اتفاق در روز 14 فوریه 2022 افتاده است.

معاون ارشد جدید صرافی Coinbase چه کسی می باشد؟

معاون ارشد جدید صرافی Coinbase چه کسی می باشد؟

آقای “Scott Bauguess” به عنوان معاون ارشد جدید صرافی کوین بیس انتخاب شده است. آقای “باگس” در گذشته ای نه چندان دور و به مدت 10 سال به عنوان معاون ارشد اقتصادی SEC آمریکا فعالیت داشته است. این فرد طی اعلامیه ای انتخاب شدن خودش به این سمت را در حساب رسمی توییتر خودش اعلام کرد.

آقای باگس در ابتدا استراتژی تعامل Coinbase با تنظیم کننده ها را هماهنگ خواهد کرد. آقای اسکات باگس در حساب توییتری خودش اعلام کرد؛ به عنوان معاون ارشد جدید این صرافی با تنظیم‌ کننده‌ ها برای ایجاد یک سری فعالیت های کاری و حقوقی بهتر برای دارایی ‌ها و ارزهای دیجیتال در سراسر جهان همکاری های مثبتی را انجام خواهد داد.

سابقه کاری اسکات باگس به چه صورت بوده است؟

آخرین سمت این فرد قبل از این که به عنوان معاون ارشد جدید صرافی Coinbase فعالیت کند در SEC آمریکا بوده است. آقای باگس به عنوان مدیر و معاونت حقوقی این کمیسیون به مدت 10 سال مشغول به فعالیت بوده است. وی پیش از آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار به عنوان سرپرست بخش تحلیل های اقتصادی فعالیت بسیار خوب و قوی داشته است. آقای باگس در حال حاضر و در عین این که در صرافی و شرکت کوین بیس مشغول فعالیت می باشد، در دانشگاه تگزاس به عنوان مدیر تنظیم بازار مالی فعالیت دارد.

چه افرادی و در چه حوزه هایی قبل از معاون ارشد جدید Coinbase در این شرکت استخدام شدند؟

چه افرادی و در چه حوزه هایی قبل از معاون ارشد جدید Coinbase در این شرکت استخدام شدند؟

در اوایل سال 2022 یعنی در ماه ژانویه و حدود یک ماه پیش خانم “تایا نایت” به عنوان مدیر ارشد سیاست های عمومی برای امور نظارتی بازار سرمایه به مجموعه و شرکت کوین بیس اضافه شد. این فرد در کمیسیون SEC به عنوان مشاور یکی از افراد فعال در آن کمیسیون بود.

در ادامه و نفر بعدی که به مجموعه گسترده این صرافی جهانی اضافه شد آقای “برایان روچا” بود. آقای روچا در اوایل همین ماه فوریه و حدود 20 روز پیش به این صرافی اضافه شد. این فرد پیش از اضافه شدن به این مجموعه به عنوان رییس استراتژی محتوا در شرکت های دیزنی و نتفلیکس فعالیت می کرد.

در اواخر سال 2021 یعنی حدود 5 ماه پیش از شروع به کار معاون ارشد جدید Coinbase نیز “شالین پی” به این صرافی اضافه شد. وی که قبل از این مسئول اخبار محلی در فیس بوک بود در حال حاضر و در صرافی کوین بیس به عنوان طراح اصلی استراتژی دیفای مشغول به فعالیت می باشد. جدیدترین اخبار ارزهای دیجیتال را از بیستکس بخوانید.

سوالات متداول

معاون ارشد جدید Coinbase یعنی آقای باگس به عنوان تشکیل چه تیمی می باشد؟

وی اعلام کرده است که در حال استخدام برای تشکیل یک تیم سیاست گذاری جدید می باشد.

آخرین سمت آقای باگس چه بوده است؟

وی به مدت 10 سال به عنوان مدیر و معاون اقتصادی کمیسیون SEC فعالیت می کرد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها