تبلیغات
آمادگی تریدر ها برای نوسانات کوین ها اخبار ارزهای دیجیتال

آمادگی تریدر ها برای نوسانات کوین ها و تثبیت بازار

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

در چند هفته اخیر به نظر می رسد تریدر ها برای نوسانات کوین ها آمادگی خود را بدست آورده اند. بعد از جا به جایی سقف قیمت بیت کوین در ماه نوامبر مدت زیادی است که بسیاری از معامله گران بازار ارز های دیجیتالی منتظر ثابت شدن بازار بودند.

به نظر می رسد کاهش ناگهانی سقف قیمت بیت کوین باعث ناامید شدن بسیاری از تریدر ها بازار ارز های دیجیتالی شده است. البته نکته حائز اهمیت این است که تریدر های بازار ارز های دیجیتالی می توانند از نوسانات بازار ارز های دیجیتال به نفع خود استفاده کنند.

با این وجود عدم حضور سرمایه گذاران در بازار ارز های دیجیتالی باعث ثبات نسبی بازار ارز ها شده است. این موضوع باعث آمادگی تریدر ها برای نوسانات کوین ها شده است.

کاهش قیمت بیت کوین در دومین دوشنبه سال میلادی جدید

کاهش قیمت بیت کوین در دومین دوشنبه سال میلادی جدید و آمادگی تریدر ها برای نوسانات جدید کوین ها

امروز دوشنبه 11 ژانویه بار دیگر بیت کوین دچار کاهش قیمت شد. این موضوع باعث گوش به زنگ شدن معامله گران و آمادگی آن ها برای نوسانات کوین ها شد. بیت کوین امروز نسبت به هفته قبلی که شروع سال میلادی بود 2% کاهش یافته است. البته این موضوع در مقایسه با کاهش قیمت آلت کوین ها و اتریوم زیاد به نظر نمی رسد. حتی کوین Etherium امروز نسبت به هفته قبلی بیش از 3% کاهش داشته است. همچنین کوین هایی سولانا تجربه کاهش 6% را داشته اند.

با وجود این موضوع طبق آمار به نظر می رسد تریدر ها برای نوسانات کوین ها در هفته بعدی مقدمات آماده شدن خود را ایجاد کرده اند. با این حال معامله گران هنوز با احتیاط بر روی آلت کوین ها معامله انجام می دهند.

فرو رفتن تریدر ها در ترس

فرو رفتن تریدر ها در ترس

با وجود آمادگی که تریدر ها برای نوسانات مثبت کوین ها در سال جدید میلادی داشتند با این حال هنوز هم بازار در وحشت فرو رفته است. در روز گذشته به دنبال کاهش 2% قیمت BitCoin بیش از 109000 معامله گر Luqiud شده اند. این موضوع ناشی از معامله این افراد با اهرم می باشد.

در این آخر هفته و جمعه ترسی عجیب بازار را تحت شعاع قرار داده بود. شاید یکی از دلایل سقوط 2% BitCoin نیز همین موضوع باشد. به نظر می رسید که نهنگ ها مدتی است که دخالتی در بازار ارز ها ندارند و تنها تریدر ها هستند که در حال جا به جایی قیمت کوین ها می باشند.

تثبیت بازار به دنبال آمادگی تریدر ها برای نوسانات کوین ها

تثبیت بازار به دنبال آمادگی تریدر ها برای نوسانات کوین ها

به دلیل ترسی که ناشی از کاهش قیمت بیت کوین می باشد به نظر می رسد تریدر ها با احتیاط بسیار زیادی معامله های خود را انجام می دهند. این موضوع باعث شده تا نوسانات بیت کوین تا حدی دچار تغییرات کم تری باشد. پیش بینی می شود با پیش روی روند فعلی بازار به تثبیت برسد و قیمت کوین ها ثابت شود. در صورت این اتفاق افتادن این موضوع تنها دخالت نهنگ های بیت کوین و یا سرمایه گذاران باعث بازی با قیمت کوین ها خواهد شد.

پیشنهاد می کنیم جدیدترین اخبار ارزهای دیجیتال را از بیستکس دنبال کنید.

سوالات متداول

فرو رفتن تریدر ها در ترس به چه دلیل می باشد؟

در این آخر هفته، بیش از 109000 تریدر Liquid شده اند؛ این موضوع باعث فرو رفتن بازار در ترس شده است.

آیا آمادگی تریدر ها برای نوسانات کوین ها باعث تثبیت بازار خواهد شد؟

بله، در پی کاهش 2% قیمت بیت کوین و ریزش به زیر 40 هزار دلار بسیاری از تریدر ها با احتیاط معامله می کنند. این موضوع باعث می شود تا تنها نهنگ ها و یا سرمایه گذاران بتوانند قیمت را دچار نوسان کنند.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها