کلاه برداری توییتر از ایلان ماسک اخبار ارزهای دیجیتال

ماجرای کلاه برداری توییتر از ایلان ماسک

ایلان ریو ماسک کارآفرین و فردی نام آشنا در زمینه تجارت است. او همچنین بیان گذار، مدیر عامل و مهندس ارشد اسپیس اکس بوده و مدیر عاملی و طراحی محصولات تسلا که همیشه همراه نام او بوده است را به عهده دارد. با توجه به همین نکات می توان پی برد که ایلان همواره در حال تلاش و بهتر کردن خودش است و این ویژگی از او باعث شده تا به عنوان یکی از ثروتمندان جهان هم به حساب بیاید. بعد از این معرفی کوتاه از آقای ماسک باید بدانید که او چندی پیش خبری در رابطه با قصد انجام کلاه برداری از خودش را منتشر کرد که مبحث مورد گفت و گو ما در زمینه کلاه برداری توییتر از ایلان ماسک است. همراه بیستکس باشید.

ایلان ماسک

کلاه برداری توییتر از ایلان ماسک واقعیت دارد؟

ایلان ماسک و مشاوران حقوقی اش در این باره ادعا کرده اند که توییتر خواسته با استفاده از نام ایلان ماسک کاربر جدید برای خود به دست بیاورد و به نوعی ارزش پلتفرم خود را بالا ببرد! اما سوال پیش آمده این است که بین این همه از افراد موفق و مشهر چرا توییتر برای این اقدام از ایلان ماسک استفاده کرده و یا حتی چرا مشاوران حقوقی ماسک به این نتیجه رسیده اند که توییر قصد کلاه برداری از آقای ماسک را داشته؟ این ماجرا از جایی آغاز شد که ایلان قصد خرید پلتفرم توییر را اعلام کرد که هر روز بعد از انتشار این خبر به تعداد کاربران و هم چنین قیمت سهام فروش توییتر افزوده می شد اما بعد از مدت کوتاهی ایلان گفت که از انجام چنین کاری منصرف شده است و دیگر قصد خرید توییتر را ندارد! توییتر که رسانه محبوب ایلان بود و او بیشتر ایده های کاری، اخبار مربوط به شغلش و حتی خبر مهم خصوصی سازی تسلا را از این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشت حال به موقعیتی رسیده است که در حال شکایت از توییتر می باشد. همه چیز بعد از دادگاه این دو مشخص می شود که واقعیت ماجرا چیست و تا آن موقع کسی نمی تواند حق را به دیگری بدهد و یا طرف دیگر را مقصر بداند!

ادعای ایلان ماسک در مورد این کلاه برداری چیست؟

ادعای اصلی ماسک استفاده از نام و شهرت او برای بالا بردن ارزش پلتفرم توییتر است که صاحبان این شبکه اجتماعی آن را انجام داده اند اما خبر در این جا پایان نمیابد چرا که ایلان در قبل از وقوع این اتفاقات روابط نزدیک و شخصی با صاحبان توییتر داشته و در این حال به گفته خودش اطلاعاتی را می داند که لازم است تمام دنیا بدانند تا توییتر از رده خارج شود! او در افشاگری ای که انجام داد گفت توییتر را می توان به دلیل پنهان کردن تعداد واقعی بات های پلتفرم خود هم به کلاه برداری متهم کرد و گفت بیش از 10 درصد کاربران این شبکه حساب هایی نامعتبر هستند. تیم حقوقی توییتر در این اوضاع ساکت ننشستند و این ادعا را رد کردند و گفتند این حرف ها بسیار نادرست بوده، چه از نظر قانونی و چه از نظر تجاری نمی توان آن را اثبات و ما را گناه کار خواند!

کلاه برداری توییتر از ایلان ماسک واقعیت دارد؟

دادگاه بین توییتر و ایلان ماسک در 17 اکتبر

بعد از جدال ها و گفت و گو های بسیار این دو با یکدیگر و تشکیل پرونده حقوقی، قرار است در 17 اکتبر یا 25 مهر ماه اولین جلسه از این دادگاه ایلان ماسک و توییتربرگزار شود و نتیجه به زودی اعلام خواهد شد که کدام ادعا راست و کدام دروغ بوده است.

سوالات متداول

ایلان ماسک کیست؟

ایلان ریو ماسک کارآفرین و فردی نام آشنا در زمینه تجارت است. او همچنین بیان گذار، مدیر عامل و مهندس ارشد اسپیس اکس بوده و مدیر عاملی و طراحی محصولات تسلا که همیشه همراه نام او بوده است را به عهده دارد.

کلاه برداری توییتر از ایلان ماسک واقعیت دارد؟

همه چیز بعد از دادگاه این دو مشخص می شود که واقعیت ماجرا چیست و تا آن موقع کسی نمی تواند حق را به دیگری بدهد و یا طرف دیگر را مقصر بداند!

به چه دلایلی ماسک این اتهام را به توییتر وارد کرد؟

به دلیل پنهان کردن تعداد واقعی بات های پلتفرم خود هم به کلاه برداری متهم کرد و گفت بیش از 10 درصد کاربران این شبکه حساب هایی نامعتبر هستند.

امتیاز دهید
fatemeh dhi

fatemeh dhi

فاطمه دهباشی دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد هستم و از سال ۱۴۰۱ در بخش اخبار ارزهای دیجیتال بیستکس فعالیت خودم را آغاز کرده ام.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها