تبلیغات
Uber پرداخت با ارز دیجیتالی اخبار ارزهای دیجیتال

Uber پرداخت با ارز دیجیتالی را ممکن خواهد کرد

  • توسط siavash
  • 6 دقیقه

نرم افزار Uber در حال بررسی برای اضافه کردن قابلیت پرداخت با استفاده از ارز دیجیتالی برای کاربران می باشد. در صورتی که این قابلیت اضافه شود یک قدم بسیار بزرگ در وارد شدن ارزهای دیجیتال به زندگی روزمره انسان می باشد.

چه زمانی Uber پرداخت با استفاده از ارز دیجیتالی را اضافه خواهد کرد؟

چه زمانی Uber پرداخت با استفاده از ارز دیجیتالی را اضافه خواهد کرد؟

مصاحبه ای را مدیر عامل شرکت Uber یعنی دارا خسرو شاهی با سایت و شبکه بلومبرگ داشته است و در آن اعلام کرده است که در یک بازه زمانی پذیرش ارزهای دیجیتال مختلف برای پرداخت را قبول خواهیم کرد.

این اتفاق تنها زمانی خواهد افتاد و تنها در یک صورت این قابلیت به روش های پرداخت این شرکت اضافه خواهد شد و آن در صورتی است که ارزهای دیجیتال کارآمد تر و سازگار تر با محیط باشند.

مکانیسم کارکرد و مبادله ارزهای دیجیتال بسیار پر هزینه می باشد و برای محیط زیست اصلا مناسب نیست. زمانی که این روال مبادله و جا به جایی ارزها ارزان تر و همین طور با محیط زیست سازگاری بیشتری داشته باشد کم کم این شرکت نیز به سمت ارزهای دیجیتال خواهد رفت.

مانع بزرگ برای پذیرش کارهای گسترده توسط بیت کوین چیست؟

مانع بزرگ برای پذیرش کارهای گسترده توسط بیت کوین چیست؟

بزرگ ترین و بدترین مانعی که سد راه موفقیت بیت کوین در کارهای مختلف و انجام دادن گسترده آن ها مانند اضافه شدن پرداخت با ارز دیجیتالی در Uber می باشد، مصرف بیش از حد انرژی است. این مصرف زیاد انرژی باعث شده است تا شرکت هایی که از این ارز حمایت می کردند حال دیگر این کار را انجام ندهند.

برای مثال شرکت و کارخانه اتومبیل سازی تسلا که بزرگ ترین سازنده خودروهای الکترونیکی می باشد در ابتدا سال میلادی قبل یعنی ماه می 2021 روند تولید این اتومبیل ها را به حالت تعلیق درآورد. این کار به دلیل ابراز نگرانی های مداوم آب و هوایی و همین طور تغییرات شرایط اقلیمی می باشد.

چرا افزوده شدن پرداخت با ارز دیجیتالی در Uber رد شده است؟

چرا افزوده شدن پرداخت با ارز دیجیتالی در Uber رد شده است؟

با توجه به موضوعی که در بالاتر به آن اشاره کردیم و طبق گفته های خسرو شاهی مدیر عامل شرکت Uber این اضافه شدن پرداخت با ارز دیجیتالی توسط هیئت مدیره این شرکت رد شده است. همان طور که قبلا نیز گفتیم بیت کوین ها انرژی زیادی را برای ماین شدن هزینه می کنند. بر اساس آماری که بدست آمده است شما باید بدانید که بیش از 58 درصد از کل مصرف انرژی پایدار، سهم استخراج بیت کوین می باشد.

سوالات متداول

بزرگ ترین مشکلی که Uber برای اضافه کردن پرداخت با ارز دیجیتالی بیت کوین دارد چیست؟

مصرف بسیار زیادی انرژی برای استخراج و تولید بیت کوین مهم ترین و بزرگ ترین مشکل می باشد.

سهم استخراج بیت کوین در مصرف انرژی پایدار چقدر می باشد؟

58/5 سهم استخراج بیت کوین از انرژی پایدار دنیا می باشد.

آیا این شرکت در آینده این روش را به روش های پرداختی خود اضافه خواهد کرد؟

بله، در صورت حل شدن مشکلاتی از قبیل صدمه به محیط زیست و ارزان تر شدن تراکنش ها تمرکز این شرکت اضافه کردن این روش پرداخت خواهد بود.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها