تبلیغات
اعلامیه بانکی مرکزی آمریکا اخبار ارزهای دیجیتال

اعلامیه بانکی مرکزی آمریکا درباره ارزهای دیجیتالی

  • توسط siavash
  • 4 دقیقه

در روز 16 مارس 2022 بانک مرکزی آمریکا جلسه ای با موضوع افزایش نرخ بهره بانکی داشت و پس از یک ساعت نتایج این جلسه در قالب اعلامیه ای از سوی سخنگوی بانک مرکزی ایالات متحده به رسانه های اعلام شد. بر اساس نظری که کارشناس دارشتند این اعلامیه و نتیجه جلسه تنها به صورت کوتاه مدت بر روی بازارهای ارز دیجیتال تاثیر می گذارد و با پیشرفت زمان این اثرگذاری کمتر از قبل شد.

طبق اعلامیه بانک مرکزی آمریکا نرخ بهره بانکی چقدر افزایش پیدا می کند؟

طبق اعلامیه بانک مرکزی آمریکا نرخ بهره بانکی چقدر افزایش پیدا می کند؟

تحلیل گران و کارشناسانی که در این زمینه حرف زیادی برای گفتن دارند پیش بینی کرده اند که پس از پایان این جلسه نرخ بهره بانکی در هر مرحله 0.25 درصد افزایش پیدا خواهد کرد. این بالا رفتن نرخ بهره بانکی می تواند تا وضعیت پولی و مالی اخیر ایالات متحده را تا حدودی انقباضی تر کند. در سال های اخیر در این کشور که دارای اقتصادی بسیار قدرتمند می باشد میزان دارایی های پر ریسک افراد و کاربران تا حد زیادی افزایش پبدا کرده بود. باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید که بر خلاف انتظارات و پیش بینی هایی که کارشناسان اعلام کرده اند بانک مرکزی ایالات متحده نرخ بهره بانکی را افزایش ندهد و به جای آن رقم ترازنامه 9 تریلیون دلاری خودش را تا حدی کاهش دهد.

قیمت بیت کوین و آلت کوین های مهم چه تغییراتی داشته اند؟

با وجود این که مذاکرات بین مقامات روسی و اوکراینی به دور چهارم خودش رسیده است اما به نظر می رسد که صلح و آتش بسی تا مدت ها اعلام نشود. همین موضوع و البته بالا رفتن نرخ بهره بانکی در آمریکا باعث شده است تا در طول چند روز اخیر یک سری نوساناتی در بازار ارزهای دیجیتال به وجود بیاید. تغییرات قیمت بیت کوین و تراکنش های انجام شده این ارز دیجیتال در مقایسه با دیگر آلت کوین های بازار بازدهی بیشتری داشته است. این موضوع نشان می دهد که برای سرمایه گذاران پذیرش ریسک تا حد زیادی راحت تر شود.

بیت کوین در دو روز گذشته و 48 ساعت پیش تا الان حدود 2 درصد رشد قیمتی داشته است این افزایش قیمت در حالی است که آلت کوین ها نیز رشد بهتری را داشته اند. آلت کوین های مهم و معروف بازار که رشد خوبی داشته اند اتریوم و گراف نام دارند که به ترتیب حدود 5 و 20 درصد سود در این بازه زمانی 48 ساعته داشته اند.

با وجود اعلامیه بانک مرکزی آمریکا احساسات معامله گران چگونه می باشد؟

با وجود اعلامیه بانک مرکزی آمریکا احساسات معامله گران چگونه می باشد؟

در حال حاضر و با توجه به شرایطی که به وجود آمده است و معامله گران به دنبال نتیجه جلسه بانک مرکزی ایالات متحده می باشند احساسات معامله کنندگان به شدت نزولی می باشد. با وجود این احساسات نزولی که در بین معامله گران وجود دارد اما امکان لیکویید شدن معاملات به دلیل افزایش قیمت نیز تا حد زیادی قابل انجام است.

اگر بانک مرکزی سیاست های غافلگیرانه ای را اتخاذ نکند و تنها نرخ بهره بانکی را به میزان معمول یعنی 0.25 درصد در 7 مرحله افزایش دهد کم کم و با گذشت زمان تاثیر آن در بازار م خواهد شد و نوسانات قیمتی نیز کاهش پیدا می کند. در ادامه پیشنهاد می کنیم همواره جدیدترین اخبار ارزهای دیجیتال را از بیستکس بخوانید.

سوالات متداول

با پیش بینی معامله گران در اعلامیه بانک مرکزی آمریکا نرخ بهره بانکی چقدر و به چه صورت تغییر می کند؟

معامله گران انتظار دارند تا در این اعلامیه نرخ بهره بانکی در 7 مرحله و در هر مرحله 0.25 درصد افزایش پیدا کند.

قیمت بیت کوین با وجود این اتفاقات چقدر افزایش پیدا کرده است؟

بیت کوین در طول چند روز گذشته حدود 2 درصد افزایش قیمت داشته است.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها