تبلیغات
اخبار ارزهای دیجیتال

نظر سنجی ویتالیک بوترین در مورد 10 ارز برتر 2035

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

در این مقاله می خواهیم به صورت مفید و مختصر در مورد نظر سنجی هایی که مدتی قبل ویتالیک بوترین برگزار کرده بود صحبت کنیم. این فرد که خالق ارز دیجیتال اتریوم می باشد در توییتر یک نظر سنجی را در مورد برترین ارز دنیا تا سال 2035 برای کاربران اتریومی خودش برگزار کرد.

در این مورد در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد. در بیستکس می توانید اطلاعات به روز درباره اخبار ارزهای دیجیتال را دنبال نمایید.

نظر سنجی ویتالیک بوترین درباره چه موضوعی بود؟

نظر سنجی های ویتالیک بوترین در توییتر در مورد برترین ارز 10 سال بعد دنیا بوده است. بوترین خالق ارز دیجیتال اتریوم می باشد. یک نظر سنجی را وی برگزار کرده و در آن از کاربران اتریوم خواسته تا در مورد برترین ارز دیجیتال 10 سال دیگر که بازار را در دست می گیرد نظر خود را اعلام کنند.

شما باید بدانید که در این نظر سنجی بوترین ارز اتریوم را در بین ارزهایی که وجود دارند قرار نداده است.

نظر سنجی اول ویتالیک بوترین

در اولین نظر سنجی که بوترین برای کاربران اتریوم در توییتر قرار داده بود خواسته بود تا کاربران ارز بین 4 ارز دیجیتال یا پول رایج برتر یکی را به عنوان برترین ارز ده سال آینده انتخاب کنند. در این نظر سنجی بیت کوین و کاردانو و سولانا و دلار وجود داشتند. شما باید بدانید که بر خلاف نظر اکثر افراد این بیت کوین نبود که جایگاه اول را به خودش اختصاص داد.

ارز دیجیتال کاردانو که در مدت گذشته علاقه مندان زیادی را پیدا کرده است توانست تا با 43 درصد آرای افراد در جایگاه اول قرار بگیرد. پس از آن بیت کوین با 38 درصد در رتبه دوم و پس از سولانا با 13 درصد و پس از آن دلار با 6 درصد جایگاه های سوم و چهارم را کسب کردند. شما باید بدانید که حدود نیم میلیون نفر در این نظر سنجی شرکت کرده اند.

نظر سنجی دوم ویتالیک بوترین

پس از نظر سنجی قبلی ویتالیک بوترین در مورد برترین و بهترین ارز دیجیتال دنیا تا ده سال آینده وی یک نظر سنجی دیگر را برگزار کرد. در این نظر سنجی که بین ارزهای دیجیتال کم طرفدار مانند ترون و بایننس کوین و یوآن کشور چین به عنوان پول رایج و همین طور نئو برگزار شد جامعه آماری ضعیف تری را نسبت به نظر سنجی اول داشته است.

شما باید دانید که در این نظر سنجی ترون با حدود 51 درصد آرا رتبه اول را دارد. پس از آن بایننس کوین در رتبه دوم و نئو در جایگاه سوم قرار گرفت. یوآن که پول رایج کشور چین می باشد هم مانند دلار در نظر سنجی اول در جایگاه آخر قرار گرفته است.

آیا نظر سنجی توییتری معتبر است؟

هیچ گاه نمی توان به نظر سنجی های توییتری به عنوان یک نظر سنجی جامع و کامل نگاه کرد. اما با این حال چون این نظر سنجی توسط سازنده ارز اتریوم یعنی بوترین انجام شده است مورد توجه بسیاری از افراد می باشد.

آیا می توان بیان کرد در صورت وجود اتریوم در نظر سنجی ها این ارز جایگاه اول را به خود اختصاص می داد؟

در نظر سنجی که ویتالیک بوترین از کاربران خواسته تا در آن شرکت کنند نامی از ارز دیجیتال اتریوم آورده نشده است. دلیل این موضوع هم محبوبیت بالای اتریوم در بین کاربران می باشد. بوترین تا حد زیادی به این ارز به عنوان بهترین و کامل ترین ارز اعتماد داشته است که حتی نام آن را در نظر سنجی نیاورده است.

شما باید بدانید که اکثر تراکنش های امروزه در بازار رمز ارز توسط اتریوم انجام می شود. این ارز جایگاه اول در بین تمامی ارزهای دیجیتال را مدت زیادی است به خودش اختصاص داده است.

سوالات متداول

در نظر سنجی اول ویتالیک بوترین کدام ارز به عنوان برترین ارز انتخاب شد؟

کاردانو به عنوان یک ارز بسیار محبوب توانست تا حتی از بیت کوین نیز پیشی بگیرد.

نظر سنجی های وی معتبر می باشد؟

این نظر سنجی ها به دلیل این که در توییتر انجام شدند دارای جامعه آماری ضعیف تری می باشند.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها