تبلیغات
نهنگ ها در حال انباشت بیت کوین اخبار ارزهای دیجیتال

نهنگ ها در حال انباشت بیت کوین در سال 2022 هستند

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

با توجه به اوضاعی که بازار ارزهای دیجبتال دارد، در حال حاضر نهنگ ها قیمت بیت کوین را نقطه خوبی برای ورود می دانند و در حال انباشت کردن آن می باشند. این کار ثروتمندان و نهنگ ها باعث نوسانات و اتفاقی در بازار سرمایه شده است. جدیدترین اخبار ارز دیجیتال را در بیستکس بخوانید.

بهبود دو هفته ای قیمت بیت کوین به چه دلیلی بوده است؟

بهبود دو هفته ای قیمت بیت کوین به چه دلیلی بوده است؟

یکی از تحلیل گران سرشناس و مطرح بازار جهانی سرمایه یعنی آقای “ویلی وو” یک سری داده هایی را ارائه کرده است که با توجه به آن ها می توان متوجه شد؛ بهبود و رشد دو هفته ای که قیمت بیت کوین در بازار ارزهای دیجیتال داشته است با افزایش فروش سرمایه گذاران بلند مدت رو به رو شده است. علاوه بر این موضوع افزایش فروش معامله گران فصلی نیز موضوعی می باشد که در این بهبود و رشد دو هفته ای قیمت بیت کوین با آن همراه بوده است.

این فشار فروش بیت کوین و تحمل آن بسیار غیر منظقی با داده ها می باشد. به همین دلیل چیزی که مشخص می باشد این است که از جاهای دیگری فشار خرید در حال افزایش پیدا کردن می باشد.

نهنگ هایی که در حال انباشت کردن بیت کوین می باشند چه مقدار موجودی دارند؟

در ادامه اظهاراتی که ویلی وو تحلیل گر سرشناس داشته است باید بدانید که در حال حاضر نهنگ ها و افراد ثروتمند و سرمایه گذاری که در حال جمع کردن بیت کوین ها می باشند؛ در بازار بیش از 1000 عدد بیت کوین دارند که با مبلغ 45 میلیون دلار برابری می کند. این مقدار همواره در حال افزایش می باشد به دلیل این که این نهنگ ها دائما در حال ادامه دادن انباشت کردن بیت کوین های خودشان می باشند.

البته به احتمال زیادی این جریان پول بسیار قوی و بزرگ می تواند تا با موسسات فعال بازار ارزهای دیجیتال در ارتباط باشد. این موضوع را نیز باید بدانید که با توجه به ریزش قیمت اخیر بیت کوین باز هم نهنگ هایی که بین 1000 تا 10,000 بیت کوین هولد کرده بودند در حال ادامه دادن انباشت های خودشان می باشند.

چه مبالغی اهداف قیمتی بیت کوین با توجه به صعودی شدن بازار است؟

چه مبالغی اهداف قیمتی بیت کوین با توجه به صعودی شدن بازار است؟

طبق گفته تحلیل گران و سرمایه گذاران برتر بازار سرمایه باید بدانید که بیت کوین زمان بیشتری را برای تثبیت روند صعودی خودش دارد. دلیل این موضوع عبور و فاصله گرفتن از کندل قیمت از متوسط متحرک 20 روزه می باشد. با وجود این زمان بیشتر حال اگر بیت کوین بتواند تا سطح 46 هزار دلار را به دست بیاورند می تواند با جهشی فوق العاده به سطح 50 هزار دلار نیز برسد.

با توجه به نهنگ هایی که در حال انباشت کردن بیت کوین می باشند، تحلیل گران کف قیمتی این ارز را چقدر پیش بینی کرده اند؟

تحلیل گر برتر بازار یعنی ویلی وو گفته است که با توجه به احساسات اخیری که برای فروش در میان سرمایه گذاران بلند مدت و معامله گران فصلی وجود دارد، کف قیمتی این ارز دیجیتال محبوب 33 هزار دلار است. البته این در حالی است که باز هم وی 40 هزار دلار را سطح بسیار خوبی برای انباشت کردن بیت کوین توسط نهنگ ها می داند. این موضوع در حالی است که سطوح 46 هزار تا 48 هزار دلار همواره به عنوان مقاومت های قیمتی خوب و سنگین در نمودار بیت کوین می باشند.

سوالات متداول

موجودی نهنگ هایی که در حال انباشت کردن بیت کوین می باشند چقدر است؟

هر کدام از نهنگ های در حال جمع کردن بیت کوین می باشند؛ آن ها بیش از 1000 عدد یا بیشتر بیت کوین دارند.

روند کلی بازار با توجه به انباشت کردن بیت کوین چگونه بوده است؟

با وجود هولد کردن بیت کوین توسط نهنگ ها روند بازار این ارز دیجیتال در حال حاضر نزولی می باشد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها