آلت کوین های آینده دار تحلیل برای سرمایه گذاری

آلت کوین های آینده دار سال 2022 از نظر تحلیلگران

 • توسط mrcrypto
 • 4 دقیقه

اگر کمی به فراز و فرود های بازار های مالی دقت داشته باشید، متوجه خواهید شد که افت و خیز قیمت‌ها در این بازار بسیار زیاد و شناسایی آلت کوین های آینده دار دشوار است. برخی از ارز‌ های دیجیتال در همان چند ماه اول مجبور به ترک صحنه می‌ شوند اما در مقابل آلت کوین‌‌‌ های آینده دار با قدرت به فعالیت خود ادامه می‌ دهند.

شناخت ارز‌ های دیجیتال و پیشینی آینده هر کدام از آن ها بسیار دشوار است اما با این حال بر اساس تحلیل‌ ها و تجربه‌ هایی که کاربران این حوزه از برخی ارز‌ های دیجیتالی دارند، می‌ توان برخی از این ارز‌ها را به عنوان آلت کوین آینده دار معرفی کرد.

در این مقاله همراه ما باشید تا 6 تا از پروژه های خوب و آینده دار را به شما معرفی کنیم. البته این مقاله سیگنال خرید نیست و تنها رمز ارز هایی که زیر ساخت خوبی دارند، معرفی می شوند.

بهترین آلت کوین های آینده دار کدامند؟

بهترین آلت کوین های آینده دار کدامند؟

 1. اتریوم: یکی از مطمئن ترین آلت کوین ها برای سرمایه گذاری اتریوم است. البته این رمز ارز مشهور به دلیل ارزش بازار بالایی که دارد، پتانسیل رشدش از ارز های دیگر کمتر است.
 2. کاردانو: این ارز دیجیتال به دلیل محبوبیت بالایی که در میان سرمایه گذاران دارد، توانسته ارزش بازار بسیار بالایی را به دست آورد. با توسعه کاردانو و راه اندازی قرارداد های هوشمند، قیمت این رمز ارز به سقف های جدید خواهد رسید.
 3. پولکادات: یکی از پروژه های قدرت مند که می تواند به اندازه اتریوم آینده خوبی داشته باشد اما هنوز سرمایه لازم به آن وارد نشده، پولکادات است.
 4. سولانا: این پروژه در حال حاضر سریع ترین بلاک چین بازار را دارد و یکی از کوین های محبوب در میان موسسات و شرکت های بزرگ است و بر روی اکوسیستم و بلاک چین سولانا سرمایه گذاری های بسیاری شده است.
 5. پولیگان: این آلت کوین با انجام تراکنش های سریع تر و ارزان تر در موازی اتریوم توانسته است موفق عمل کند و در ماه های اخیر رشد چشمگیری داشته باشد.
 6. ترا: یکی دیگر از آلت کوین های آینده دار، ترا است که یک بلاک چین قرارداد هوشمند بوده و تمرکز آن بر روی ایجاد یک اکوسیستم حول استیبل کوین های غیر متمرکز است.

آینده این آلت کوین ها چگونه رقم خواهد خورد؟

آینده این آلت کوین ها چگونه رقم خواهد خورد؟

برای بررسی آینده هر یک از این آلت کوین ها صورت جداگانه در این قسمت از مقاله همراه ما باشید.

 • در حال حاضر تقاضای شرکت ها و موسسات بزرگ برای سرمایه گذاری بر روی اتریوم افزایش یافته است و میزان عرضه این رمز ارز نیز قرار است کاهش پیدا کند به همین خاطر اتریوم را می توان یک آلت کوین آینده دار دانست.
 • اگر توسعه دهندگان کاردانو بتوانند با موفقیت قرارداد های هوشمند را راه اندازی کنند، قیمت این ارز دیجیتال رشد بی سابقه ای خواهد داشت.
 • پولکادات در حال حاضر نتوانسته است پتانسیل اصلی خود را به نمایش بگذارد چرا که تمرکز اصلی سرمایه گذاران بر روی شبکه تستی این رمز ارز یا همان کوساما است. زمانی که کارکرد کوساما به درستی بررسی شود، ترافیک شبکه پولکادات افزایش پیدا می کند و این ارز دیجیتال رشد چشمگیری خواهد داشت.
 • سولانا در چند ماهه اخیر رشد خیره کننده ای داشته است اما همچنان این آلت کوین جایی برای رشد دارد.
 • پولیگان تا زمان کامل شدن اتریوم روند صعودی خواهد داشت اما بعد از آن ممکن است ارزش این رمز ارز کاهش پیدا کند.
 • جالب است بدانید که تاثیر استفاده بیشتر مردم از ترا روی ارزش لونا خیلی بیشتر از شبکه های رقیب است.

در ادامه مطالعه مقاله بیت کوین بخریم یا آلت کوین؟ را هم پیشنهاد می کنیم.

سوالات متداول

چه زمانی آلت کوین کادانو رشد خواهد کرد؟

زمانی که توسعه دهندگان کاردانو بتوانند با موفقیت قرارداد های هوشمند را راه اندازی کنند.

سریع ترین بلاک چین بازار برای کدام رمز ارز است؟

سولانا در حال حاضر سریع ترین بلاک چین بازار را دارد.

تمرکز ترا بر روی چیست؟

ترا یکی از آلت کوین های آینده دار محسوب می شود که تمرکز آن بر روی ایجاد یک اکوسیستم حول استیبل کوین های غیر متمرکز است.

امتیاز دهید
mrcrypto

mrcrypto

پژمان کوه سنگی تریدر و متخصص تولید محتوا ارزهای دیجیتال هستم. در بیستکس همراه شما خواهم بود. صفحه من را دنبال کنید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها