جهش موقت بیت کوین در هفته آتی تحلیل قیمت

بررسی جهش موقت بیت کوین در هفته آتی

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

جهش موقت قیمت بیت کوین در هفته آتی باعث شده است تا سرمایه گذاران و خریداران ارزهای دیجیتال امیدشان برای بازگشت بازار به روند خوب و صعودی زنده شود.

این بار برایتان می خواهیم پیرامون این جهش موقتی و اتفاقات آن برایتان توضیحاتی را بدهیم پس تا انتها با بیستکس همراه باشید.

جهش موقت قیمت بیت کوین در هفته آتی چه ارتباطی با سرقت بیت کوین از صرافی بیتفینکس می باشد؟

جهش موقت قیمت بیت کوین در هفته آتی چه ارتباطی با سرقت بیت کوین از صرافی بیتفینکس می باشد؟

وضعیت بد این روزهای بازار جهانی سرمایه نشان دهنده این است که به احتمال زیادی در چند روز آینده با یک جهش موقتی در قیمت ارزهای دیجیتال مواجه خواهیم شد.

برای توضیح بیشتر در این باره باید خدمتتان عرض کنیم که کوین دسک طی یک گزارش اعلام که وزارت دادگستری آمریکا 3.6 میلیارد دلار از بیت کوین هایی که در سال 2016 در جریان هک صرافی بیتفینکس سرقت شده بود را پیدا و ضبط کرده است. این اتفاق دقیقا قبل از جهش موقت قیمت بیت کوین در هفته آتی رخ داد.

ظاهرا زوجی متاهل افرادی بودند که به احتمال مشارکت در سرقت این بیت کوین ها دستگیر شده اند. همان طور که شاید می دانید که در سال 2016 حدود 120 هزار بیت کوین از صرافی بیتفینکس هک و سرقت شد. این مقدار بیت کوین در همان زمان حدود 60 میلیون دلار ارزش داشت. اما حالا ارزش آن چندین برابر شده است.

این صرافی اعلام کرده است که ضرری که خریداران در جریان سرقت متحمل شده اند را در قالب ارز دیجیتال “leo” باز می گرداند. پس از انتشار این خبر بلافاصله قیمت ارز “لئو” 50 درصد رشد داشته است. با رشد این ارز اما بیت کوین و اتریوم حدود 3 درصد سقوط داشته است. آلت کوین های دیگر نیز سقوط کرده اند. پس از این سقوط قیمتی کم یک جهش موقت قیمت روی ارز بیت کوین خواهیم داشت.

نشانه ضعف قدرت سرمایه گذاران در روند جهش موقت قیمت بیت کوین چیست؟

نشانه ضعف قدرت سرمایه گذاران در روند جهش موقت قیمت بیت کوین چیست؟

در آخرین باری که شاخص “ترس و طمع” از سطح شدید ترس برخوردار بود و پس از آن به سمت بالا حرکت شده بود در ماه ژوییه (تیر ماه) بوده است. این حرکت به سمت بالا بعدها با جهش موقت و صعودی بیت کوین همراه شد. اما با این حال این بار و در هفته آتی جهش موقت بیت کوین به دلیل این که حجم معاملات در بازار بسیار کم و حد انتظارات پایین تر می باشد نشانه ای از ضعف قدرت سرمایه گذاران و خریداران بازار ارزهای دیجیتال می باشد.

چه عواملی باعث ضعف بازار شده است؟

کم بودن حجم معاملات افراد و سرمایه گذاران در بازار باعث ایجاد نگرانی هایی شده است. البته بیت کوین در مدت نزول بسیار شدید بازار توانسته است تا در محدوده 30 الی 40 هزار دلار ثابت بماند. با توجه به جهش قیمت موقت بیت کوین در هفته آتی باز هم می توان گفت که هنوز خطر ریزش قیمت این ارز محبوب را تهدید می کند.

اگر بخواهیم تا عوامل اصلی و بزرگ را برای این خطر در نظر بگیریم باید از “کم بودن حجم معاملات” و “نوسانات قیمت شدید ارزهای دیجیتال مختلف” صحبت کنیم. این عوامل باعث شده است تا نشانه هایی از ضعف بازار دارایی هایی که دارای بازدهی بالا می باشند دیده شود.

مهم ترین حمایت قیمتی با توجه به جهش موقت قیمت بیت کوین در هفته آتی و شروع روند نزولی بازار کدام است؟

در صورت که بازار روند نزولی خود را پس از یک جهش موقت قیمت روی ارز بیت کوین شروع کند با حمایت های قیمتی در روند خودش مواجه خواهد شد. اصلی ترین و مهم ترین حمایت قیمتی بیت کوین در روند نزولی که دارد بر روی 40 هزار دلار می باشد. البته باید این حمایت را در روز های آتی زیر نظر داشته باشیم.

سوالات متداول

در جریان جهش موقت بازار و قیمت بیت کوین در هفته آتی اتریوم چه مقدار بازدهی داشته است؟

در روند این جهش های قیمتی در بازار اتریوم تنها یک درصد کمتر از بیت کوین رشد قیمتی داشته است.

پس از این جهش و با شروع شدن روند نزولی اصلی ترین حمایت قیمتی چقدر می باشد؟

این حمایت سنگین بر روی قیمت 40 هزار دلار می باشد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها