تبلیغات
اعلام تاریخ رویداد Galaverse اخبار ارزهای دیجیتال

اعلام تاریخ رویداد Galaverse + بررسی تاثیر آن روی بازار

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

در روز 15 فوریه 2022 استدیوی بازی بلاکچینی GALA که بسیار معروف شده است، اعلام تاریخ رویداد و عرضه Galaverse را اعلام خواهد کرد. انتشار این خبر تاثیرات زیادی را بر روی بازار داشته است.

پس از اعلام تاریخ رویداد Galaverse قیمت ارز دیجیتال گالا چگونه بوده است؟

پس از اعلام تاریخ رویداد Galaverse قیمت ارز دیجیتال گالا چگونه بوده است؟

با انتشار خبر اعلام تاریخ عرضه Galaverse که امروز توسط استدیوی بازی بلاکچینی GALA Games انجام شد قیمت ارز دیجیتال گالا تغییران را داشته است. در حدود 24 ساعت پس از انتشار این خبر قیمت گالا حدود 18 درصد رشد قیمتی داشت.

این ارز با استقبال بسیار زیاد افراد و سرمایه داران همراه بوده است. در مدت انتشار این خبر تا الان حجم معاملاتی ارز دیجیتال گالا حدود 81 درصد افزایش داشته است. استدیوی بازی گالا اعلام کرده است که این رویداد 3 روزه می باشد و در پایتخت دانمارک یعنی کپنهاگن در تاریخ 7 تا 9 ژوئن 2022 برگزار خواهد شد.

پروژه های آینده Gala Games چه می باشد؟

Gala Games که تیمی بسیار قدرتمند در عرصه ساخت بازی های بلاکچینی می باشد آخرین رویداد این چنینی را در ماه دسامبر سال 2021 در شهر لاس وگاس داشته است. در این آخرین رویدادی که گالا گیمز داشت تجربیات جدید و همه جانبه جهانی را برای هر یک از بازی های خودش بازگو کرد. در ادامه این رویداد این استدیوی قدرتمند ساخت بازی اعلام کرده است که پروژه هایی را برای آینده نیز دارد. این پروژه ها بازی های Legacy، Last Expedition و همین طور The Walking Dead: Empires می باشد.

هزینه بلیت این رویداد پس از اعلام تاریخ رویداد Galaverse چقدر می باشد؟

هزینه بلیت این رویداد پس از اعلام تاریخ رویداد Galaverse چقدر می باشد؟

شرکت گالا گیمز اعلام کرده است که هیچ بلیت روزانه ای برای این رویداد بازی وجود نخواهد داشت. به طور کلی تعداد بلیت های این رویداد طبق اعلام گالا گیمز 800 عدد می باشد. قیمت هر کدام از این بلیت ها برای یک نفر 8,000 دلار و برای یک زوج حدود 14,800 دلار می باشد.

ریز هزینه های گالا برای گسترش اکوسیستم NFT خود چگونه است؟

این اعلامیه دومین اعلامیه بزرگ گالا در ماه جاری می باشد. بر اساس گزارش هایی اعلام شده است که این شرکت حدود 5 میلیارد دلار برای گسترش اکوسیستم NFT خود هزینه خواهد کرد. در این گزارش آمده است که از این مبلغ 5 میلیارد دلار حدود 2 میلیارد دلار آن صرف بازی های در حال توسعه و 1 میلیارد دلار نیز برای پروژه های استدیوی موسیقی هزینه خواهد شد. 2 میلیارد دلار باقی مانده این میزان سرمایه نیز برای ساخت فیلم ها و پارک های تفریحی گالا NFT پرداخت خواهد شد.

سوالات متداول

پس از اعلام، تاریخ رویداد Galaverse چه می باشد؟

رویداد بازی این شرکت در تاریخ 7 تا 9 ژوئن برگزار خواهد شد.

قیمت هر بلیت در این رویداد چقدر می باشد؟

قیمت بلیت برای هر نفر 8 هزار دلار می باشد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها