تبلیغات
پلتفرم متاورسی کاردانو اخبار ارزهای دیجیتال

بررسی پلتفرم متاورسی کاردانو (پاویا) برای خرید NFT و زمین مجازی

  • توسط siavash
  • 6 دقیقه

موضوعی که در این مقاله می خواهیم به آن بپردازیم در مورد پلتفرم متاورسی کاردانو می باشد. همان طور که حتما می دانید متاورس یک سری زمین های مجازی می باشد که توسط صرافی های مختلف تحت زیر مجموعه ارزهای دیجیتال مختلف به فروش می رسد. در این مقاله قصد داریم در مورد متاورس کاردانو به بحث بپردازیم.

پلتفرم متاورسی کاردانو به چه صورتی در دسترس است؟

پلتفرم متاورسی کاردانو به چه صورتی در دسترس است؟

اولین پروژه متاورسی کاردانو با نام پاویا رونمایی شده است. این پروژه دارای 100 هزار زمین مجازی در قالب توکن های غیر مثلی یا همان NFT می باشد. این زمین ها از زمانی که برای فروش عرضه شده اند حدود 60 درصد آن ها به فروش رفته و تنها 40 درصد از آن باقی ماند است.

در ماه های انتهایی سال 2021 یعنی در ماه های اکتبر و نوامبر که همان برج مهر و آبان تقویم شمسی می باشد 60 درصد این زمین ها برای فروش در دسترس کاربران قرار گرفته است که تمام این مقدار فروخته شده است. باقی مانده این زمین ها در اوایل سال 2022 برای فروش به کاربران عرضه خواهد شد.

قیمت زمین های متاورسی کاردانو به چه صورت است؟

قیمت زمین ها در پلتفرم متاورسی کاردانو بسیار پایین تر قیمت ها در پلتفرم متاورس اتریوم می باشد. به همین دلیل در بین کاربران خرید و فروش زمین های متاورسی کاردانو نسبت به اتریوم محبوبیت بیشتری داشته است. شما باید این موضوع را بدانید که زمین های مجازی در پروژه پاویا که اولین پروژه متاورسی کاردانو می باشد به کمتر از 50 هزار دلار رسیده است.

NTF یعنی چه؟

NFT ها در واقع به نماینده اشیا در فضای بلاک چین می باشد. پروژه های متاورسی قوی معمولا در این قالب یعنی قالب NFT برای افراد و علاقه مندان ساخته و رونمایی می شود.

شما باید این موضوع را حتما بدانید که وقتی با استفاده از NFT این پروژه های زمین های مجازی شروع به فعالیت کنند به صورت بسیار زیاد نزدیک به واقعیت در آن می توانید حضور داشته باشید.

آیا پلتفرم NFT متاورس کاردانو به صورت ایردراپ تقسیم می شود؟

آیا پلتفرم NFT متاورس کاردانو به صورت ایردراپ تقسیم می شود؟

کسانی که در پلتفرم متاورسی کاردانو در قالب NFT زمین هایی را در اختیار دارند باید بدانند که در حدود 25 درصد از توکن های بومی پروژه پاویا بین این افراد تقسیم می شود.

شما باید بدانید که این مقدار از توکن های این پروژه پس از برگزاری یک اسنپ شات (snapshot) در ماه دسامبر سال 2021 و در حدود 1 ماه پیش به استفاده از ایردراپ بین دارندگان این زمین ها تقسیم شده است.

NFT های کاردانو در چه شبکه به فروش رسیدند؟

شما باید این موضوع را حتما بدانید که قیمت برخی از زمین های پروژه پاویا در حدود 40 الی 45 هزار دلار قیمت دارد. این زمین ها در قالب NFT در بازاری با نام لاتین CNFT که در شبکه کاردانو ساخته و تاسیس شده است به فروش خواهد رسید.

پروژه های رقیب NFT کاردانو چه می باشند؟

شما باید این موضوع را نیز بدانید که اخیرا ارز های دیجیتال مختلف با استفاده از شرکت هایی قصد حضور در پروژه های متاورسی را داشته و به عنوان رقیب NFT های پلتفرم متاورسی کاردانو شناخته می شود.

به عنوان مثال صرافی بایننس که بسیار معروف نیز می باشد در حال احداث یک پروژه متاورسی بر پایه سولانا می باشد که با نام پورتالز شناخته می شود. در مثالی دیگر این شرکت سامسونگ می باشد که که فروشگاه مرکزی مجازی خودش را در متاورس دیسنترالند راه اندازی کرده است.

سوالات متداول

قیمت زمین های پلتفرم متاورسی کاردانو چقدر می باشد؟

قیمت این زمین ها در حال حاضر کمتر از 50 هزار دلار می باشد.

NFT چیست؟

NFT یک قالب زمین های متاورسی می باشد که کاردانو برای پروژه خودش از آن استفاده می کند.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها