تبلیغات
توجه کشورها به بیت کوین اخبار ارزهای دیجیتال

بررسی توجه کشورها به بیت کوین در سال 2023

  • توسط siavash
  • 4 دقیقه

بیت کوین با وجود این که به عنوان محبوب ترین و مورد استفاده ترین ارز دیحیتالی شناخته می شود توانسته است تا توجه کشور های مختلف را به خود تا حد بسیار زیادی جلب کند. این موضوع نشان می دهد که دولت ها به دنبال رسمی کردن استفاده از بیت کوین به عنوان یک پول بین المللی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد توجه کشورها به بیت کوین همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید.

چه چیزی کشورها را به استفاده از ارزهای دیجیتال ترغیب و توجه آن ها را به بیت کوین جلب کرده است؟

چه چیزی کشورها را به استفاده از ارزهای دیجیتال ترغیب و توجه آن ها را به بیت کوین جلب کرده است؟

کشور ها و دولت های مختلف زیادی هستند که ارز دیجیتال را به عنوان ارز رسمی خودشان انتخاب کرده اند. این موضوع باعث می شود تا در آینده قیمت بیت کوین رشدی بسیار عالی و چشمگیری داشته باشد. حال با توجه وضعیت کنونی بازار و تحریم هایی که علیه کشور روسیه به دلیل شروع جنگ با اوکراین وضع شده است به نظر می رسد که بهترین زمان برای رشد قیمتی عالی آن حال حاضر می باشد.

کارشناسان و تحلیل گران بازار های سرمایه و ارزهای دیجیتال اعلام کرده اند که تحریم هایی که علیه روسیه وضع شده اند باعث می شود تا بیشتر کشور به دلیل معامله کردن با روسیه و افراد روس روی به استفاده از بیت کوین بیاورند. موضوع بسیار مهمی که به احتمال بسیار زیاد ارزش پول رسمی روسیه یعنی روبل را بسیار پایین می آورد.

ذخایر مالی کشور روسیه در چه قالب هایی می باشد؟

بیل میلر که یکی از سرمایه گذاران میلیاردی در بازار های سرمایه مختلف می باشد و همین طور سبدگران صندوق‌ های سرمایه‌ گذاری مشترک آپرتونیتی اکوییتی و اینکام استراتژی فعالیت می کند در طی مصاحبه ای با شبکه سی ان بی سی اعلام کرده است که در حال حاضر حدود 16 درصد از ذخایر ارزی روسیه که معادل 640 میلیارد دلار می باشد در قالب دلار آمریکا می باشد.

مقدار حدود 32 درصد از این 640 میلیارد دلار نیز به صورت یورو وجود دارد. این موضوع نشان می دهد که حدود نیمی از ذخایر ارزی کشور روسیه تحت اختیار افرادی است که نمی توانند تا معامله کنند و از ارزهای دیجیتال می توانند بهره مند شوند.

 با وجود توجه کشورها به بیت کوین ارزش روبل روسیه تا چه حد سقوط و ریزش داشته است؟

با وجود توجه کشورها به بیت کوین ارزش روبل روسیه تا چه حد سقوط و ریزش داشته است؟

به دلیل تحریم هایی که بر ضد کشور روسیه و دولت آقای پوتین وضع شده است، ارزش روبل که ارز ملی روسیه می باشد با کاهشی 30 درصدی نسبت به دلار مواجه شده است. با ریزش قیمت در صورتی اتفاق افتاد که شاخص بورسی مسکو نیز با کاهشی شدید حدود 40 درصد ریزش قیمت داشته است. اسبر بانک نیز به عنوان یک غول بانکداری و وام دهی روسیه در بازار بورس لندن حدود 95 درصد سهامش افت داشته است.

سوالات متداول

چند درصد از ذخایر ارزی روسیه در قالب یورو می باشد؟

حدود 32 درصد از ذخیر ارزی روسیه به صورت پول رسمی اروپا یا همان یورو می باشد.

مهم ترین عامل توجه کشورها به بیت کوین چه بوده است؟

کشور های مختلف به دلیل انجام معامله با افراد روس برای نقض نکردن تحریم ها توجهشان به بیت کوین بالا رفته است.

با وجود توجه کشورها به بیت کوین ارزش روبل روسیه تا چه حد سقوط و ریزش داشته است؟

حدود 40 درصد ریزش قیمت داشته است.

5/5 - (2 امتیاز)
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها