تبلیغات
ریزش یا جهش بیت کوین اخبار ارزهای دیجیتال

بررسی روند ریزش یا جهش بیت کوین در سال 2022

  • توسط siavash
  • 4 دقیقه

ریزش ها و جهش های قیمتی بیت کوین باعث تاثیراتی در بازار شده است. در ادامه به تحلیل روند قیمتی این ارز در صورت سقوط یا صعود قیمتی خواهیم پرداخت. اخبار ارزهای دیجیتال را می توانید در سایت ما هر روزه دنبال کنید.

روند جهش یا ریزش بیت کوین با توجه به وضعیت بازار چگونه می باشد؟

روند جهش یا ریزش بیت کوین با توجه به وضعیت بازار چگونه می باشد؟

حدود 48 ساعت قبل بیت کوین روند صعودی جدید را از سطح 44,000 دلار شروع کرد. در ادامه این روند صعودی محبوب ترین ارز دیجیتال قیمتش حتی از 44,450 دلار نیز رد شد. با این که سرمایه گذاران و تحلیل گران انتظار داشتند تا این ارز بتواند سطح قیمتی 45,000 دلار را نیز رد کند اما این اتفاق نیفتاد. بالاترین حد قیمتی بیت کوین 44,770 دلار بود که پس از یک اصلاح نزولی در قیمت آغاز شد. در ابتدای این روند نزولی اول حمایت قیمتی 44,500 دلار از بین رفت و پس از آن نیز با سقوط بیشتر حمایت محدوده 44,200 دلار را از دست داد.

بیت کوین در چه سطحی از فیبوناچی معامله می شود؟

در حال حاضر و با توجه به ریزش ها و جهش های قیمتی که بیت کوین در این وضعیت بازار داشته است باید بدانید که این ارز دیجیتال محبوب در حال حاضر با فاصله کمی از سطح 23.6 درصد فیبوناچی معامله می شود. بر اساس این سطح فیبوناچی که در روند صعودی بیت کوین وجود دارد بازه قیمتی در این سطح بین 41,573 دلار تا 44,770 دلار می باشد. حال اگر روند قیمتی بیت کوین و به طور کلی بازار ارزهای دیجیتال صعودی شود اولین مقاومت قیمتی پیش روی بیت کوین با توجه به قیمت حال حاضر آن 44,200 دلار می باشد.

مقاومت ها و حمایت های قیمتی در روند جهش یا ریزش بیت کوین چه می باشند؟

مقاومت ها و حمایت های قیمتی در روند جهش یا ریزش بیت کوین چه می باشند؟

اگر روند ارز دیجیتال بیت کوین صعودی شود پس از گذر کردن از مقاومت 44,200 دلار با یک مقاومت کلیدی مهم بر روی قیمت 44,500 دلار مواجه خواهد شد. اگر قیمت این ارز بتواند تا از این مقاومت گذر کند جهش آن نسبت به قبل راحت تر خواهد شد. حال مقاومت کلیدی بعدی بر روی قیمت 45,000 دلار می باشد که در صورت رد کردن آن به مقاومت بعدی یعنی 45,500 برمی خورد.

حال این در صورت جهش قیمت بیت کوین و شروع روند صعودی بود؛ اما در صورت ریزش قیمت این ارز باید خدمتتان عرض کنیم که اگر قیمت نتواند تا مقاومت کلیدی 44,500 دلار را رد کند اصلاح نزولی جدید و عمیقی را آغاز خواهد کرد. در صورت نزولی شدن روند اولین و یکی از مهم ترین حمایت های قیمتی بر روی 43,800 دلار می باشد. حمایت کلیدی بعدی که در سطح 50 درصدی فیبوناچی قرار دارد بر روی قیمت 43,150 دلار می باشد. در صورتی که این حمایت قیمتی نیز از دست بروند سقوط بسیار سنگینی را در طی روزهای آینده بیت کوین تجربه خواهد کرد.

سوالات متداول

در انتهای این اصلاح نزولی قیمت بیت کوین به چند می رسد؟

در این روند نزولی امکان دارد تا در طی روزهای آینده قیمت آن به 42,800 دلار برسد.

مقاومت های کلیدی قیمت بیت کوین با توجه به جهش ها و ریزش های قیمتی چه می باشند؟

مهم ترین مقاومت های کلیدی در نمودار این ارز دیجیتال 44,200 و 44,500 و 45,500 دلار می باشد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها