تبلیغات
زمان معاملات بیت کوین آموزش ارزهای دیجیتال

زمان معاملات بیت کوین کی به اوج می رسد؟

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

بر طبق بررسی هایی که بر روی بازار سرمایه رمز ارز داشته ایم می خواهیم در این مقاله در مورد زمان معاملات بیت کوین برایتان صحبت کنیم. این موضوع برای افراد تازه وارد بسیار مهم و حیاتی می باشد تا بدانند در چه زمان هایی خرید کنند.

بیشتر معاملات بیت کوین در چه زمانی از روز انجام می شود؟

بیشتر معاملات بیت کوین در چه زمانی از روز انجام می شود؟

بر اساس یک سری تحقیقات آماری زمان معاملات بیت کوین در ساعاتی بیشتر انجام می شود که بازار سرمایه سنتی آمریکا در حال فعالیت می باشد. بعضی از کارشناسان بر این عقیده هستند که احتمال نوسان قیمت ارزهای دیجیتال مختلف در این ساعات از روز بسیار بیشتر از زمان های دیگر در 24 ساعت می باشد.

طبق تحقیقات اخیر مؤسسه تحقیقاتی آرکان ریسرچ بیشتر معاملات بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال معروف در ساعت هایی از روز انجام می شود که افراد در بازار بورس آمریکا مشغول فعالیت و خرید و فروش می باشند. در ساعت های اوج گیری حجم معامله ها در آمریکا بیشترین فعالیت های معاملاتی در بازار جهانی رمز ارزها مربوط به ارز دیجیتال شماره یک بازار یعنی بیت کوین می باشد.

آیا زمان انجام گیری معاملات بیت کوین رابطه مستقیم با بازارهای بین المللی دارد؟

حجم معاملات این ارز در طول ساعاتی که بازارهای مالی سنتی آمریکا در حال فعالیت می باشند از اواخر سال 2021 یعنی چند ماه قبل رشدی به صورت صعودی داشته است. در ابتدای سال 2022 سهم ساعات معاملاتی در آمریکا نسبت به کل معاملات انجام شده در بازار ارزهای دیجیتال در دنیا رشدی قابل توجه و 43 درصدی داشته است.

این موضوع را باید بدانید که آرکان ریسرچ طبق تحقیقات خودش اعلام کرده است که میزان فعالیت های معاملاتی در بازارهای مالی کشورهای مختلف در دنیا بلافاصله با باز شدن بازار بورس و سهام ایالات متحده آمریکا افزایش می یابد.

عملکرد بیت کوین نیز تا حد بسیار زیادی با شاخص S&P500 همبستگی دارد. شاخص S&P500 یک ابزار تحلیلی است که عملکرد قیمتی 500 سهام برتر عرضه‌ شده در بازار بورس آمریکا را رصد می ‌کند.

بیشترین زمان انجام معاملات بیت کوین در چند ماه گذشته مربوط به چه زمانی بوده است؟

بیشترین زمان انجام معاملات بیت کوین در چند ماه گذشته مربوط به چه زمانی بوده است؟

بر اساس یافته هایی که از طریق آمار گیری داشته ایم باید بدانید که معامله گران آمریکایی که سهم عمده ای در حجم معاملات بازار رمز ارز داشته اند علاقه زیادی به انجام معامله هم زمان با زمان بازار سهام های آمریکا دارند. در این باره در ادامه باید خدمتتان عرض کنیم که در طی یک ماه گذشته بیشترین معاملاتی که این افراد انجام داده اند مربوط به اوایل هر هفته می باشد.

با این وجود معمولا در روزهای دوشنبه یا سه شنبه هر هفته میزان حجم معاملات این ارز دیجیتال به دلیل فعالیت معامله گران آمریکایی بیشتر می باشد. توجه داشته باشید که این موضوع نشان می دهد که تاثیر قابل توجه و بسیار زیادی را بازار بورس و سهام ایلات متحده آمریکا بر روی عملکرد اخیر ارز دیجیتال بیت کوین در بازار جهانی رمز ارزها دارد. در نهایت پیشنهاد بیستکس این است که بهترین ارز دیجیتال ارزان قیمت را بخوانید.

سوالات متداول

زمان معاملات بیت کوین در چه ساعتی هایی می باشد؟

در زمان شروع فعالیت بازار سهام آمریکا بیشترین حجم معاملاتی این ارز می باشد.

شاخص S&P500 چگونه شاخصی می باشد؟

شاخص S&P500 یک ابزار تحلیلی است که عملکرد قیمتی 500 سهام برتر عرضه ‌شده در بازار بورس آمریکا را رصد می ‌کند. این شاخص با معامل بیت کوین تطبیق داشته است. به عبارتی از مقایسه این شاخص با میزان تراکنش های بیت کوین تحلیل گران به این نتیجه رسیده اند که معاملات بیت کوین تیز با این شاخص تطبیق داشته است.

زمان معاملات بیت کوین در کدام هفته ماه به اوج می رسد؟

طبق بررسی این معاملات در اول هفته از هر ماه به اوج می رسد که دلایل آن در مقاله بررسی شده است.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها