تبلیغات
اخبار ارزهای دیجیتال

افزایش قیمت بیت کوین ثبات یا سایه در بازار ارز

  • توسط siavash
  • 7 دقیقه

طی سه روز گذشته بازار بیت کوین تلاطم بسیار زیادی را تجربه کرده است. کاهش و افزایش قیمت بیت کوین بازار را بسیار آشفته کرده است.

در روز 18 آپریل بیت کوین کم ترین میزان قیمت خود را در ماه گذشته تجربه کرد. این موضوع باعث شکسته شدن خط حمایتی 39 هزار دلار شد. البته با شکسته شدن این خط حمایتی بازار در حال حاضر خط جدیدی را ایجاد کرده که به این موضوع در این خبر بیستکس در صرافی ارز دیجیتال بیستکس خواهیم پرداخت.

افزایش قیمت بیت کوین

شکست قیمت بیت کوین چقدر بود؟

در روز 18 آپریل قیمت بیت کوین کاهش شدیدی را تجربه کرد. بیت کوین در این روز تا نزدیک به 38 هزار دلار سقوط کرد. به نظر می رسد این شکست قیمت بیت کوین ترس را به بازار ارزهای دیجیتالی القا کرد.

افزایش قیمت بیت کوین در روز 19 آپریل چگونه بود؟

در روز 19 آپریل و با شکسته شدن خط حمایتی 39 هزار دلار بازار دچار وحشت شد. این موضوع باعث شد که نهنگ های بیت کوین دست به تغییراتی در بازار زنند.

نهنگ ها با دخالت در بازار موفق شدند خط حمایتی را بار دیگر به 40 هزار دلار برگردانند. در نهایت بازار در روز 19 اپریل با ایجاد خط حمایتی 41,000 دلاری به پایان رسید. در این روز قیمت بیت کوین به بالاترین سطح خود در قیمت 41,600 دلار رسید.

قیمت بیت کوین در روز 20 آپریل چگونه است؟

قیمت بیت کوین در روز 20 آپریل چگونه است؟

در این لحظه و در روز 20 آپریل قیمت بیت کوین 41,300 دلار می باشد. بازار در 8 ساعت گذشته در تریدینگ رنج قرار گرفته است. قیمت در حال حاضر بین 41,500 و 41,200 در یک تریدینگ رنج قرار گرفته است.

قیمت آلت کوین ها در حال حاضر در چه وضعیتی قرار دارند؟

قیمت آلت کوین ها تقریبا تغییراتی برار با بیت کوین را تجربه کرده اند. اکثر آلت کوین همانند بیت کوین در روز 18 آپریل با ترس بازار دچار ریزش قیمتی شدند. البته قیمت ها در پایان این روز کمی اصلاح را تجربه کردند. در روز 19 آپریل قیمت شروع به افزایش کرد. اکثر آلت کوین ها حتی موفق به جا به جایی خطوط مقاومتی خود شدند.

در روز اپریل بازار با افزایش قیمت بیت کوین و قرار گرفتن آن در یک ثبات نسبی تریدینگ رنج موفق شدند قیمت بالاتری را تجربه کنند. در این روز بیت کوین تنها با افزایش 2% مواجه شد اما اکثر آلت کوین ها بیش از 5% افزایش قیمت را تجربه کردند.

افزایش قیمت بیت کوین ادامه دارد؟

افزایش قیمت بیت کوین ادامه دارد؟

در حال حاضر بیت کوین در یک کانال صعودی قرار دارد. پیش بینی می شود تا پایان امروز بیت کوین بار دیگر به خط حمایتی خود حمله خواهد کرد. البته پیش بینی می شود مجدد بازار افزایش قیمت داشته باشد. به صورت کلی پیش بینی می شود تا ماه آینده قیمت بیت کوین افزایش داشته باشد. در صورت شکسته شدن خط مقاومتی 42 هزار دلار پیش بینی می شود خط مقاومتی بعدی روی 45 هزار دلار باشد.

سوالات متداول

شکست قیمت بیت کوین چقدر بوده است؟

بیت کوین با شکستن خط حمایتی 40 هزار دلار به کف قیمت خود در ماه گذشته رسید. این شکست قیمت تا نزدیکی 38 هزار دلار پیش رفت اما موفق به شکستن خط حمایتی 38 هزار دلار نشد.

قیمت بیت کوین در روز 20 اپریل چگونه است؟

در حال حاضر بیت کوین با افزایش قیمت رو به شده است. خط مقاومتی بیت کوین در حال حاضر 42 هزار دلار می باشد.

افزایش قیمت ادامه دارد؟

پیش بینی می شود با شکسته شدن خط مقاومتی 42 هزار دلار قیمت بیت کوین افزایش پیدا کند. البته بیت کوین در حال حاضر در یک کانال صعودی قرار دارد و طبق اطلاعات بدست آمده امکان افزایش قیمت بیت کوین در ماه آینده وجود دارد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها