تبلیغات
به روزرسانی کاردانو اخبار ارزهای دیجیتال

بررسی به روزرسانی کاردانو در سال 2022 و تاثیرات آن

  • توسط siavash
  • 4 دقیقه

شبکه ارز دیجیتال کاردانو در روز 2 شنبه یعنی 14 فوریه 2022 آپدیت و به روزرسانی شده است. این کار که مدت زیادی قرار بوده است که به اجرا در بیاید تحول عظیمی را به وجود آورده است. با جدیدترین اخبار ارز دیجیتال همراه شما هستیم.

با به روزرسانی شبکه کاردانو چه اتفاقی می افتد؟

با به روزرسانی شبکه کاردانو چه اتفاقی می افتد؟

در ابتدا باید بدانید که کاردانو یکی از بزرگ ترین شبکه های مبتنی بر سهام اثبات می باشد. شبکه کاردانو در روز دوشنبه با یک به روزرسانی بسیار بزرگ و مهم همراه بوده است. با آپدیت شدن و اجرای این به روزرسانی ظرفیت شبکه این ارز دیجیتال برای میزبانی کردن از تراکنش ها بیشتر خواهد شد. همین طور اسکریپت های پلوتوس نیز می توانند تا از منابع محاسباتی بیشتری بهره مند شوند. پلوتوس در اصل یک فریم ورک یا همان چارچوب کاری می باشد. پلوتوس پشتیبانی از قراردادهای هوشمند را به بلاک چین کاردانو اضافه کرده است.

ظرفیت کل واحد پردازشی کاردانو چقدر است؟

پس از به روزرسانی شدن شبکه کاردانو ظرفیت کل این واحد پردازشی بسیار بالا رفته است. ظرفیت کل این واحدهای پردازشی 56 میلیون واحد حافظه در هر بلوک می باشد. در ادامه باید بدانید که قبلا هر اسکریپت پلوتوس می توانست تا در هر بلاک 12.5 میلیون واحد حافظه بهره برداری کند؛ اما الان با به روزرسانی که انجام شده است این عدد به 14 میلیون واحد حافظه افزایش یافته است.

حال با توجه به این توضیحات باید بدانید که و با این که 56 میلیون واحد حافظه ظرفیت این واحد پردازشی می باشد می تواند تا از 4 اسکریپت پلوتوس پشتیبانی کند. این 4 اسکریپت پلوتوس می توانند تا به صورت همزمان و دقیق در یک یا حتی چند برنامه و نرم افزار غیر متمرکز به اجرا در بیایند.

پس از به روزرسانی کاردانو چگونه می توان از این شبکه در کسب و کار استفاده کرد؟

پس از به روزرسانی کاردانو چگونه می توان از این شبکه در کسب و کار استفاده کرد؟

در ابتدای این بخش باید بدانید که در این به به روزرسانی اخیر بخشی از انتقال کاردانو به مرحله “باشو” است. باشو به یک دوره برنامه ریزی شده گفته می شود که قرار است در اصل مقیاس پذیری این ارز دیجیتال را بهتر از قبل کند. حال پس از این شبکه کاردانو وارد مرحله باشو بشود می توان از آن در فعالیت ها و کسب و کارهای مهم و پیچیده و یا B2B استفاده کرد. دلیل این که این شبکه تا این حد کاربرد دارد و برای کسب و کارهای پیچیده ارزش زیادی دارد؛ این است که در این حالت دامنه و ظرفیت مبادلاتی و تراکنشی کاردانو بسیار زیاد و حتی بیشتر از رقبایش می باشد.

سوالات متداول

در هر اسکریپت پلوتوس پس از به روزرسانی شبکه کاردانو می توان چند واحد حافظه را قرار داد؟

در هر اسکریپت پلوتوس می توان تا حدود 14 میلیون واحد حافظه را قرار داد.

ظرفیت کل واحد پردازشی شبکه کاردانو چقدر می باشد؟

ظرفیت ل این واحد پردازشی 56 میلیون واحد حافظه در هر بلوک می باشد.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها