تبلیغات
همکاری Coinbase و OneRiver اخبار ارزهای دیجیتال

همکاری Coinbase و OneRiver

  • توسط siavash
  • 6 دقیقه

یک قرارداد همکاری بین دو صرافی و شرکت معروف بازار جهانی سرمایه یعنی Coinbase و OneRiver نوشته و منعقد شده است. خبر این قرارداد و همکاری به یکی از خبرهای مهم این روزهای بازار رمزارز دیجیتال تبدیل شده است. جدیدترین اخبار ارزهای دیجیتال را در بیستکس بخوانید.

با قراردادی که برای همکاری دو صرافی Coinbase و OneRiver منعقد شده است چه اتفاقی خواهد افتاد؟

با قراردادی که برای همکاری دو صرافی Coinbase و OneRiver منعقد شده است چه اتفاقی خواهد افتاد؟

موضوع خبر انعقاد قرارداد بین دو شرکت کوین بیس و وان ریور به یکی از داغ ترین خبرهای این روزهای بازار سرمایه تبدیل شده است. این قرارداد همکاری بدین دلیل امضا شده است که مدیران ثروتمند در سطح سازمانی یک پلتفرم رسمی و انحصاری برای کسب سرمایه گذاری دارایی هایی دیجیتال و مشارکت و همکاری در فعالیت های مربوط به آن ارائه دهند.

One Digital SMA چه کاربردی دارد و باعث چه چیزی می شود؟

One Digital SMA چه کاربردی دارد و باعث چه چیزی می شود؟

بر اساس یک گزارش که صرافی Coinbase منتشر کرده است خبر از ایجاد یک ONE Digital SMA پس از قرارداد همکاری با OneRiver داده است. این قابلیت مجموعه ای از استراتژی های سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال با استفاده از یک پلتفرم کاربردی آسان و ساده می باشد. اما این قابلیت برای تمامی اعضای صرافی کوین بیس وجود ندارد. تنها افرادی می توانند از این قابلیت بهره مند شوند که دارای اکانت Coinbase Prime باشند.

این صرافی طی یک اعلامیه گفته است که ONE Digital SMA یک راه حل برای مدیرانی است که می خواهند به مشتریان از طریق مالکیت مستقیم دارایی ها، شفافیت کامل و بهینه سازی سودهای آینده از طریق خدمات به ارزهای دیجیتال مختلف دسترسی داشته باشند.

برای تامین مالی شرکت OneRiver پس از همکاری با Coinbase چه شرکت هایی سرمایه گذاری کردند؟

برای تامین مالی شرکت OneRiver پس از همکاری با Coinbase چه شرکت هایی سرمایه گذاری کردند؟

برای تامین هزینه های مالی One River Digital که یکی از شرکت های تحت تبعه و زیر مجموعه شرکت One River Asset Management می باشد چندین شرکت کمک هایی را کرده اند. در اصل سه شرکت ارزهای دیجیتال در این سرمایه‌ گذاری 41 میلیون دلاری سری A مشارکت کرده اند.

Coinbase Ventures به تازگی به جمع این شرکت ها اضافه شده است در کنار شرکت بیمه Liberty و همین طور بانک بزرگ و معروف Goldman Sachs مشغول به سرمایه گذاری و مشارکت مالی در این بخش می باشند.

سوالات متداول

One River Asset Management پس از همکاری با Coinbase چه مقدار دارایی دارد؟

این شرکت در حال حاضر حدود 2.3 میلیارد دلار دارایی دارد.

سرمایه گذاری سری A برای تامین مالی شرکتد OneRiver چقدر بوده است؟

این سرمایه گذاری سری A در اصل حدود 41 میلیون دلار بوده است.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها