رقابت طلا و ارزهای دیجیتالی اخبار ارزهای دیجیتال

رقابت طلا و ارزهای دیجیتالی در سال 2022

  • توسط siavash
  • 4 دقیقه

رقابت قیمت طلا و ارزهای دیجیتالی مختلف مانند بیت کوین و اتریوم و … برای بهتر کردن وضعیت فعلی خودشان در بازار بسیار بالا گرفته است. با این حال شما باید بدانید که طلا به عنوان یک ماده بسیار با ارزش همواره برتری قیمتی نسبت به ارزها داشته است. در ادامه این مقاله همراه بیستکس باشید.

با وجود رقابت طلا و ارزهای دیجیتالی مهم مثل بیت کوین و اتریوم قیمت این ماده ارزشمند چقدر شده است؟

با وجود رقابت طلا و ارزهای دیجیتالی مهم مثل بیت کوین و اتریوم قیمت این ماده ارزشمند چقدر شده است؟

در روزهای قبل طلا توانسته است تا رشدی بسیار خوب داشته باشد و دارندگان و سرمایه گذارانی که دارای این ماده می باشند را بسیار خوشحال کنند. با این حال و با وجود نزدیک شدن قیمت طلا به اوج تاریخی خودش بازار ارزهای دیجیتالی روند نزولی بسیار طولانی را در حال سپری کردن می باشد. شما باید بدانید که طلا توانسته است تا پس از مدتی طولانی و با وجود جنگ روسیه و اوکراین قیمت هر اونس خود را به بیش از 2,000 دلار برساند.

یکی از بهترین ماده های با ارزش برای انسان در طول تاریخ که طلا می باشد در این وضعیت آشفته بازارهای سرمایه و اقتصادی مانند بورس یا کریپتو طلا توانسته تا رشد بسیار بی نظیری داشته باشد؛ پس از مدت حدود 18 ماه دوباره به اوج تاریخی خود نزدیک شوذ و به بالای 2,000 برسد.

چه اتفاقی باعث بالا رفتن قیمت طلا شده است؟

از زمان شروع و اعلام جنگ روسیه و اوکراین بازارهای جهانی متاسفانه روند نزولی و سقوط بسیار شدیدی را داشته اند. تمامی ارزهای دیجیتالی مهم و برتر مانند بیت کوین و اتریوم و کاردانو و دوج کوین و … با کاهش شدید قیمت همراه بوده اند. بسیاری از دارندگان این ارزهای دیجیتالی دارای های خود را از دست دادند. کم کم و پس از نزدیک شدن حدود یک ماه از شروع جنگ روسیه و اوکراین قیمت این ارز ها تا حدودی بازیابی شده است؛ اما باز هم تحلیل گران پیش بینی کرده اند که این جهش قیمت ارزهای دیجیتالی موقتی بوده است و دوباره قیمت افت خواهد کرد.

با تمام این اتفاقات بدی که برای بازار ارزهای دیجیتالی و بورس رخ داده است اما قیمت طلا توانسته است تا رشد بسیار خوبی داشته و اکثر تحلیل گران و اقتصاد دانان این رشد قیمت هر اونس را طلا را به دلیل نزولی بودن و سقوط شدید بازار ارزهای دیجیتال می دانند. هر اونس طلا حدود 2,002 دلار معامله شده است که این قیمت اوج تاریخی آن می باشد. آخرین بار در اوایل تابستان 99 یا اوت 2020 این قیمت رخ داده است.

طی رقابت طلا و ارزهای دیجیتالی قیمت بیت کوین و شاخص های بورسی چقدر شده اند؟

طی رقابت طلا و ارزهای دیجیتالی قیمت بیت کوین و شاخص های بورسی چقدر شده اند؟

با وجود رکورد شکنی طلا در مورد بالا رفتن قیمتش اما همان طور که گفتیم ارزهای دیجیتالی وضعیت جالبی را ندارند و در حال افت شدید هستند. قیمت بیت کوین در طول این مدت اخیر با 13.5 درصد افت همراه بوده است و در حدود 38,000 دلار معامله می شود. از سوی دیگر شاخص های بورسی داو جونز در چند روز اخبر حدود 1 درصد کاهش قیمتی داشته است اتفاقی که برای اکثر شاخص های بورسی در بازار بورس S&P500 و نزدک افتاده است. بیستکس پیشنهاد می کند در ادامه مقاله گران ترین ارز دیجیتال در سال 2022 را بخوانید.

سوالات متداول

در بحبوحه رقابت طلا و رزهای دیجیتالی بیت کوین چه تغییری داشته است؟

باید بدانید که بیت کوین حدود 13.5 درصد افت داشته است.

رکورد تاریخی قیمت طلا چقدر است و در چه تاریخی ثبت شده است؟

قیمت طلا با قیمت هر اونس 2,000 دلار در تاریخ ماه اگوست 2020 رکورد زده است.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها