تبلیغات
قاتلان اتریوم اخبار ارزهای دیجیتال

قاتلان اتریوم کدامند؟ | ارزهایی که رقیب اتریوم خواهند بود

  • توسط zeinab
  • 11 دقیقه

اتریوم یکی از برترین ارزهای دیجیتال می باشد و دلیل وجود آن امکان ساخت برنامه های غیر متمرکز و اجرا قرارداد های هوشمند است. به طور کل بعد از عرضه اولین نسخه اتریوم تمام تریدر ها با این اعجوبه آشنا شدند. تاکنون این ارز پیشرفت زیادی را در این عرصه انجام داده است و به همین دلیل رقبای زیادی برای این ارز به وجود آمده است. تمامی رقبای این ارز در حوزه دیفای می باشند. به طور کلی در صرافی ارز دیجیتال بیستکس و در این مبحث به قاتلان اتریوم و رقبای اتریوم می پردازیم و آن ها را به چالش می کشیم.

منظور از قاتلان اتریوم چیست؟

بعد از نسخه دومی که از اتریوم ساخته شد، پیشرفت رقبای این ارز نیز بیشتر و بیشتر شد. قاتلان اتریوم را به ارزهایی نسبت داده اند که به واسطه بلاک چین های بومی خود به رقابت با این ارز پرداخته اند. ارزهای نوپا زیادی با لقب قاتلان اتریوم وارد بازار ارزها شده اند. به طور کلی به ارزهایی که به دنبال این امر هستند که جایگاه دوم این ارز را بگیرند، قاتلان اتریوم می گویند. تا به امروز ارزهای نوپا زیادی فروش این ارز را رد کرده اند.

پیش بینی می شود کدام ارزها قاتلان اتریوم باشند؟

پیش بینی می شود کدام ارزها قاتلان اتریوم باشند؟

تا به امروز ارزهای زیادی با مضمون قاتلان اتریوم شروع به کار کرده اند. به یاد داشته باشید که بسیاری از افراد در حال حاضر به دنبال سرمایه گذاری در ارزهای نوپا هستند، چرا که کارمزد های ارز اتریوم بسیار زیاد است. ما در این بخش به برخی از آن ها می پردازیم.

کاردانو

این ارز به واسطه چارلز هاسکینسون که یکی از بنیان گذار های اتریوم می باشد، ایجاد شده است و می توان گفت که یکی از رقبای اصلی اتریوم است. کاردانو به واسطه این رقابت خود را وارد فضایی پر از محبوبیت کرده است. هاسکینسون در سال 2014 از تیم اتریوم جدا شد و برای پلتفرم خود تلاش کرد. این ارز بزرگ ترین قاتل اتریوم است.

تزوس

این ارز بعد از اتریوم و در سال 2018، دقیقا پس از سه سال راه اندازی شد. شرکت این ارز در سوئیس می باشد و آرتور برایتمن و کتلین برایتمن این ارز را راه اندازی کرده اند. به طور کل این ارز دارای قدرت زیادی به واسطه پشتیبانی خود می باشد و به همین دلیل در لیست رقبا اتریوم قرار دارد.

RSK

این ارز در اواخر 2017 وارد بازار شد و از ابتدا امر، خود را یکی از رقبا اتریوم دانست. این ارز دارای مقیاس پذیری بسیار خوبی می باشد و با قول همانند بیت کوین وارد بازار شده است.

کویتم

این ارز یکی از ارزهای پروتکل اجماع سهام است و این امر آن را به نسبت اتریوم بهتر کرده است. این شبکه با فراهم کردن قابلیت سرمایه گذاری آفلاین خود را در دسته پلتفرم های خاص قرار داده است. بیشتر کاربران این ارز از توکن های پول سرد آن استفاده می کنند.

ماتیک نتورک

این ارز یکی از لایه های دوم اتریوم است که دارای قابلیت های مشابه با آن می باشد. این ارز یکی از حامیان بایننس و سرمایه گذاری های آن است و ادعا می کند که مقایس پذیری بهتری به نسبت اتریوم دارد.

ترون

ترون یکی از قاتلان اتریوم است که در سال 2017 راه اندازی شده است. این ارز توانست بعد از مدتی پیشرفت خود را رقم بزند و این امر به واسطه جاستین سان اتفاق افتاد. این ارز با عرضه توکن های تتر بر روی خود توانست 12 درصد توکن های خود را افزایش دهد.

کازماس

کازماس یکی از قاتلان اتریوم است که در سال 2019 راه اندازی شد و دارای تعامل پذیری در پلتفرم خود می باشد به طور کلی تعامل پذیری آن جز معدود ویژگی ها در بین ارزها است. کازماس دارای مزیت های برتر به نسبت اتریوم است که یکی از آن ها تعامل پذیری مقیاس پذیری می باشد.

آردور

این پلتفرم اولین پلتفرم معمای زنجیره ای مبتنی بر اجماع اثبات سهام است. به طور کلی ارز آردور یکی از قاتلان اتریوم است که در سال 2018 راه اندازه شده است. این ارز دارای ساختار عملیاتی بهتری به نسبت بیت کوین و اتریوم می باشد.

جدول اطلاعات

تا به امروز قاتلان اتریوم در این بازار فعالیت بیشتری کرده اند و برخی از ویژگی های خود را به تریدر ها نشان داده اند. ما در این بخش به واسطه جدول زیر به تمامی ویژگی های آن ها می پردازیم و آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

موضوعقاتلان اتریوم
ویژگی های کازماسدارای اولین ارز تعامل پذیر در بازار ارزها
ویژگی های آردوردارای اولین پلتفرم معمای زنجیره مبتنی بر اجماع اثبات سهام
قاتلان اتریومکاردانو، آدور، کازماس، ترون، ماتیک نتورک، تزور
بستر بلاک چین ترون TRC20

صاحبان قاتلان اتریوم چه کسانی هستند؟

تمامی افرادی که به تازگی ارزهای خود را با مضمون قاتلان اتریوم وارد بازار کرده اند به دنبال سرنگونی این ارز می باشند. در حال حاضر تریدر های زیادی به دنبال سرنگونی این ارز هستند و می خواهد که این ارز را از رتبه دوم خود به پایین سوق دهند. در حال حاضر ارزهای نام برده شده جزو قاتلان این ارز محسوب می شوند.

کدام بستر رقیب بستر erc20 می باشد؟

کدام بستر رقیب بستر erc20 می باشد؟

بستر TRC20 یکی از بستر های رقیب برای بستر ERC20 می باشد. این بستر بلاک چین ترون محسوب می شود و یکی از رقبای بلاک چین اتریوم است. توسعه دهندگان بستر بلاک چین اتریوم استاندارد های زیادی را در شبکه بلاک چین اتریوم قرار داده اند. به طور کلی این استاندارد ها حاوی دستورالعمل ها بوده است که بر روی شبکه اتریوم قرار دارد. حال ترون با بستر خود به رقابت با این ارز پرداخته است.

در واقع ترون دارای یک پلتفرم غیر متمرکز می باشد. آدرس کیف پول ترون با T آغاز می شود و این یکی از تفاوت های این دو بستر است. بستر ترون دارای سرعت بیشتری در انجام تراکنش ها می باشد. کارمزد ترون کم تر از بستر اتریوم است.

قاتلان اتریوم چه ویژگی هایی را باید دارا باشند؟

قاتلان اتریوم ویژگی هایی هم چون پشتوانه های مالی و علمی فناوری خوب دارند. به طور کلی برخی از ارزها مانند کازماس به ایجاد تعامل پذیری در ارزها خود را یکی از بهترین ها جلوه داد و این امر آن را به نسبت اتریوم خاص کرد. بسیاری از ارزها مانند کاردانو و یا آردور دارای ویژگی هایی می باشند که اتریوم آن ها را دارا نمی باشد. به طور کل می توان گفت که برخی از ارزها دارای فناوری بهتری به نسبت اتریوم هستند و این امر باعث می شود که بسیار بهتر جایگاه خود را در این بازار پیدا کنند.

قاتلان اتریوم افراد هستند یا ارزها؟

قاتلان اتریوم ارزها می باشند و دلیل انتخاب این اسم این است که در بازار ارزها رقابت را به این شکل نشان می دهند تا مسائل برای تمامی تریدر ها حساس تر جلوه کند. به طور کل تمامی ارزهایی که به عنوان قاتلان اتریوم معرفی می شوند، تنها به واسطه اشخاص این گونه معرفی می شوند و این امر باعث می شود که ارزها به همان اسم معروف شوند. در حال حاضر ارزهای زیادی به دلیل فناوری بهتر در دنیای ارزها به قاتلان اتریوم معروف می شوند. این امر باعث شده است که بسیاری از ارزها به فکر این باشند که جای اتریوم را در رتبه بندی جهانی بگیرند.

آیا احتمال نابودی ETH توسط قاتلان اتریوم وجود دارد؟

آیا احتمال نابودی ETH توسط قاتلان اتریوم وجود دارد؟

اتریوم روزانه خود را تقویت می کند و باگ های خود را رفع می کند، اما ارزهای جدید با فناوری های جدید تر وارد میدان می شوند و نمی توان حدس زد که آیا در آینده جای این ارز گرفته می شود یا خیر و در حال حاضر رتبه این ارز ثابت است و می توان گفت که ارزهای دیگر نمی توانند به راحتی جای ارزی مانند اتریوم را بگیرند.

به طور کل برخی از ارزها به فناوری های جدید خود مانند تعامل پذیری و یا معامله های متفاوت وارد میدان می شوند. شما می توانید تصمیم بگیرید که از کدام ارز استفاده کنید. اما همیشه اشخاصی هستند که اتریوم را انتخاب کنند و به آن اعتماد بیشتری داشته باشند. به همین دلیل این ارز سرنگون نمی شود، اما احتمال دارد رتبه خود را از دست بدهد که این امر در بین کارشناسان و تریدر ها امری نشدنی خوانده می شود.


سوالات متداول

کدام ارزها به عنوان قاتل اتریوم شناخته می شوند؟

کاردانو، آدور، کازماس، ترون، ماتیک نتورک، تزور جزء قاتلان ارز اتریوم هستند.

آیا می توان به واسطه ارزهای قاتل اتریوم را از بین برد؟

اتریوم ارزی با پشتوانه قوی می باشد و این امر نشان دهنده آینده ارز اتریوم است.

قاتلان اتریوم ارزها هستند؟

برخی از افراد فکر می کنند که قاتلان این ارز انسان ها می باشند، اما لقب قاتلان مربوط به ارزها می باشد.

آیا کازماس دارای ویژگی خاصی می باشد؟

دارای اولین ارز تعامل پذیر در بازار ارزها است و این یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن می باشد.

ویژگی های آردور یکی از قاتلان اتریوم چیست؟

دارای اولین پلتفرم معمای زنجیره ای مبتنی بر اجماع اثبات سهام است و این امر یکی از ویژگی های آن می باشد.

بستر بلاک چین ترون چه نام دارد؟

بستر ترون TRC20 دارای ویژگی های زیادی می باشد و کیف پول آن با حرف t نیز شروع می شود. این بستر دارای سرعت زیادی می باشد.

بستر بلاک چین اتریوم چه نام دارد؟

ERC20 بستر اتریوم می باشد و دارای استاندارد های زیادی است.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها