تبلیغات
گزارش متا و افت تدریجی قیمت ارزهای دیجیتال اخبار ارزهای دیجیتال

تحلیل گزارش متا و افت تدریجی قیمت ارزهای دیجیتال

  • توسط siavash
  • 5 دقیقه

چند روز پیش و در روز سوم ماه فوریه 2022 یک گزارش از سوی گروه متا و یا همان فیس بوک سابق منتشر شد که پس از این گزارش در بازار با افت تدریجی قیمت ارزهای دیجیتال مختلف از جمله بیت کوین و اتریوم مواجه شدیم. در ادامه برایتان کامل تر توضیح خواهیم داد.

بر اساس چه گزارش از سوی متا، قیمت ارزهای دیجیتال با افت تدریجی مواجه شده است؟

بر اساس چه گزارش از سوی متا، قیمت ارزهای دیجیتال با افت تدریجی مواجه شده است؟

شرکت متا که همان فیس بوک سابق می باشد در روز چهارشنبه گزارشی را منتشر کرد. طبق این گزارش اعلام شد که در سال میلادی گذشته یعنی سال 2021 بخش واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) این شرکت با ضرری 10 میلیارد دلاری مواجه شده است.

پس از انتشار این خبر از سوی شرکت متا بازار ارزهای دیجیتال و قیمت آن با افتی تدریجی شروع به حرکت کرد. در بین این ارزهای سقوط کرده نام بیت کوین و اتریوم نیز به چشم می خورد.

سهام خود شرکت متا چند درصد ریزش کرده است؟

به طور کلی بازار و قیمت های ارزهای دیجیتال مختلف در آن روند کاهشی خود را از روز چهارشنبه شروع کرده است. این اتفاق دقیقا پس از انتشار گزارش متا اتفاق افتاد. گزارش این شرکت معروف نشان می دهد که در سه چهارم انتهایی سال 2021 عملکردی ناامید کننده از خود بر جای گذاشته است.

همین مورد باعث شده است تا این شرکت پیش بینی کند در یک چهارم ابتدایی سال میلادی جدید نیز رشد و عملکرد مثبتی نخواهد داشت. پس از این که این موارد مشخص شد سهام شرکت متا در معاملاتی که در روز چهارشنبه انجام شده است کاهشی بیش از 18 درصد داشته است.

پس از اعلام گزارش متا، افت تدریجی قیمت ارز های دیجیتال اصلی به چه صورت بوده است؟

پس از اعلام گزارش متا، افت تدریجی قیمت ارزهای دیجیتال اصلی به چه صورت بوده است؟

بر اساس داده هایی که خبرگزاری های مختلف منتشر کرده اند شما باید این موضوع را بدانید که در زمان انتشار گزارش از سوی شرکت متا قیمت ارزهای دیجیتال با افت تدریجی مواجه شده است. در روز چهارشنبه و در زمان پخش این گزارش بیت کوین با افتی 4.5 درصدی نسبت به روز قبل خود به قیمت 37,031 دلار رسیده است.

در مورد دیگر ارز محبوب یعنی اتریوم نیز باید بدانید که با کاهش و افتی 3.8 درصدی بر روی قیمت 2,690 معامله شده است.

بیشترین متضررین بازار در زمان انتشار گزارش متا و افت تدریجی قیمت ارز های دیجیتال چه کسانی بوده اند؟

آلت کوین های اصلی در بازار سرمایه روز بسیار بد و ریزشی را گذارندند. در زمانی که گزارش گروه متا منتشر شد و افت تدریجی قیمت بیت کوین ها شروع شد، توکن های مرتبط با امور مالی غیر متمرکز بیشترین متضررین بازار بوده اند.

در بین ارزهایی که با امور مالی غیر متمرکز یا همان DEFI مرتبط بوده اند نام چند ارز معروف به چشم می خورد. باید بدانید که لوپرینگ، کرو و سولانا در بین این آلت کوین بوده اند که بیشترین ضرر را متحمل شده اند.

سوالات متداول

پس از انتشار گزارش متا و افت تدریجی قیمت ارزهای دیجیتال مهم، قیمت بیت کوین به چه عددی رسیده است؟

پس از این اتفاق در روز چهارشنبه بیت کوین با قیمت 37,031 در بازار معامله شده است.

برای تغییر این روند نزولی چه کاری باید انجام شود؟

خریداران باید قیمت را با حرکتی قدرتمندانه به بالای سطح 40 هزار دلار برسانند.

امتیاز دهید
siavash

siavash

سیاوش متخصص دیجیتال مارکتینگ هستم. از سال ۱۳۹۴ تولید محتوا متنی و بهینه سازی انجام میدم و با اخبار ارز دیجیتال در بیستکس همراه شما هستم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها