تبلیغات
پولکادات در مسیر اتریوم اخبار ارزهای دیجیتال

پولکادات در مسیر اتریوم

  • توسط mrcrypto
  • 4 دقیقه

بعد از آن که مشکل بزرگ کارمزد بالای تراکنش ها و ازدحام شبکه اتریوم حل نشد، پلتفرم های قرارداد های هوشمند سهم خود را در بازار های مالی افزایش دادند. پولکادات یکی از این ارز های دیجیتال در حال رشد است که قیمت آن هنوز مانند رقبایش رشد و صعود قابل توجهی نداشته است. در سال گذشته قیمت ارز دات از 8 دلار به 48 دلار رسید و رشد مناسبی داشت، اما این میزان رشد با توجه به پیش بینی های انجام شده، رضایت مندانه نبود. البته ارز دیجیتال پولکادات در مسیر اتریوم به دلیل حراج‌های پاراچین آینده، رشد سریع اکوسیستم پروژه‌های علاقه‌مند به راه‌اندازی در این شبکه و افزایش مداوم حجم معاملات روزانه به احتمال زیاد آینده درخشانی خواهد داشت. اگر فکر می کنید که ارز دات رشد خود را کرده است و دیگر بیشتر از این رشد نخواهد کرد، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

نگاهی بر پولکادات در مسیر اتریوم

نگاهی بر پولکادات در مسیر اتریوم

ارز پولکادات در حال حاضر یکی از 10 رمز ارز برتر است. توسعه پروژه پولکادات از سال 2016 میلادی آغاز شد اما از آن زمان به بعد این ارز کمتر مورد توجه قرار گرفت. پولکادات با ارائه قابلیت های جدید از جمله قابلیت همکاری توانسته توجه بسیاری را به خود جلب کند.

این پلتفرم به کاربران خود اجاره می دهد تا بیش از یک توکن را به بلاک چین ها ارسال کنند و همچنین به شبکه ها اجازه انتقال داده های واقعی را می دهد. این ارز دیجیتال به دنبال غیر متمرکز کردن اینترنت است و تمرکز آن بر روی انتقال ارز، حفظ ارتباطات و امنیت مشترک بلاک چین ها است. قابلیت های بی نظیر پولکادات باعث شده است تا بسیاری از تحلیل گران این رمز ارز را رقیبی سر سخت برای اتریوم بدانند.

درست است که ارز دات توسط یکی از توسعه دهندگان اتریوم تاسیس شده است اما در حال حاضر شبکه اتریوم می تواند حدود 12 تراکنش را در هر ثانیه مدیریت کند ولی پولکادات می تواند میلیون ها تراکنش را در هر ثانیه انجام دهد.

آینده پولکادات در مسیر اتریوم

آینده پولکادات در مسیر اتریوم

پولکادات توانسته به لحاظ ارزش بازار در بین 10 ارز برتر قرار بگیرد و به همین خاطر برخی معتقدند که این ارز دیجیتال می تواند نابود کننده اتریوم باشد. البته بنیانگذار اتریوم، پولکادات را در مسیر اتریوم می دانند و اصرار دارند که این ارز رقیب اتریوم نیست.

یکی از بزرگ‌ ترین عوامل تاثیر گذار در آینده پولکادات حراج‌ های پاراچین است که در آن پروژه‌ ها برای کسب رای جامعه رقابت می‌ کنند. حراج های پاراچین باعث کاهش عرضه در گردش پولکادات می‌ شود و در نتیجه بر قیمت این ارز دیجیتال تاثیر خواهد گذاشت.

سوالات متداول

ارز پولکادات توسط چه کسی تاسیس شد؟

توسط یکی از بنیان گذاران اتریوم

حراج های پاراچین چگونه بر آینده پولکادات در مسیر اتریوم تاثیر می گذارند؟

حراج های پاراچین باعث کاهش عرضه در گردش پولکادات می‌ شود و در نتیجه بر قیمت این ارز دیجیتال تاثیر خواهد گذاشت.

تمرکز پولکادات در مسیر اتریوم بر روی چیست؟

انتقال ارز، حفظ ارتباطات و امنیت مشترک بلاک چین ها

امتیاز دهید
mrcrypto

mrcrypto

پژمان کوه سنگی تریدر و متخصص تولید محتوا ارزهای دیجیتال هستم. در بیستکس همراه شما خواهم بود. صفحه من را دنبال کنید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها